Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#536073
224v έγραψε:Θα περασω για καφε από βδομαδα… όταν τελειωσω με το τζαμι του μινι και το πηγαινε ελα με την ασφαλιστικη...

Καλα και πολλα χλμ... :yahoo:


Ξέρεις ότι η καφετιέρα είναι πάντα στο ΟΝ για όλους, πόσο μάλλον για τους φίλους.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#536973 'Oμορφη εικόνα και τουτούνι.

Αγαπημένη εποχή το φθινόπωρο. Σήμερα ήταν και η πρώτη μέρα που ξύπνησα επειδή κρύωνα (ύπνος με σορτσάκι και λεπτό σεντόνι).
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#537032 Με δύο κινήσεις θα μπορούσες να την κάνεις πολύ καλύτερη
Α) το πας δυο μέτρα πίσω να είναι όλο στον ήλιο
Β) κλείνεις την πόρτα
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#537052
21 quadra έγραψε:Ευχαριστώ όλους σας, με κούρασε αλλά χαλάλι του, μόνο 875 έφτιαξε, από αυτά μόνο τα 450 αριστεροτίμονα, 2 έχω εγώ, το ένα είναι δότης, και 2 έχει ένας φίλος, είναι λίγο σπάνιο και πρέπει να το διατηρήσω με νύχια και δόντια γιατί εκτός των άλλων περπατάει και καλά έως πολύ καλά.



Βάλε καμία φωτογραφία από την ανακατασκευή

Να το χαίρεσαι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#537064 Ολόκληρο θέμα με φωτογραφίες έχει φτιάξει ο άνθρωπος....
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#537092
KiloMeater έγραψε:Έβαλα και το θερμαινομενο κάθισμα τι πρωί που είχαμε ένα δεκαρακι


Για άνθρωπος που του αρέσει η δροσιά (εσύ, ο Thomas200K, o Zeus κι εγώ είμαστε όλοι κι όλοι), πολύ εύκολα μας πουλάς στους μόλις 10!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#537205
red_monster έγραψε:
21 quadra έγραψε:Ευχαριστώ όλους σας, με κούρασε αλλά χαλάλι του, μόνο 875 έφτιαξε, από αυτά μόνο τα 450 αριστεροτίμονα, 2 έχω εγώ, το ένα είναι δότης, και 2 έχει ένας φίλος, είναι λίγο σπάνιο και πρέπει να το διατηρήσω με νύχια και δόντια γιατί εκτός των άλλων περπατάει και καλά έως πολύ καλά.



Βάλε καμία φωτογραφία από την ανακατασκευή

Να το χαίρεσαι :inlove:


Στις διαταγές σας

viewtopic.php?f=28&t=2209