Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#536391 Εγω εδω κ καιρο εχω καταγγειλει στην ιδιοκτησία του φορουμ οτι ο cabala ειναι ο 2ος λογαριασμός του χρηστη g8777.... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#536401
rx8_drifter έγραψε:Κι εμάς μας πήρε και μας σήκωσε χτες, και ήμουν και με τη μηχανή :ninja:


Αέρας με τη μηχανή είναι πολύ πονεμένη ιστορία. Θυμάμαι πριν κάμια 10ετία που κατέβαινα παραλιακά από Βόνιτσα προς τη Πάτρα με το ΧΤ (αεροδυναμική από περίπτερο στη καλύτερη περίπτωση, φορτωμένο σαν γαϊδούρι επιπλέον), μετά το Αιτωλικό άρχισε να φυσάει τόσο πολύ, που στη γέφυρα με το ζόρι μπορούσα να κρατηθώ μέσα στη λωρίδα. :dizzy: Πέρσι στη νότια Κρήτη ήταν ακόμα χειρότερα, είχα ένα Tmax και στο πάσσο του φαράγγιου Ίμπρου είχε τόσο αέρα που προσπαθούσα να μείνω όσο το δυνατόν πιο κοντά στη διπλή διαχωριστική. Είχα άχτι να κάνω αυτό το δρόμο με μηχανή, απ'όταν είχα περάσει με ΚΤΕΛ κι αμάξι πριν μερικά χρόνια. Κι όταν ήρθε η ευκαιρία, ούτε οδήγηση με γραμμές, ούτε τουριστικοί ρυθμοί με στάσεις για φωτογραφίες, αλλά να παλεύεις να μη σε ρίξει καμιά ριπή κάτω στο φαράγγι. :dizzy: :vava:

Παρεμπιπτόντως, τελικά στη γέφυρα Tay έγραψε χτες wind gusts έως 102.2mph. :lipsealed:

gianik έγραψε:Εγω εδω κ καιρο εχω καταγγειλει στην ιδιοκτησία του φορουμ οτι ο cabala ειναι ο 2ος λογαριασμός του χρηστη g8777.... :iconcool:

Τριπλοεγγραφές μου είναι και οι 2. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#536453
Νίκος Παππάς έγραψε:Εμενα μου αρεσει το 7- 38 που συνηθως εχει ολο τον χρονο στην Αθηνα και διασκεδαζω σφοδρα με τις καιρικες σας προτιμησεις ( λες και θα γινουν ποτε ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Όταν γίνω πολυεκατομμυριούχος και μεταναστεύσω στις Μπαχάμες, θα σου στέλνω φωτογραφίες με το θερμόμετρο κάθε μέρα! :s_mad :twisted: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#536455
drdino έγραψε:Τα γκρουπ που λέγαμε

ναι ακριβως δεν ειναι δα πως εδω και καιρο ξερουμε πως θα δημιουργηθει ενας μικρος τυφωνας αναμεσα απο ιταλια και ελλαδα μετα τον αυριανο οχι ειναι ολα doom and gloom
Άβαταρ μέλους
By drdino
#536461
cabala10 έγραψε:
drdino έγραψε:Τα γκρουπ που λέγαμε

ναι ακριβως δεν ειναι δα πως εδω και καιρο ξερουμε πως θα δημιουργηθει ενας μικρος τυφωνας αναμεσα απο ιταλια και ελλαδα μετα τον αυριανο οχι ειναι ολα doom and gloom


Χαίρομαι που συμφωνούμε.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#536605
Zorz έγραψε:Παρεμπιπτόντως, τελικά στη γέφυρα Tay έγραψε χτες wind gusts έως 102.2mph. :lipsealed:

Πού είναι αυτή;
Εικόνα Εκείνη τη μέρα ήταν ήσυχα, αλλά μια αγριάδα την απέπνεε το μέρος


< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#536799 Που ειναι αυτο;
Άβαταρ μέλους
By xenos
#536804
georgex72 έγραψε:
xenos έγραψε:Που ειναι αυτο;


Ναύπλιο Καραθώνα beach.... :iconcool:


Τζετ!