Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#535151
George_Prix έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Πραγματικά είναι άθλιο από το κινητό. Ευτυχώς στο pc δεν άλλαξε τόσο και βλέπεται.


Πως το βλεπεις στο PC? Με Android emulator?
Όχι. Κανονικά από τη σελίδα της f1
www.formula1.com
Έχει κανονικά λάιβ ταιμινγκ.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535153
Bayern7 έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Πραγματικά είναι άθλιο από το κινητό. Ευτυχώς στο pc δεν άλλαξε τόσο και βλέπεται.


Πως το βλεπεις στο PC? Με Android emulator?
Όχι. Κανονικά από τη σελίδα της f1
http://www.formula1.com
Έχει κανονικά λάιβ ταιμινγκ.


Ναι ξερω για το live timing. Εγω το βλεπω απο το PC με Android emulator γιατι ετσι παιζει και η Αγγλικη μεταδοση μεσω του Android app. Εδω και πανω απο 10 χρονια δεν εχω ακουσει Ελληνικη μεταδοση στην F1 γιατι ολοι οι τυποι με φρικαρουν εντελως με τα μαργαριταρια που πετανε.

Δεν ξερω πως εγινε αυτο, αλλα ειμαι τυχερος. Ενω στο τηλεφωνο μου εχει τη νεα ΑΙΣΧΡΗ εκδοση, στο Android emulator (που στην ουσια ειναι αυτο που με νοιαζει) εχει την παλια οποτε δεν ξενερωσα εντελως σημερα. Μακαρι να παραμεινει ετσι!!!
Άβαταρ μέλους
By ripper
#535155 Στο κινητό είναι απλά πολύ χειρότερο. Σε tablet το έχετε δει;
Μιλάμε για τον μεγαλύτερο εμετό της ιστορίας. Δείχνει λιγότερα από το κινητό.
Πριν έβλεπες τα πάντα και τώρα δείχνει τον τελευταίο γύρο 7 οδηγών. Αυτό.

textbook για το πως να σπαταλήσεις χώρο οθόνης με τεράστια περιθώρια.

ΖΩΑ
:rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#535159
ripper έγραψε:Στο κινητό είναι απλά πολύ χειρότερο. Σε tablet το έχετε δει;
Μιλάμε για τον μεγαλύτερο εμετό της ιστορίας. Δείχνει λιγότερα από το κινητό.
Πριν έβλεπες τα πάντα και τώρα δείχνει τον τελευταίο γύρο 7 οδηγών. Αυτό.

textbook για το πως να σπαταλήσεις χώρο οθόνης με τεράστια περιθώρια.

ΖΩΑ
:rant: :rant:


Εκτος οτι δειχνει μονο 7 οδηγους αντι για 20 που εδειχνε παλια, πετσοκοψανε και αλλα σημαντικα. Παλιοτερα εδειχνε στην καρτελα "timing" τα best lap και last lap, επισης εδειχνε τα επιμερους sectors. Τη διαφορα απο τον πρωτο και τη διαφορα απο τον μπροστινο οδηγο. Με μια ματια εβλεπες ΤΑ ΠΑΝΤΑ για ΟΛΟΥΣ τους οδηγους. Τωρα για να δεις μερικα πραγματα πρεπει να χαιδευεις συνεχεια το τηλεφωνο για να αλλαζεις καρτελες και να βλεπεις τι παιζει κατω απο την 7η θεση.

Α Ι Σ Χ Ο Σ :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#537868 Επιτελους ενα ευχαριστο νεο. Εισακουστηκαν τα βρισιδια που φαγανε!

F1 launches dedicated live timing app after criticism

https://www.motorsport.com/f1/news/f1-l ... m/3183745/
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#537885 Αν και μου τη σπάει να έχω περιττά apps σε κινητό/pc κλπ θα το κατεβάσουμε. Τι να κάνουμε;
Θα αφαιρέσουν το live timing από την κύρια εφαρμογή;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#537888
Bayern7 έγραψε:Αν και μου τη σπάει να έχω περιττά apps σε κινητό/pc κλπ θα το κατεβάσουμε. Τι να κάνουμε;
Θα αφαιρέσουν το live timing από την κύρια εφαρμογή;


Με δεδομενη την αγανακτηση που ειδα οτι ειχες (οπως ολοι μας) το κατεβασμα ειναι επιβεβλημενο φιλε!

Τωρα αν σε καποια φαση θα ενσωματωθουν και τα 2 apps σε ενα νεο ΚΑΛΟ δεν το ξερω. Αλλα σε πρωτη φαση εχουμε στα χερια μας το παλιο-καλο app οποτε μια χαρα :)
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#537893 Ναι. Το κατέβασα και το είδα. Μια χαρά. :thumbsup:
Έχει όλα αυτά που χρησιμοποιούσα στο παλιο, Live timing, Standings, time table των αγώνων. Οπότε όλα καλά.
Τη σούταρα την κανονική εφαρμογή. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#537894
Bayern7 έγραψε:Τη σούταρα την κανονική εφαρμογή. :s_bye


lol μιλαμε για μισος! Και εγω σκεφτηκα να τη σουταρω αλλα μετα ειπα "ασε να υπαρχει". Εσυ δεν κρατηθηκες!!!!!!