Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#536965
gakost έγραψε:Σε πολύ μεγάλα εταιρικά περιβάλλοντα με volume licensing περισεύουν πολλά κλειδιά. Όλα τα μηχανήματα έρχονται με άδεια που δεν χρειάζεται και δεν ενεργοποιειται ποτε οπότε πολλές από αυτές καταλήγουν στο ebay. Άλλη περίπτωση είναι να είναι νόμιμη αλλά να προορίζεται για αγορά άλλων χωρών που έχουν άλλη τιμολόγιση.
+1

MAK key, ένα κλειδί αγορασμένο για 100δες ή χιλιάδες ενεργοποιήσεις.

Το πρόβλημα είναι μην σου πουλήσουν KMS key που θέλει να επικοινωνεί με εταιρικό Server κάθε 6μηνο αλλιώς κλειδώνει.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#537659 επειδη εχω τα κολληματα μου , κουβαλαω διαφορα πραγματα πισω στο αμαξι.. εκτος απο τα υποχρεωτικα πυροσβεστηρα, γιλεκα, φαρμακειο , εχω ενα σωρο αλλα πραγματα.... γαντια, πανακια, ψαλιδια-κατσαβιδια ταινιες , φαρμακα αλοιφες για διαφορα, κατι καθαριστικα για τζαμια (εχω ενα κολλημα δεν μπορω τα λερωμενα τζαμια καθολου) και χιλια δυο αλλα...
ταυτοχρονα δεν μου αρεσει η αταξια οποτε τα ειχα σε καποια κουτια τοποθετημενα , αλλα αγορασα προσφατα το παρακατω καιμε εχει βολεψει παρα πολυ
Εικόνα
Εικόνα
https://www.amazon.de/gp/product/B07CZG ... UTF8&psc=1
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#537668
KiloMeater έγραψε:(εχω ενα κολλημα δεν μπορω τα λερωμενα τζαμια καθολου)


:s_thumbsup +1 , ιδίως τις καλοκαιρινές νύχτες με τα ζουζούνια χαλιέμαι σε απίστευτο βαθμό. Παρακαλάω να έρθει ο χειμώνας :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#537773
KiloMeater έγραψε:επειδη εχω τα κολληματα μου


μην ντρεπεσαι... ολοι τα εχουμε και ολοι θελουμε τακτικες τις αποσκευες :lol:

Εγω αυτο το ελυσα, με ενα απλο φτηνο σακο γυμναστηριου τον οποιο και ασφαλισα με ενα καραμπινερ στους κρικους του πορτ μπαγκαζ. Οκ, δεν ειναι τετραγωνο με σκληρα διακριτα compartments, αλλα ειναι επαρκες.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#538792 Ελληνική πλατφόρμα ηλεκτρονικών πωλήσεων/αγορών υπάρχει; Για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων με ενδιαφέρει κυρίως.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#538808
Serf έγραψε:Ελληνική πλατφόρμα ηλεκτρονικών πωλήσεων/αγορών υπάρχει; Για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων με ενδιαφέρει κυρίως.



car.gr

Σημερα εσπρωξα κινητο μεσω της πλατφορμας. Ενναλακτικα αγγελιες insomnia.gr.

Αυτα.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#538810 Και το Marketplace του facebook είναι πολύ δυνατό.
Δεν παρέχει καμία προστασία αλλά σίγουρα η αγγελία σου θα ιδωθεί από περισσότερους.
Ειδικά αν γραφτείς παράλληλα και σε ελληνικά group μεταχειρισμένων στο facebook και την ποστάρεις και εκεί την αγγελία.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#538813
saxon_747 έγραψε:
elteo έγραψε:Αγγελίες myphone.gr

Στο myphone έχεις πρόσβαση στις αγγελίες υπό προϋποθέσεις.

Ευτυχως
Άβαταρ μέλους
By Serf
#538820
corsair έγραψε:
Serf έγραψε:Ελληνική πλατφόρμα ηλεκτρονικών πωλήσεων/αγορών υπάρχει; Για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων με ενδιαφέρει κυρίως.



car.gr

Σημερα εσπρωξα κινητο μεσω της πλατφορμας. Ενναλακτικα αγγελιες insomnia.gr.

Αυτα.
Thx! Δεν είχα παρατηρήσει ποτέ ότι "παίζουν" και non-motor-related αγγελίες.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#538854
Serf έγραψε:
corsair έγραψε:
Serf έγραψε:Ελληνική πλατφόρμα ηλεκτρονικών πωλήσεων/αγορών υπάρχει; Για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων με ενδιαφέρει κυρίως.



car.gr

Σημερα εσπρωξα κινητο μεσω της πλατφορμας. Ενναλακτικα αγγελιες insomnia.gr.

Αυτα.
Thx! Δεν είχα παρατηρήσει ποτέ ότι "παίζουν" και non-motor-related αγγελίες.

< Note >



Παιζουν και απο οτι καταλαβα απο τα στατιστικα, παιζουν δυνατα. Μεσα σε 9 μέρες ειχα 3500 θεάσεις, 150 κλικ στην αγγελια και 5 παρκαρισματα. Ο ενας απο αυτους το πηρε. Τα click που πηρα σε myphone και insomnia ηταν αισθητα λιγοτερα. :s_no

ps: στο car.gr μπορεις να παρεις και extra μοναδες να σηκώνεις την αγγελια σου ψηλα, να μην φευγει πολυ πισω στα αποτελεσματα. Αυξανεις τις πιθανοτητες οπως ειναι αντιληπτο. 2 ευρω μου στοιχισε το κολπο αυτο.