Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#541050 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By corsair
#541051
lazarefa έγραψε:Μεταξύ των LG V30 & LG G7 ποιο θα επιλέγατε;



οτιδηποτε εκτός LG αλλα αν πρεπει να αυτομαστιγωθεις ντε και καλα, τοτε G7 χωρις συζητητση.
Άβαταρ μέλους
By lazarefa
#541069 Κοιτάζω τα συγκεκριμένα βασικά γιατί δίνω μεγάλη σημασία στο ηχητικό κομμάτι από την έξοδο ακουστικών κι εκεί τα εν λόγω υπερτερούν των πιο πολλών ανάλογων συσκευών.
Γενικά θεωρώ ότι για τα λεφτά που ζητάνε (400-470 ευρώ) είναι τίμια.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#541076 Πόση διαφορά να έχουν στον ήχο από ένα S8? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By lazarefa
#541197 Απ ότι έχω διαβάσει σε ξένα sites τα V30/G7 είναι σαφώς καλύτερα στο κομμάτι του ήχου από σχεδόν όλες τις γνωστές ναυαρχίδες των εταιρειών (συμπεριλαμβανομένων των S8/S9), με εξαίρεση ίσως τα HTC.
Αυτό από ότι έχω καταλάβει οφείλεται στο ότι είναι εφοδιασμένα αμφότερα με DAC και ενισχυτές ήχου ανώτερης ποιότητας από τα αντίστοιχα άλλων ναυαρχίδων. Μιλάω πάντα για τα κυκλώματα που οδηγούν την έξοδο ακουστικών 3,5 χιλ. κι όχι τα ηχεία.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#541204 Σιγουρέψου ότι υπάρχουν αυτά στα κινητά που έρχονται Ευρώπη.
Κάποια στιγμή που είχα δει για προηγούμενα μοντέλα δεν ήταν για όλες τις χώρες ίδια τα χαρακτηριστικά.
Επίσης ίσως αξίζει να πας να τα δοκιμάσεις κάπου με τα ακουστικά σου ώστε να διαπιστώσεις αν εσένα σου κάνουν τη διαφορά που θες.
Άβαταρ μέλους
By lazarefa
#541215 Σωστή καταρχάς η σκέψη σου και όντως κάτι ανάλογο είχε παίξει με την προηγούμενη ναυαρχίδα της LG, το G6 όπου η ευρωπαϊκή έκδοση ήταν πετσοκομμένη. Τα συγκεκριμένα που ανέφερα πάντως έχουν τα επίμαχα χαρακτηριστικά και στις ευρωπαϊκές εκδόσεις τους.
Αυτό για τη δοκιμή θα ήταν μια καλή κίνηση, πλην όμως τα τελευταία 2-3 χρόνια τα κινητά της LG δεν εισάγονται επίσημα στην Ελλάδα από την LG Hellas, παρά μόνο από σκρουτζομάγαζα, στα οποία προφανώς δεν υπάρχουν συσκευές demo, όπως σε μαγαζιά τύπου Πλαίσιο, Κωτσόβολος κλπ.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#541814 Μας καλύπτει αυτό για το S7 έτσι; Ένα belkin που έχω τώρα έχει ψιλοδιαλυθεί
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00 ... PJL0BBLHLX
Άβαταρ μέλους
By Mark
#541852 Για κανονική φόρτιση ναι, όχι για γρήγορη.

(Qualcomm Quick Charge 2.0 not supported. For QC 2.0 charging, please see Anker's 24W PowerDrive+ 1).



<
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#543891 υπαρχει κανα κολπο να κανεις fast forward στη μουσικη στο android auto?
(spotify, amazon music κτλ)
η οθονη του κινητου ειβαι κλειδωμενη οσο το εχεις συνδεδεμενο οποτε δεν μπορεις να το κανεις απο εκει
Άβαταρ μέλους
By gianik
#544027 'Εχω λοκάρει τιμές από 2-3 κινητά (P10lite , honor 9 lite , Mate 10 lite) και περιμένω την μαύρη Παρασκευή για να δω ποιο θα χτυπήσω....
Δεν βιάζομαι εξάλλου , δώρο θα είναι ... :inlove: