Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#537937

:metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#538007
kubiak έγραψε:garland, το ειδες το siccario 2;

Όχι, δεν είδα τίποτα αυτό το καλοκαίρι. :(
Θα το δω αν και μου είπαν ότι είναι πολύ κατώτερο του πρώτου.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#539562
Αγνώριστος ο Σιλβέστερ Σταλόνε στο νέο Ράμπο 5!
NewsroomHuffPost Greece

Η πέμπτη ταινία του ήρωα βετεράνου του βιετνάμ, Τζον Ράμπο, είναι ήδη στα σκαριά, με τον 72χρονο Σιλβέστερ Σταλόνε να επιστρέφει στον κινηματογράφο και στο franchise που τον καθιέρωσε.

Ο ηθοποιός-σκηνοθέτης-παραγωγός-σεναριογράφος, μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία από τον νέο Ράμπο, ενημερώνοντας πως τα γυρίσματα της ταινίας έχουν ήδη ξεκινήσει. Η έκπληξη είναι ότι ο Ράμπο είναι καουμπόι στη νέα ταινία, φορώντας το χαρακτηριστικό καουμπόικο καπέλο, παντελόνι με κρόσια και καρό πουκάμισο.

https://www.instagram.com/p/BocDkqEBMBg/?utm_source=ig_embed

Σύμφωνα με τα λίγα που έχουν διαρρεύσει για την υπόθεση, ο Ράμπο έχει αποσυρθεί σε ένα ράντσο, αλλά ένα μεξικάνικο καρτέλ ναρκωτικών απαγάγει την κόρη ενός φίλου του. Όπως είναι επόμενο, θα θυμηθεί τον παλιό, καλό, killer εαυτό του με σκοπό να φέρει πίσω το κορίτσι.


:metalo: :metalo: :metalo:

Sly θεός παντοτινός!!!
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#540652 _
  • GoldStone 2018: Περίεργο, για ειδικό κοινό...
  • You Were Never Really Here 2018: Ακόμα πιο περίεργο, για πιο ειδικό κοινό...
  • Realive 2017: Δεν έπρεπε να ξεκινήσω να τη βλέπω και από το πολύ fast forward είναι σαν να μην την είδα, δεν είναι στο στυλ των ταινιών που προτιμώ αλλά πιθανότατα έχει το κοινό της... Βαρύ το θέμα της για εμένα...
  • Beirut 2018: Μου άρεσε (χωρίς να είναι κάτι σπουδαίο)...
  • Upgrade 2018: Μου άρεσε αν και νωρίς προέβλεψα το "κλου"...
    Ειδικά για το Upgrade (spoiler alert):
    Μου θύμισε το Ex Machina αν και είναι πολύ διαφορετικές σαν ταινίες. Και οι δύο όμως έχουν παρόμοια ανάγκη και παρόμοια κατάληξη...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#542375

Μίμης Φωτόπουλος;;;;;;;;;;
Καύλα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By otso
#545625 Κυριοι κατι απο τον παγωμενο βορρά https://magico.info/?p=torrents&pid=10& ... &tid=80183

THE ETERNAL ROAD (Ikitie) (2017)

οχι οτι εχω αυταπατες οτι θα το δει κανενας απο δω μεσα και ακομη περισσοτερο οτι θα του αρεσει
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#548642 Ανευρος ο πεταλούδας ( καμία βέβαια σχέση με το 1ο με τους τεράστιους Mc Queen - Ηοφφμαν )

yg ... πηγα να μπ΄πω στο subs4free kai έπεσα πάνω σε αυτό ... τι στα διάλα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#548672
St.Devote έγραψε:Ανευρος ο πεταλούδας ( καμία βέβαια σχέση με το 1ο με τους τεράστιους Mc Queen - Ηοφφμαν )

yg ... πηγα να μπ΄πω στο subs4free kai έπεσα πάνω σε αυτό ... τι στα διάλα

Εικόνα



Μπαινω κανονικα. Ποιον provider εχεις?