Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#536735
Andreasdik έγραψε:Δεν μπορώ να καταλάβω αν ο ληστής ήταν νηφάλιος ή υπό την επήρεια ναρκωτικών.


Κι εγώ αυτό πρόσεξα, δε φαίνεται να είναι και τόσο νηφάλιος.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#536751 Ο ληστής φαίνεται λιώμα, δεν μπορεί να σηκώσει τον πυροσβεστήρα. Οι δύο στην αρχή κατεβάζουν την τζαμαρία, μετά πρέπει να ρίχνουν και μερικές καλές σε αυτόν. Υπερβολική αντίδραση οι κλωτσιές στο κεφάλι IMHO αλλά ξέρω ότι το κρίνω καθισμένος στον καναπέ μου.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#536756 Ιταλακια γιατί την έσπασαν είναι η ερώτηση.
Το “κατέβασαν” εγώ το καταλαβαίνω έσπασαν, μπορεί να κάνω και λάθος.....
Άβαταρ μέλους
By Serf
#536763
Andreasdik έγραψε:Ιταλακια γιατί την έσπασαν είναι η ερώτηση.
Το “κατέβασαν” εγώ το καταλαβαίνω έσπασαν, μπορεί να κάνω και λάθος.....
Αυτό ακριβώς. Κανένα κρυφό μήνυμα ή κρυφή συνομωσία (δεν πρόλαβα και τι έγραψε ο italakias).

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#536765
saxon_747 έγραψε:Συνελήφθη ο κοσμηματοπώλης της Ομόνοιας μετά τον θάνατο του επίδοξου ληστή
Διορθώστε με σε περίπτωση που κατάλαβα λάθος: ο κοσμηματοπώλης είχε βγει εκτός καταστήματος και είχε κλειδώσει τον ληστή μέσα. Και στη συνέχεια έσπασε με κλωτσιές τη δική του τζαμαρία για να βγει έξω ο ληστής και να τον περιλάβει στις κλωτσιές;;;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#536767
Serf έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Συνελήφθη ο κοσμηματοπώλης της Ομόνοιας μετά τον θάνατο του επίδοξου ληστή
Διορθώστε με σε περίπτωση που κατάλαβα λάθος: ο κοσμηματοπώλης είχε βγει εκτός καταστήματος και είχε κλειδώσει τον ληστή μέσα. Και στη συνέχεια έσπασε με κλωτσιές τη δική του τζαμαρία για να βγει έξω ο ληστής και να τον περιλάβει στις κλωτσιές;;;

< Note >


Μπορει να ηθελε με τα κλωτσιδια να τον κρατησει μεσα μεχρι να ερθει η αστυνομια. Ειδικα αν ειναι ο ιδιοκτητης δεν μπορεις να του αρνηθεις οτι θα τα ειχε παρει στην κρανα.
Τωρα βεβαια θα παει φυλακη και θα τον πληρωνει για ανθρωπο.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#536768 καλά καθίστε να δούμε από τι ακριβώς πέθανε

αν κόπηκε μόνος του με τα τζάμια δικό του θέμα, αν πέθανε από εσωτερική αιμορραγία στο κεφάλι είναι θέμα του άλλου

αλλά για να λέει ότι τον πήραν μέσα για σωματική βλάβη ίσως δεν του αποδώσουν φόνο
Άβαταρ μέλους
By Serf
#536813 Ναρκομανής (& οροθετικός, αλλά δεν έχει κάποια σχέση εν προκειμένω) ήταν ο τύπος. Γι΄ αυτό και φαίνεται να μην ξέρει που πατάει.

https://www.newsit.gr/egklhma/aktivistis-kai-drag-queen-o-nekros-listis-tou-kosmimatopoleiou-stin-omonoia/2621508/
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#536823 Ζακ Κωστόπουλος: Από τον ακτιβισμό στις ομοφοβικές επιθέσεις και τον θάνατο στη ληστεία στην Ομόνοια


https://www.news247.gr/koinonia/zak-kos ... 50546.html
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#536824
Serf έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Συνελήφθη ο κοσμηματοπώλης της Ομόνοιας μετά τον θάνατο του επίδοξου ληστή
Διορθώστε με σε περίπτωση που κατάλαβα λάθος: ο κοσμηματοπώλης είχε βγει εκτός καταστήματος και είχε κλειδώσει τον ληστή μέσα. Και στη συνέχεια έσπασε με κλωτσιές τη δική του τζαμαρία για να βγει έξω ο ληστής και να τον σκοτώσει στις κλωτσιές;;;

φιφυ

Τώρα επικροτούμε και λυντσάρισμα. Όλο και καλύτερα :help: