Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
red_monster έγραψε:Πολύ δύσκολα θα έδινα προσεγμένο s2k ειδικά αν είχα υιό :inlove:

Όταν γεμίσουμε υβρυδικά πολύ θα ήθελα η κοράκλα μου να βάζει μπροστά το Σ και να μυρίζει βενζινήλα ( μέχρι να τη μαζέψουν γιατί η J’s τιτανίου που φοράει -10κιλά από το χταπόδι :inlove: - θα ενοχλεί ολόκληρο ταχυδρομικό κώδικα)
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#534631 Είπα να γράψω ο καημό μου, ως συνήθως στο fun to drive για προσωπική ενασχόληση παραλίγο να προτείνουμε θωρακισμένο Toyota Camry.... και τελικά θα το κρατήσω? :innocent:

(ζήτημα να κάνω κι εγώ πάνω από 1500κμ το χρόνο)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#534640 Κράτα το! :inlove: Αμαξάρα! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#534669 Είναι Αμαξάρα! Αμαξάρα όμως θα είναι και επόμενο. Αφού έχεις την οικονομική άνεση, δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι καλύτερο από το να αλλάζεις τέτοια μοντέλα ανά διετία-τριετία.
Άβαταρ μέλους
By 224v
Miatakias έγραψε:
red_monster έγραψε:Πολύ δύσκολα θα έδινα προσεγμένο s2k ειδικά αν είχα υιό :inlove:

Όταν γεμίσουμε υβρυδικά πολύ θα ήθελα η κοράκλα μου να βάζει μπροστά το Σ και να μυρίζει βενζινήλα ( μέχρι να τη μαζέψουν γιατί η J’s τιτανίου που φοράει -10κιλά από το χταπόδι :inlove: - θα ενοχλεί ολόκληρο ταχυδρομικό κώδικα)

Λοιπον το κρατας και θα είναι τυχερα και τα εγγονια σου. εγω αυτό ελπιζω για τα δικα μου, ελπιζω να προλάβω να τα δω στο τιμονι του δικου μου... σε καμια 20αρια χρονια….. δλδ.