Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#535854
Hellenic tifosi έγραψε:Παίζει να υπάρχει και ρατσιστικό υπόβαθρο στις βλακείες που αμολάει ο Βασιλακόπουλος; Αν θυμάμαι καλά δεν είχε πει παλιότερα κάτι για μαϊμούδες στο ΝΒΑ κλπ;
Ακριβώς.
Είναι ρατσιστής, είναι γνωστό αυτό.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#535858 Είναι ΚΑΙ ρατσιστής και πολλά άλλα ακόμα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#537600 Εγώ πιστεύω οτι θέλει να παίξει και λογικά θα είναι στο παγκόσμιο μαζί με τον Κουφό. Όσο για τον Καλάθη , έχει βελτιώσει τρομερά την ευστοχία του απ'έξω και νομίζω οτι σ'αυτό πρέπει να έβαλε το χεράκι του και ο Πασκουάλ.

Βασιλακόπουλος έγραψε:Το μήνυμά μου στα παιδιά που ασχολούνται με το μπάσκετ και τους γονείς τους: «Να μην ανησυχούν γιατί το ελληνικό μπάσκετ πάντα θα υπάρχει και πάντα θα πρωταγωνιστεί. Και τονίζω... το ελληνικό μπάσκετ, όχι... το μπάσκετ στην Ελλάδα. Τα παιδιά θα πρέπει να συνεχίσουν, δεν πρόκειται να αδικηθούν».
Απ'έδώ:

http://www.gazzetta.gr/basketball/prokr ... tin-ellada

Το μήνυμα που πρέπει να πάρουν είναι οτι πρώτα πρέπει να ψηθούν παίζοντας σε μια μικρή ομάδα μέχρι τα 22-23 τους και μετά να πάνε στον ΠΑΟ ή τον ΟΣΦΠ για τα φράγκα. Αν χρόνο συμμετοχής βρίσκουν μόνο σε ομάδες της Ισλανδίας , να πάνε να παίξουνε στην Ισλανδία. Και αν είναι καλοί θα βρουν ρόλο σε μια καλή ομάδα στην Ευρώπη όπως κάνουν όλοι οι άλλοι.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#537930 Εικόνα

http://www.sport-fm.gr/article/basket/dipla-dipla-giannakopoulos-mpertomeou-sto-gkala-gia-to-tournoua-p-giannakopoulos-pics/3554096

Τα ποστ εκει ειναι, οποιος θελει τα ξαναδιαβαζει. :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#541625 Επιτέλους ωραίο μπάσκετ από τον Ολυμπιακό!!
Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι.
Βεζένκοφ και Μιλουτίνουφ πολύ καλοί.
Τον Γκος τον περίμενα καλύτερο....
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#541832 Θα συνεχίσουμε σε αυτό το θέμα φέτος?
Να αλλάξουμε τον τίτλο αν είναι...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#542354 Δεν νομιζω οτι εννοει τον Μπερτομεου.. :s_sorry



@Βαυερν ,εσυ που τα ξερεις , για Αλ αφουζ πηγαινε;;;;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#543015 Αν θελει κανεις να ανεβει Οακα σημερα ,ας μου στειλει π.μ

.
Άβαταρ μέλους
By gianik
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#543526 Πάλι χάσαν τα ψωλοπαικτάκια; Να πούμε ότι δεν τα ξέραμε;
Με πορδές δε βάφονται αυγά.
Δυστυχώς οι ελληνικές ομάδες είναι Tier2 ομάδες πλέον για την Ευρωλίγκα.