Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#537648 To swype μας άφησε χρόνους. Το μαμά πληκτρολόγιο υποστηρίζει swype to type από μόνο του πάντως.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#537661
rx8_drifter έγραψε:Για πρώτη φορά στη ζωή μου έχω σοβαρό κινητό, η δουλεια προσέφερε είτε ιφονι8 είτε Τσαμτσουνγκ Σ9.

Είναι λίγο σοκαριστική η εμπειρία :lol:

Ερωτηση: Γιατί δε βρίσκω Swype πληκτρολόγιο?



Παει το moto g 2nd gen; :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#537670 Από τη στιγμή που έβαλα κάρτα CU στο LG G4, παρουσιάζει περίεργη συμπεριφορά. Εκτός σπιτιού δεν συνδέεται στο 4G, το location sharing του google maps δεν δουλεύει ούτε με wi-fi, κοκ. Έκανα επανεκκίνηση, έσβησα cached memory... τίποτα. :hmmm: Ο corsair θα πει "πέτα το, στο έλεγα", όμως λίγο περίεργο που όλα συνέβησαν μόλις μπήκε η κάρτα. Btw, το καλοκαίρι δούλευε κανονικά με 2 κάρτες (απλά αντί για cu είχε giffgaff).
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#537673
rx8_drifter έγραψε:Για πρώτη φορά στη ζωή μου έχω σοβαρό κινητό, η δουλεια προσέφερε είτε ιφονι8 είτε Τσαμτσουνγκ Σ9.

Είναι λίγο σοκαριστική η εμπειρία :lol:

Ερωτηση: Γιατί δε βρίσκω Swype πληκτρολόγιο?


ειναι φοβερα τα ατιμα ....
με γεια σου
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#537674
drdino έγραψε:To swype μας άφησε χρόνους. Το μαμά πληκτρολόγιο υποστηρίζει swype to type από μόνο του πάντως.
Τώρα το πήρα πρέφα! Την ατυχία μου, το είχα καταβολευτεί!
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#537681
Scotch έγραψε:Από τη στιγμή που έβαλα κάρτα CU στο LG G4, παρουσιάζει περίεργη συμπεριφορά. Εκτός σπιτιού δεν συνδέεται στο 4G, το location sharing του google maps δεν δουλεύει ούτε με wi-fi, κοκ. Έκανα επανεκκίνηση, έσβησα cached memory... τίποτα. :hmmm: Ο corsair θα πει "πέτα το, στο έλεγα", όμως λίγο περίεργο που όλα συνέβησαν μόλις μπήκε η κάρτα. Btw, το καλοκαίρι δούλευε κανονικά με 2 κάρτες (απλά αντί για cu είχε giffgaff).
Δεν ξέρω από G4 αλλά στο G3 χάλαγε η επαφή με τις κεραίες και έτσι σήμα μάπα, BT μάπα, GPS αργό, Wifi μέτριο. Κάποιες κεραίες ήταν στο πίσω καπάκι και άλλες σε πιο εσωτερικό καπάκι. Το άνοιγες, καθάριζες τις επαφές και ξαφνικά ήταν όλα καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#537711 Κάποια εφαρμογή για υπενθύμιση νερού; πχ κάθε 10' λεπτά να κάνει ένα μπιπ, όχι ξυπνητήρια κλπ
Άβαταρ μέλους
By gianik
#537714 Δημήτρη άσε τις εφαρμογές ρε συ.βαραίνουν και το κινητό..
θα σε παίρνω εγω τηλ καθε 10΄ :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#537716
Dimitris_P έγραψε:Κάποια εφαρμογή για υπενθύμιση νερού; πχ κάθε 10' λεπτά να κάνει ένα μπιπ, όχι ξυπνητήρια κλπ


Σοβαρά τώρα; :help:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#537718 Σοβαρότατα, ΠΡΕΠΕΙ να πίνω ΠΟΛΥ νερό και παρόλο που έχω το μπουκαλάκι μπροστά μου, πολλές φορές ξεχνιέμαι με τη δουλειά και καταλήγω να πίνω λιγότερο από όσο πρέπει.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#537722 ΤΖΙΖΑΣ ΕΙΤΣ ΚΡΑΙΣΤ



CORSAIIIIIIIIIR

:s_shout

Γιατί μωρέ ΨΥΧΟΎΛΑ ΜΟΥ δεν πίνεις ΌΛΟ ΤΌ ΜΠΟΥΚΆΛΙ όταν θυμηθείς;
Καλά,για αντίστροφη μέτρηση από τό ΧΡΟΝΌΜΕΤΡΟ ΤΟΎ ΚΙΝΗΤΟΎ δεν το συζητάω.

Κορσαιρ άστο.


ΦΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :s_shout
Άβαταρ μέλους
By drdino
#537724 Αυτό λογικά πρέπει να κάνει για την περίπτωσή σου.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#537726
Dimitris_P έγραψε:Σοβαρότατα, ΠΡΕΠΕΙ να πίνω ΠΟΛΥ νερό και παρόλο που έχω το μπουκαλάκι μπροστά μου, πολλές φορές ξεχνιέμαι με τη δουλειά και καταλήγω να πίνω λιγότερο από όσο πρέπει.


Γιατι δεν βάζεις πανω στο γραφειο σου ενα humidifier https://www.amazon.com/Humidifier-Night ... 06XNLF5MY/ οποτε καθως αναπνεεις, θα ενυδατωνεσε κιολας :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#537727
g8777 έγραψε:ΤΖΙΖΑΣ ΕΙΤΣ ΚΡΑΙΣΤ

Γιατί μωρέ ΨΥΧΟΎΛΑ ΜΟΥ δεν πίνεις ΌΛΟ ΤΌ ΜΠΟΥΚΆΛΙ όταν θυμηθείς;
Καλά,για αντίστροφη μέτρηση από τό ΧΡΟΝΌΜΕΤΡΟ ΤΟΎ ΚΙΝΗΤΟΎ δεν το συζητάω.


Δεν είναι σωστό λέμε.
Χρονόμετρο; νοοοοοοτ
Φαγωθείτε ελεύθερα τώρα :twisted: :eat: