Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#523088 Ε νομίζω η έκδοση που έγραψε παραπάνω ο Διας θα πουλήσει. Σκέψου πχ αν είχες 35.000 € και ήθελες premium σωνει και ντε τι θα προτιμούσες το volvo ή την καινούρια Α Class;;;
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#523244 Είδα σήμερα ενα XC40 T3 μαύρο με μαύρες ζάντες, όπως στο video πιο πάνω , πολύ ζόρικο λουκ μου άρεσε πολύ :inlove:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#534394 Μιλούσα σήμερα με τον μηχανικό που μου πέρασε ΚΤΕΟ σήμερα.
Έχει το xc90 φουλ έξτρα Leasing 2,5 χρόνια τώρα.
Το καλύτερο αμάξι που είχε λέει. Πολύ καλό σε όλους τους τομείς.

2 μειονεκτήματα: πολύ μεγάλο για μες την πόλη (κατά τα άλλα πολύ άνετο σε ταξίδια με μέση 8λ Diesel/100 χλμ.) 2ο μείον η αερανάρτηση. Άλλαξε η εταιρία με ανάκληση κ τις 4 κ σε ένα έτος οι 2 βγήκαν off πάλι, κόστος καθεμιά περί 1.500€. Οπότε αν πάει κανείς για xc90, καλύτερα χωρίς αερανάρτηση.


< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#534403 καθυστερείς όιμως αδικαιολόγητα :)
αντε γιατι εχεις και ταξίδι τα Χριστούγεννα ...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#537184 Λιγο advertorial μου κανει, αλλα αν καποιος δεν βαριεται...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#537791 Εκλεισε και η σειρα 60...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#539446 Για βοηθειστε με λίγο ρε παιδιά γιατί μάλλον έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.
Αυτή τη στιγμή η Volvo έχει σ άλλα μοντέλα, πλην της σειράς 90, το σύστημα intellisafe που περιλαμβάνει ημιαυτόνομη οδήγηση?

Εντός διετίας παίζει να χουμε κάποιες εξελίξεις που να απαιτήσουν αλλαγή τουλάχιστον ενός εκ των δύο αυτοκινήτων μας....

< Note >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#539451
Focusman91 έγραψε:Για βοηθειστε με λίγο ρε παιδιά γιατί μάλλον έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.
Αυτή τη στιγμή η Volvo έχει σ άλλα μοντέλα, πλην της σειράς 90, το σύστημα intellisafe που περιλαμβάνει ημιαυτόνομη οδήγηση?

Εντός διετίας παίζει να χουμε κάποιες εξελίξεις που να απαιτήσουν αλλαγή τουλάχιστον ενός εκ των δύο αυτοκινήτων μας....

< Note >



Καλά βάσανα Χαζομπαμπά :inlove:

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#539456
red_monster έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Για βοηθειστε με λίγο ρε παιδιά γιατί μάλλον έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.
Αυτή τη στιγμή η Volvo έχει σ άλλα μοντέλα, πλην της σειράς 90, το σύστημα intellisafe που περιλαμβάνει ημιαυτόνομη οδήγηση?

Εντός διετίας παίζει να χουμε κάποιες εξελίξεις που να απαιτήσουν αλλαγή τουλάχιστον ενός εκ των δύο αυτοκινήτων μας....

< Note >



Καλά βάσανα Χαζομπαμπά :inlove:

:shifty:
LOL καμία σχέση!
Η συζήτηση αφορά τον πατέρα μου!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#539458
Focusman91 έγραψε:
red_monster έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Για βοηθειστε με λίγο ρε παιδιά γιατί μάλλον έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.
Αυτή τη στιγμή η Volvo έχει σ άλλα μοντέλα, πλην της σειράς 90, το σύστημα intellisafe που περιλαμβάνει ημιαυτόνομη οδήγηση?

Εντός διετίας παίζει να χουμε κάποιες εξελίξεις που να απαιτήσουν αλλαγή τουλάχιστον ενός εκ των δύο αυτοκινήτων μας....

< Note >



Καλά βάσανα Χαζομπαμπά :inlove:

:shifty:
LOL καμία σχέση!
Η συζήτηση αφορά τον πατέρα μου!!

< Note >


Τον παππού δηλαδή :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#539460 Πρακτικά οποίο βολβο παρουσιάστηκε μετά το XC90 μπορει να έχει το σύστημα. Στα 90 νομίζω ειναι στανταρ (τουλάχιστον στην inscription) στα 60/40 ειναι έξτρα...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#539493 Μιλ μερσιιιι

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#541502
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#541720 Boλβοδία, απο άποψη αξιοπιστίας, τί λενε οι ερευνες γενικά για τα καινούργια βόλβο?
Κόστος σέρβις σε σχέση με την προηγούμενη γενιά?