Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#537484 Απο εκει προεκυψε το προβλημα...το google και οι χαρτες του αυτοκινητου εβγαζαν συντομοτερη διαδρομη απο Στενη...αν ειχαμε παει απο Κυμη θα ειχαμε κατεβει απο τον καινουριο δρομο που εχει και ταμπελα...

Καλα θυμασαι την ανηφορα αμεσως μετα την διπλανη παραλια...πλεον ειναι πολυ σκαμμενη και αυτη αλλα και η επομενη κατηφορα πηγαινοντας Θαψα. Το κομματι μεχρι την πρωτη παραλια εχει πολλα νεροφαγωματα και πετρες. Στο κατεβασμα το θεμα ειναι μονο το υψος, αλλα στην επιστροφη θα δυσκολευτει πολυ ενα μπροστιοκινητο..

Και φυσικα τα τροχοσπιτα ειναι δυστυχως ακομα εκει....
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#537859 :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#538076
Νίκος Παππάς έγραψε:Μαγκας ο φανοποιος !

Οσο για το αμαξι ........ :inlove:


+1000 και για τα δύο!
Πραγματικά εξαιρετικό το αποτέλεσμα.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#538974 Τοσο καιρο το Google app δεν το ειχα δοκιμασει...ανακαλυψα τη χρησιμοτητα του...


..πολυ καλο το Integration με το ναβι και το τηλεφωνο του αυτοκινητου, αλλα βασιζεται παρα πολυ στην ταχυτητα του δικτυου που στο συγκεκριμενο βιντεο παρα το φουλ σημα δεν ηταν και η καλυτερη...θα δοκιμασω αν λειτουργει και με τις φωνητικες εντολες :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#539002 Τελικά στο Casa Azul πήγες?
Εχει γίνει χαμός εδώ στη γειτονιά, όλοι για αυτό μιλάνε...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#539009 Πηγα το προηγουμενο Σαββατο...γι αυτο και ηταν το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο οταν σκαλιζα το app. Καθισαμε πισω στον κηπο, ωραιο περιβαλλον, πολυ καλο φαγητο, και πολυ καλο σερβις. Τα κοκτειλ μονο δεν μας αρεσαν...Να πας :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#539015 Έχω πάει και εγώ, πολύ ωραίο, δείχνει πως και τα δυτικά έχουν ωραία μαγαζιά! :metalo:
Καλό και το φαγητό (όχι κάτι τρομερό) και τα ποτά (τα δικά μας τουλάχιστον! :lol: ).
Εμείς είχαμε πάει καλοκαίρι και ήταν πολύ ωραία.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#539197 Παρήγγειλα για συνάδελφο XC60 Τ6 R-Design με:

1) αερανάρτηση (πανάκριβη...3200€)
2) pdc μπρος πίσω
3) φιμέ
4) 21" 255/40/21 (2.700€ επίσης πανάκριβες χωρίς λόγο)
5) κοτσαδόρο :dizzy: (τι σκάτα θα τον κάνει δεν ξέρω, σκάφος δεν έχει πάντως)
6) Versatility pack
7) Business Connect
8) Intellisafe Pro (ωραίο πακέτο και σε λογική τιμή)
9) Light pack (περιλαμβάνει full LED-ηλεκτροχρωμικούς ολούθε μέσα έξω)

Τελική τιμή: 77.600€

Συνολικά νομίζω πολύ καλή τιμή. Το αντίστοιχο Q5 ή X3 και με καμιά 50αρια λιγότερα άλογα, βγαίνουν άνω των 85Κ.

Προσωπικά θα το άφηνα με τις 19αρες και τη συμβατική ανάρτηση και θα έβαζα πανοραμική, 4zone clima και 360 καμερα.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#539203
Deleted User 1 έγραψε:Παρήγγειλα για συνάδελφο XC60 Τ6 R-Design με:

1) αερανάρτηση (πανάκριβη...3200€)
2) pdc μπρος πίσω
3) φιμέ
4) 21" 255/40/21 (2.700€ επίσης πανάκριβες χωρίς λόγο)
5) κοτσαδόρο :dizzy: (τι σκάτα θα τον κάνει δεν ξέρω, σκάφος δεν έχει πάντως)
6) Versatility pack
7) Business Connect
8) Intellisafe Pro (ωραίο πακέτο και σε λογική τιμή)
9) Light pack (περιλαμβάνει full LED-ηλεκτροχρωμικούς ολούθε μέσα έξω)

Τελική τιμή: 77.600€

Συνολικά νομίζω πολύ καλή τιμή. Το αντίστοιχο Q5 ή X3 και με καμιά 50αρια λιγότερα άλογα, βγαίνουν άνω των 85Κ.

Προσωπικά θα το άφηνα με τις 19αρες και τη συμβατική ανάρτηση και θα έβαζα πανοραμική, 4zone clima και 360 καμερα.


Μπορεί να θέλει να κουβαλά ποδήλατα. Οι βάσεις για κοτσαδορο είναι ο καλύτερος τρόπος μεταφοράς τους.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#539206 Leasing ή αγορα με μετρητο? Οντως μεγα λαθος να μην βαλει πανοραμικη και τα αλλα που λες. Χρωμα?