Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#537029
Deleted User 1 έγραψε:Εικόνα

< >


Χωρις φωτα και μονο να φαινεται η γραμμη του αμαξωματος αντε να τα ξεχωρισεις......
Άβαταρ μέλους
By edmond
#537068 Πφφφφ.
Ημίμετρα για είσοδο του Hilton.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#537381 Εικόνα

Τούμπανο και πολύ ωραίο χρώμα! Με ελληνικές φρεσκότατες πινακίδες (ΙΥΕ) :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#537402 Μόνο στα δικά μου μάτια είναι ψιλο-απαίσιο αυτό το αυτοκινητάκι; Οι ζάντες και το χρώμα το διασώζουν κάπως :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#537423 σημερα ημουν κολλημενος στο ποταμι πισω απο ενα τετοιο λευκο με ακραποβιτς,παρα πολυ ωραιος ηχος σε συναρτηση με τα γκαζωματα στα κατεβασματα.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#537522
Scotch έγραψε:Μόνο στα δικά μου μάτια είναι ψιλο-απαίσιο αυτό το αυτοκινητάκι; Οι ζάντες και το χρώμα το διασώζουν κάπως :oops:

Κι εμενα οταν ειχε πρωτοεμφανιστει δεν μου αρεσε...οι απλες εκδοσεις εξακολουθουν να μην μου λενε πολλα, αλλα η Μ μου βγαζει μια old school αλητεια..
Άβαταρ μέλους
By mirage
#537523 Η Μ ειναι μαλλον η πιο ενδιαφερουσα M σε παραγωγή αυτη την στιγμή imho.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#537568
Zeus έγραψε:
Scotch έγραψε:Μόνο στα δικά μου μάτια είναι ψιλο-απαίσιο αυτό το αυτοκινητάκι; Οι ζάντες και το χρώμα το διασώζουν κάπως :oops:

Κι εμενα οταν ειχε πρωτοεμφανιστει δεν μου αρεσε...οι απλες εκδοσεις εξακολουθουν να μην μου λενε πολλα, αλλα η Μ μου βγαζει μια old school αλητεια..


Και οι απλές και η Μ, ακριβώς αυτό για μένα. Για όλους εμάς που βλέπαμε καμιά άγρια Ε21 ή Ε30 στα μικράτα μας, νομίζω ότι είναι το ρετροχάπι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#537588
Zeus έγραψε: αλλα η Μ μου βγαζει μια old school αλητεια..


αυτο.Οπως ημουν απο πισω,χαζευα τα πρισμενα φτερα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#537858 Αθάνατο σχέδιο, και ήχος.....Εικόνα

Σε συνεργειο για σερβιςΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#538576 Αναζήτηση τέλος! Βρήκα επιτέλους το αμάξι που πραγματικά στρίβει σαν τρένο.






































Εικόνα


Διθέσιο roadster με απίθανο πάτημα στο δρόμο, παρά το μικρό μεταξόνιο του είναι λες και πατάει σε ράγες. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By djalma
#538601 Μαύρη Bugatti Chiron επιτάχυνε στους δρόμους της Σόφιας :lipsealed: :metalo: :s_shout
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#539301
dimviii έγραψε:σημερα ημουν κολλημενος στο ποταμι πισω απο ενα τετοιο λευκο με ακραποβιτς,παρα πολυ ωραιος ηχος σε συναρτηση με τα γκαζωματα στα κατεβασματα.

κυκλοφορει μια γαλαζια καλλιθεα με ακραποβιτς αλλα straight piped και με κομπρεσορα επανω το κακο ειναι οτι το εχει μια χοντρη που το p2w παει κοντα σε yugo
Άβαταρ μέλους
By drdino
#539309 Κομπρεσέρ σε M2; Είσαι σίγουρος;
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#539315 Και εμένα μου κάνει σαν συγχρονη
2002 TI με φουλ αρνητικό καμπερ



Zeus έγραψε:
Scotch έγραψε:Μόνο στα δικά μου μάτια είναι ψιλο-απαίσιο αυτό το αυτοκινητάκι; Οι ζάντες και το χρώμα το διασώζουν κάπως :oops:

Κι εμενα οταν ειχε πρωτοεμφανιστει δεν μου αρεσε...οι απλες εκδοσεις εξακολουθουν να μην μου λενε πολλα, αλλα η Μ μου βγαζει μια old school αλητεια..