Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#536150 Αν έχεις 2 γεμάτες μέρες είναι "καλή φάση". Αν είναι Σάββατο φεύγω απο Θεσνίκη κ Κυριακή επιστρέφω, είναι ψιλολίγο. Να προτείνω την ευθεία "Πράμαντα - Μελισσουργούς" για να είσαι στη "μέση" μεταξύ Καταρράκτες και συρρακο-καλαρίτες;
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#536153 Όχι όχι, 2 μέρες γεμάτες συν κάτι ψιλά. Επίσης θέλουμε χωριό που να έχει κόσμο, μην είμαστε μόνοι μας. Στυλ Αρίστης ρε παιδί μου στο Ζαγόρι.
Οι διαδρομές είναι μακρινές απ΄ότι βλέπω. Βενζινάδικο παίζει;
Και τέλος, το mx5 θα ζήσει εκεί;
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#536155 2 γεμάτες είναι μια χαρά.
Ε, Πέριξ Πραμάντων είναι η πιο safe επιλογή.
Βενζίνη, απλά μπαίνεις φουλαριστός. Νομίζω δε θα έχεις θέμα για 2 μέρες.
Θα ζήσει, με λίγο προσοχή στις κακοτεχνίες δρόμου, και θα βγει και ωραίες φωτό :rtfm: :roll:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#536180
rocsta έγραψε:Eυχαριστώ!
Τελευταία ερώτηση: Τέλη Οκτώβρη - αρχές Νοέμβρη αγχωνόμαστε για χιόνια;
Πιο πολύ για βροχές και πολύ πέτρα στο δρόμο, δεν ξέρω αν θα το δοκίμαζα με το mx 5 αλλά εγώ είμαι και βαριοκοκκαλος. Χιόνι είναι απίθανο εκτός και αν μπει πολύ άγριος χειμώνας φέτος.

< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#536652 Στους οριζοντες θα μεινεις χωρις συζητηση και παραπανω ψαξιμο. Οταν ερθει ο καιρος ρωτα για παραπανω.

Πετρες που ειπε ο belgarion θα προσεξεις ειδικα αν ο καιρος ειναι βροχερος

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#603233 Gianikαινα : Φέτος τον Δεκέμβρη θέλω να με πας στα Γιάννενα ... :x


Gianik : what ????? :s_omg



Gianikαινα : Αυτό που ακουσες.. θέλω να γυρίσουμε λίγο στην πόλη και να κάνουμε κ καμμιά ημερήσια προς ζαγόρια κλπ..


Gianik : ψυχούλα μου ηρέμησε ,, τι να κάνουμε στα Γιάννενα;;; :s_dunno

Gianikαινα : :s_yes

Gianik : οκ πάμε








ερώτηση :
λέμε για κανα 4ήμερο , πριν τα Χριστούγεννα. μαζί και τα 2 μικρά.
που λέει να μείνουμε; ημερήσιες εκδρομές για που;
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#603260
gianik έγραψε:Gianikαινα : Φέτος τον Δεκέμβρη θέλω να με πας στα Γιάννενα ... :x


Gianik : what ????? :s_omg



Gianikαινα : Αυτό που ακουσες.. θέλω να γυρίσουμε λίγο στην πόλη και να κάνουμε κ καμμιά ημερήσια προς ζαγόρια κλπ..


Gianik : ψυχούλα μου ηρέμησε ,, τι να κάνουμε στα Γιάννενα;;; :s_dunno

Gianikαινα : :s_yes

Gianik : οκ πάμε








ερώτηση :
λέμε για κανα 4ήμερο , πριν τα Χριστούγεννα. μαζί και τα 2 μικρά.
που λέει να μείνουμε; ημερήσιες εκδρομές για που;
Και μόνο που γράφεις "τι να κάνουμε στα Γιάννενα" κανονικά δεν πρέπει να σου απαντήσουμε . Από εκεί και πέρα, υπάρχουν πολλές επιλογές και για διαμονή και για φαγητό και για εκδρομές, μάλλον πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος στο τι σας αρέσει.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#603263
Κοίτα Belg, υπολογίζω πριν τα Χριστούγεννα, για κανα 4ρι βράδια. Θα έχω κ τα 2 πιτσιρίκια μαζί.
Γιάννενα έχω περάσει καμμια 40ρια φορές τέλη 1998,1999,2000 που πηγαίναμε πίσω στην Κακαβια τους Αλβανούς για επαναπροωθηση..
Σαν πόλη, αξιοθέατα κλπ δεν τα γνωρίζω καθόλου..
Τι προτείνεις;

.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#603271 Ούι τζε, μη του λέτε ρε, θα θέλει κάθε χειμώνα να έρθει. 1 ακόμα αμάξι στο παραλίμνιο, πού θα παρκάρουμε ...; :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#603469
bibendum έγραψε:Πηγαινε να μεινεις στο grand serai, κερνα και ενα spa την γυναικα και μετα πηγαινε πλακωσου στα τσίπουρα με belgarion και g

< >




το θέμα ειναι μένεις μέσα στα Γιάννενα και πετάγεσαι ξερω γω προς Ζαγοροχώρια ή το αντίστροφο; :hmmm: