Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536339
g8777 έγραψε:Επειδη με ρωτησε ο Γκεακος δεν απαντησα. :shifty:

Τεσπα, για να μην κουραζουμε τους υπολοιπους, το εργο εχει παιχτει Πολακης στα φορα με περσονες Τζωρτζ Πριξ κλπ κλπ.

Ο ευθικτος, παντα προθυμος για διαλογο συνομιλητης, ο πραος, ΓΝΩΣΤΗΣ :s_sarcastic , που εχει αναγκη μονο απο ενα πραγμα : Να του απαντανε οι υπολοιποι για να circlejerkiaζουμε γυρω απο τα ιδια και τα ιδια.

In other words , dont feed the troll, ιδιως αν εχει αναγκη απο διαιτα.

Και οπως ειπε καποια παλια ψυχη :inlove: ετη φωτος μπροστα απο κατι Τζωρς Πριτς-------->

Ciaooooo :s_bye :s_bye :s_bye :s_bye


Δεν εχω προβλημα να διαφωνουμε ουτε να κανει καζουρα (σε λογικα πλαισια) ο ενας στον αλλον. Απλα το να τρολλαρετε ΣΕ ΚΑΘΕ μου μηνυμα (κυριως εσυ και ο Eddie) δειχνει κομπλεξ. Παρτο αλλιως και θα δεις οτι δεν ειμαι τοσο κακος χρηστης οσο πιθανοτατα νομιζεις...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#536352 Εικόνα

Παίδες αυτό ήταν μεγάλο πριτς.
Ανοίξτε παράθυρο.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#536356 Εδώ και αρκετά χρόνια που ο Γκεάκος εκδήλωσε επίσημα την ψυχοπαθολογική του σχέση με ένα οδηγό αγώνων ( :s_hang ) θεωρώ ότι δεν μπορώ να έχω κάποια φυσιολογική επικοινωνία μαζί του πλην τρολαρίσματος για να περνάει ευχάριστα η ώρα.

Τώρα που προέκυψε και αντίλαλος ο οποίος είναι μάλιστα και 30 χρόνια φούρναρης, ξεκίνησε με ένα 'γεια σας παίδες συγχαρητήρια για το φόρουμ' και τελείωσε το ποστ του με κάτι άγκα ούγκια ΖΗΤΩ Η ORIGINAL και ο NTEMINIO, τελικά δεν είναι κλώνος του Γκεάκου αλλά κολλητάρι που ανταλλάζανε panini στο προνήπιο κλπ....





...λαχάνιασα...





... και που ο κολλητός τελικά το ριξε και στο διαδικτυακό τσαμπουκά... ε νομίζω τόσο επίπεδο δεν μπορεί να το σηκώσει ακόμα και αυτό το καταπληκτικό φόρουμ.

ΥΓ: Το τοπικό του ΔΝΤ και αυτό για Μνημονιακό roadster έχουν μείνει αμαγάριστα.
Ας κάνουμε μια ανάλυση για ένα πρώην οδηγό F1 εκεί.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#536364 Ειλικρινά τώρα, θα τσακωθείτε για ΚΑΙ για την F1; Υπάρχει πάντα η δυνατότητα της ΜΗ απάντησης αν κάτι δεν σας αρέσει. Το τρολάρισμα εν είδει απάντησης ή εκδίκησης και οι ειρωνίες επιπέδου δημοτικού, δεν προσφέρουν ΤΙΠΟΤΕ.
Είτε λοιπόν θα ηρεμήσετε, είτε από εδώ και πέρα θα σβήνονται οι αντιπαραθέσεις αυτού του τύπου μαζικά. Αυτό ισχύει για όλους τους συμμετέχοντες και δεν πρόκειται να μπει κανένας συντονιστής στον κόπο να δει ποιος το ξεκίνησε κλπ. Ή ηρεμείτε ΟΛΟΙ σας, ή το επόμενο είναι σβήσιμο όλων. Δεν γίνεται ν' ασχολούμαστε συνεχώς με παιδιαρίσματα.[Admin]
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#536392
Corto Maltese έγραψε:Στο WCC δεν υπάρχει καμία δικαιοσύνη γιατί δε βαθμολογούνται μονοθέσια. Είναι το άθροισμα των βαθμών των οδηγών. Δηλαδή μία |λογοκρισία| ενός οδηγού επηρρεάζει και τον άλλον και την ομάδα και τα πάντα. Γι αυτό ας ξεκολάμε, πρακτικά ΔΕΝ υπάρχει ΠΠΚ.



George_Prix έγραψε:Δεν εχεις αδικο. Να σου πω την αληθεια και εμενα ατοπο μου φαινεται το κατασκευαστων. Αλλα απο ηθικης πλευρας φετος αξιζει να παρει κατι και η Ferrari που εφτιαξε τοσο καλο μονοθεσιο...


:dizzy:

Συγνώμη αλλά τι ακριβώς λέτε; Φυσικά και το ΠΠΚ υπάρχει και έχει την ίδια βαρύτητα με το πρωτάθλημα οδηγών. Η καλύτερα το ΠΠΚ έχει μεγάλη βαρύτητα τον κατασκευαστή ΠΟ έχει μεγάλη βαρύτητα για τον οδηγό.

μία |λογοκρισία| ενός οδηγού επηρρεάζει και τον άλλον και την ομάδα και τα πάντα


Και μια |λογοκρισία| της ομάδας μπορεί να επηρεάσει τον οδηγό, μέχρι να του στερήσει και πρωτάθλημα οπότε δεν στέκει αυτό που λες. Τα δύο πρωταθλήματα είναι αλληλένδετα μεταξύ τους, η κάθε ομάδα προσπαθεί να φτιάξει ένα πολύ καλό μονοθέσιο και πάντα θέλει δύο καλούς οδηγούς για να φέρνουν βαθμούς. Από την άλλη κάθε οδηγός θέλει να έχει ένα καλό μονοθέσιο για μπορεί να παίρνει νίκες και βαθμούς για να στεφτεί πρωταθλητής.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#536395 Το 99 ο κοσμος ο πολύς θυμαται Χακινεν ή φερραρι?
Το 2008 Χαμιλτον ή φερραρι?

Πολυ μου αρεσει αυτη η κουβεντα που δεν την εχουμε ξανακανει ποτε:p

.
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#536398 Τωρα γιατι θελετε παλι τον realzeus να μας μετραει τι γραφει μεσα στις Ferrari και τι ηθελε ο Enzo :rtfm:

Φιλικα παντα :innocent:

Μονο στην πλακα πλεον αυτη η κουβεντα :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#536399 Ενώ όλο το υπόλοιπο content στάζει σοβαρότητα και νόημα.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#536665
Geo f1 έγραψε:Το 99 ο κοσμος ο πολύς θυμαται Χακινεν ή φερραρι?
Το 2008 Χαμιλτον ή φερραρι?

Πολυ μου αρεσει αυτη η κουβεντα που δεν την εχουμε ξανακανει ποτε:p

.


Kαι τι σχέση έχει το τι θυμάται ο κόσμος; Άλλο το τι είναι πιο φαντασμαγορικό, πιασάρικο ή και γω δεν ξέρω τι και άλλο η βαρύτητα, και τα δυο όπως είπα πριν συνδέονται, η ομάδα θέλει το πρωτάθλημά της και ο οδηγός το δικό του.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#536771 Ας κάνω για χιλιοστή φορά την ίδια συζήτηση.

Και το πρωτάθλημα οδηγών ομάδα το κερδίζει. Δεν τρέχει με τα ποδαράκια του ο οδηγός.
Το πρωτάθλημα οδηγών είναι μακράν σημαντικότερο γιατί πολύ απλά αυτό παρακολουθεί πιο στενά ο κόσμος.
Αυτό έχει το μεγαλύτερο ενδιαφέρον, αυτό εξιτάρει τον κόσμο, αυτό φέρνει τα λεφτά.
Παραδείγματα άπειρα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι το άλλο είναι άχρηστο, αλλά η πραγματικότητα λέει ότι το πιο σημαντικό είναι των οδηγών.
Όσα ποστ και να κάνει ανά τους αιώνες ο Δίας, δεν πρόκειται να αλλάξει η πραγματικότητα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#536773 Να μας πει ο Πανος γιατι χτυπιοντουσαν οι μηχανικοι της φερραρι οταν το κερδισε ο Χαμιλτον το 2008 αλλα εκείνοι ειχαν παρει το κατασκευαστων...

.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#536779
Geo f1 έγραψε:Να μας πει ο Πανος γιατι χτυπιοντουσαν οι μηχανικοι της φερραρι οταν το κερδισε ο Χαμιλτον το 2008 αλλα εκείνοι ειχαν παρει το κατασκευαστων...

.

Είναι σοβαρή ερώτηση αυτή ρε geako μου; Μην αδικείς τον εαυτό σου. :(