Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#537416
diplomat έγραψε:Φωνές απ' το υπερπέραν στοιχειώνουν κόσμο. :lipsealed:

Εικόνα
:lipsealed: :lipsealed:

https://youtu.be/lpCHLXutJYU?t=2m27s

:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Ουσιαστικά αυτό που εξήγησε όμορφα ο πάγερν. :iconcool:

Δε φαίνεται στο video ούτε σε αυτό ούτε στη κανονική ροή του αγώνα. Γιατί την ώρα που φεύγει η πάσα απο τον Σπιριντόνοβιτς στον Ντουρμπισαι, δείχνει κοντινό πλάνο τον Αυστριακό.
Φάνηκε μέσα από το γήπεδο ότι ήταν ένα σώμα μπροστά από τους αμυντικούς. Καθαρό offside, ορθώς ακυρώθηκε το γκολ.
Απλά οι τρόμπες στη νόβα, εκτός του ότι έχασαν το οφφσάιντ, στο ριπλέι βάλανε τον Μασούρα. Στον κόσμο τους.
Και ο κόσμος φυσικά παραπλανήθηκε και νόμισε ότι σήκωσε τη σημαία για τον Μασούρα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#537431 Δε φαινεται πουθενα οφσαιτ στην προτελευταια πασα. Αυτο νομιζαμε με φιλο και σε οτι λινκ βρηκαμε και σα timing και συζητησεις μετα φαινεται να δινει του Μασουρα. Το εντυπωσιακο ειναι οτι και ο ιδιος ο Μασουρας δεν πολυπιστευει οτι ειναι σε κανονικη θεση γιατι οι αντιδρασεις του ηταν πολυ χαλαρες.

< >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#537434
Deleted User 1 έγραψε:Δε φαινεται πουθενα οφσαιτ στην προτελευταια πασα. Αυτο νομιζαμε με φιλο και σε οτι λινκ βρηκαμε και σα timing και συζητησεις μετα φαινεται να δινει του Μασουρα. Το εντυπωσιακο ειναι οτι και ο ιδιος ο Μασουρας δεν πολυπιστευει οτι ειναι σε κανονικη θεση γιατι οι αντιδρασεις του ηταν πολυ χαλαρες.

< >

Ξαναδες το βιντεο και δες που στήνεται η μπάλα για την εκτέλεση του οφφσαιντ. Εκεί που ηταν ο Ντουρμπι, όχι εκεί που ήταν ο Μασούρας.
Ή αν θέλεις για καλύτερα συντονίσου εδώ. Θα στα εξηγήσουν ωραία τα παιδιά. :shifty:



https://www.youtube.com/watch?v=wfGGgMN11sg
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#537450 Εικόνα

Με λουκέτο από τα LIDL θέλησε η αστυνομία (του ΣΥΡΙΖΑ) να συγκρατήσει τους οπαδούς του Ολυμπιακού. Είναι ξεκάθαρο ότι παρακαλούσαν να γίνουν επεισόδια για να μας τιμωρήσουν.
Νομίζουν ότι είμαστε ζωάκια σαν τους άλλους που ενώ πέρσι έχασαν ολόκληρο πρωτάθλημα από τις ψευτομαγκιές τους, συνεχίζουν και πετάνε φωτοβολίδες.
Γελάμε βρε κουτά

:iconcool: :iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#537586 Την Κυριακή αμέσως μετά το ντέρμπι:
junior gt έγραψε:
......................
Ελα γ@μηθηκες. :s_roses :inlove:
Μετα το σημερινο παιχνιδι μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι θα παρουμε παλι το πρωταθλημα. :iconcool:
Αυριο τα υπολοιπα...
..............................


Χτες ο Ουζουνίδης:
http://www.gazzetta.gr/football/superle ... rotathlima

Τώρα πέστε μου εγώ φταίω? :hmmm:
Τζιιιιι ακούειειειει?? Πόσο μπροστά μπορεί να είναι κάποιος... :omg: :help: :s_whiteflag
Στο έχω ξαναπεί. Είσαι τυχερός ρε μπαγάσα... :rtfm:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 25 Σεπ 2018, 14:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#537587 Υπάρχει ένα μικρό προβληματάκι: πρέπει να το πάρει κιόλας, δεν αρκούν οι δηλώσεις :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#537593
junior gt έγραψε:Την Κυριακή αμέσως μετά το ντέρμπι:
junior gt έγραψε:
......................
Ελα γ@μηθηκες. :s_roses :inlove:
Μετα το σημερινο παιχνιδι μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι θα παρουμε παλι το πρωταθλημα. :iconcool:
Αυριο τα υπολοιπα...
..............................


Χτες ο Ουζουνίδης:
http://www.gazzetta.gr/football/superle ... rotathlima

Τώρα πέστε μου εγώ φταίω? :hmmm:
Τζιιιιι ακούειειειει?? Πόσο μπροστά μπορεί να είναι κάποιος... :omg: :help: :s_whiteflag
Στο έχω ξαναπεί. Είσαι τυχερός ρε μπαγάσα... :rtfm:

Ο Ουζου καλά κάνει και τα λέει. Αυτή είναι η δουλειά του. Αν όμως δεν του πάρει 2 παίκτες τα χριστούγεννα βλέπω να μένει με τις δηλώσεις. Εκτός του ότι πρέπει να ενεργοποιηθούν άμεσα Μπογιέ, Αλμπάνης, Γιαννιώτας και Άλεφ και να μεγαλώσει λίγο το rotation. Όχι τίποτα άλλο αλλά με τη μέχρι στιγμής εικόνα μπαουγκ και γαύρου είναι κρίμα να μην το χτυπήσουμε το φετινό
Άβαταρ μέλους
By g8777
#537610
junior gt έγραψε:Την Κυριακή αμέσως μετά το ντέρμπι:
junior gt έγραψε:
......................
Ελα γ@μηθηκες. :s_roses :inlove:
Μετα το σημερινο παιχνιδι μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι θα παρουμε παλι το πρωταθλημα. :iconcool:
Αυριο τα υπολοιπα...
..............................


Χτες ο Ουζουνίδης:
http://www.gazzetta.gr/football/superle ... rotathlima

Τώρα πέστε μου εγώ φταίω? :hmmm:
Τζιιιιι ακούειειειει?? Πόσο μπροστά μπορεί να είναι κάποιος... :omg: :help: :s_whiteflag
Στο έχω ξαναπεί. Είσαι τυχερός ρε μπαγάσα... :rtfm:


Τζουνιορα εσυ που εισαι παλια πτν στο κουρμπετι, θα επρεπε να ξερεις οτι αυτα τα λεει για να τα ακουσει ο ιδιος, οχι οι παικτες. :iconcool: :iconcool: :iconcool:

Που σαι Τζουνιορα, παρε να χεις τι σημαινει προπονητης με Αρετηδια:









Εικόνα :s_roses :s_roses :s_roses

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By pro
#537676
Deleted User 1 έγραψε:
junior gt έγραψε:
Μετα το σημερινο παιχνιδι μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι θα παρουμε παλι το πρωταθλημα. :iconcool:
..............................


Όχι τίποτα άλλο αλλά με τη μέχρι στιγμής εικόνα μπαουγκ και γαύρου είναι κρίμα να μην το χτυπήσουμε το φετινό


Η μέχρι στιγμής εικόνα της ΑΕΚ είναι καλύτερη από ΠΑΟΚ/ΟΣΦΠ; Κι αν εσείς υπολογίζετε να βελτιωθείτε, οι άλλοι απαγορεύεται να βελτιωθούν; Ή δεν έχουν το υλικό σας για να το επιτύχουν; Ή δεν έχουν τόσο καλό προπονητή;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#538217 Έτοιμη και η Benfica. Θύρα 9Α, 18η σειρά. Δεν είχε πιο πάνω, ελπίζω ότι δεν θα είναι πολύ χαμηλά. :eat:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#538543 :metalo:
Η πιτσιρικαρια του Δωνη παει τραινο !!! Ποδοσφαιρικη υγεια κ ας οψεται ο προδότης..
Με αντιπαλο κ τον κορακα (ακυρωσε 2 γκολ ,ενω το γκολ του Πας ειναι επιθετικο φαουλ) ειχε πανω απο 20 τελικες ,ενω ο Πας 1.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#538550
gianik έγραψε::metalo:
Η πιτσιρικαρια του Δωνη παει τραινο !!! Ποδοσφαιρικη υγεια

Ξεκάθαρα, η "έκπληξη" του πρωταθλήματος ως τώρα, στο ξεκίνημα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#538552 Mας εχει ευνοησει ξεκαθαρα το προγραμμα...
Ετσι κ ειχαμε τπτ ντερμπυ νωρις νωρις κ τρωγαμε τπτ ντορτια σε συνδυασμο με το -6 το αγχος θα καβαλαγε την ομαδα. Τωρα οι μικροι ξεθαρεψαν κ μεσα τους πιστευουν θα τους κερδισουν ολους...