Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#536769
Dimitris_P έγραψε:Έχετε υπόψιν κάποιον χώρο εκδηλώσεων με εκκλησία κοντά όπου και τα 2 να είναι ΠΑΝΩ στην αμμουδιά δίπλα στη θάλασσα;.


Θελεις να παντρευτεις σε αυθαιρετο? :hmmm:

Στις Σπετσες εχει ενα πολυ μικρο εκκλησακι που εχω δει βαφτισια να γινονται. Δεν θυμαμαι το ονομα του μερους τωρα, ειχε μπιτσομπαρο με εστιατοριο κυριλε παραδιπλα. Κοντα στη Νταπια. Πολυ κοντα στη θαλασσα (μετρα) αλλα οχι και στην αμμουδια.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#536770 Ράχες Φθιώτιδας, έχει όμορφο εκκλησάκι παραλιακό και έχω πάει και σε κέντρο παραλιακό, σε φάση ξαπλωναμε η παρέα στις ξαπλώστρες της παραλίας για να καπνισουμε.
Πίσω από την παραλία αρχίζει γκαζόν με πεύκα κλπ, ωραία φάση.

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#536807 Τον άγιο Ιωάννη λες;
https://www.google.gr/maps/place/Wicken ... 16.3539954
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#536818 Από τις εικόνες google και maps δείχνει ότι μεσολαβεί ο δρόμος μπροστά και η παραλία είναι μικρή και με πέτρα.
Επίσης το κέντρο από πίσω είναι και camping αν κατάλαβα καλά;
Έχεις δικές σου καλύτερες αντιπροσωπευτικές φωτό να καταλάβω; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#536819 ΌΧΙ ΆΛΛΟΣ ΒΙΑΣΜΌΣ ΤΉΣ ΕΛΛΗΝΙΚΉΣ ΦΎΣΗΣ ΓΙΑ ΓΆΜΟΥΣ ΚΑΊ ΑΗΔΙΕΣ :s_shout :s_shout :s_shout

Όσο σκέφτομαι τι θά αφήσει πίσω του τό λεφουσι :(
Άβαταρ μέλους
By dimik
#536821 Ο δρόμος μπροστά είναι στην ουσία ένα στενάκι που χωράει 1 αυτοκίνητο, για την παραλία δεν θυμάμαι.

Σε ότι αφορά το κέντρο δεν ήταν δίπλα στην εκκλησία, θα ψάξω να το βρω και θα σου πω.

< >
Άβαταρ μέλους
By Elafraoula
#538311 Εχετε υπόψιν τιμές σε παραθαλάσσια κτήματα-ξενοδοχεία τώρα πια; Η λογική μου λέει ότι έχουν πέσει οι τιμές από τα 70-100€ που διάβασα σε προηγούμενα posts.Παντρευομαστε και πρέπει να αρχίσουμε να ψαχνομαστε! Και προτάσεις για χώρους καλοδεχούμενες!!! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#538349
Elafraoula έγραψε:Εχετε υπόψιν τιμές σε παραθαλάσσια κτήματα-ξενοδοχεία τώρα πια; Η λογική μου λέει ότι έχουν πέσει οι τιμές από τα 70-100€ που διάβασα σε προηγούμενα posts.Παντρευομαστε και πρέπει να αρχίσουμε να ψαχνομαστε! Και προτάσεις για χώρους καλοδεχούμενες!!! :thumbsup:



Καταρχην καλως ωρισες...
Ειμαι ο Gianik ,μαιευτηρας γυναικολογος ,ιδρυτικο μελος του petrolheads.gr.. :thumbsup:
Πες μας λιγο καποια στοιχεια.
Εισαι ανδρας; γυναικα;
Θα παντρευτεις με ανδρα; με γυναικα;
Διαθεσιμο μπατζετ;
Πολιτικος η θρησκευτικος γαμος;
Ποσοι καλεσμενοι;
Τι υφος θελεις; καραγκουνικο γαμο;; ή next top model;
Τι ομαδα εισαι;
Τι αμαξι οδηγας;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#538351 Εικόνα

Πορσοτοπικο μήπως;

Εικόνα