Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534874 Ο δικός μου ειναι 7,5 ετων... Τερματοφυλακας...
Εχει παθει πλάκα ο προπονητής του... Βγαινει τετ α τετ ο αντιπαλος κ ορμαει πανω του να τον φαει.. 0 αισθηση του φοβου.. Του ριχνουν κατι καραβολιδες κ μονο που δεν την δαγκώνει την μπαλα.

.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#534875
gianik έγραψε:Ο δικός μου ειναι 7,5 ετων... Τερματοφυλακας...
Εχει παθει πλάκα ο προπονητής του... Βγαινει τετ α τετ ο αντιπαλος κ ορμαει πανω του να τον φαει.. 0 αισθηση του φοβου.. Του ριχνουν κατι καραβολιδες κ μονο που δεν την δαγκώνει την μπαλα.

.


Νο 1 αυτό φίλε για τερματζής σε αυτή την ηλικία. Και σπάνιο να γουστάρει τερματζής.
Μπράβο του.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534877 Αυτο μου είπε ο προπονητής.. Οτι συνηθως σε αυτη την ηλικια τα μικρα φοβούνται την επαφη, στα δυνατα σουτ ασυναισθητα γυρνανε το προσωπο κλπ... Ο δικος μου ταλιμπαν.. Απο τοτε δε που του πηρα κ παντελόνι τερματοφυσκουλα με προστασία, δεν χαμπαριαζει τπτ.

.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534879
Chris έγραψε:Η θρυλάρα περιμένει πως και πως τον επόμενο Νικοπολίδη :eat:



Καλύτερα να τον γραψω μπαλέτο, ενοργανη, κατι τετοιο... :protest:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#534899
gianik έγραψε:Αυτο μου είπε ο προπονητής.. Οτι συνηθως σε αυτη την ηλικια τα μικρα φοβούνται την επαφη, στα δυνατα σουτ ασυναισθητα γυρνανε το προσωπο κλπ... Ο δικος μου ταλιμπαν.. Απο τοτε δε που του πηρα κ παντελόνι τερματοφυσκουλα με προστασία, δεν χαμπαριαζει τπτ.


Σπασουάρ έχει φαντάζομαι ε :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#534909 Μου άρεσε που έλαβα πεσκέσι σπό Κομοτηνή, Λικουρινους, λουκάνικα διάφορα με πιπεριά, κλπ, παστουρμά,καβουρμά, κλπ θα στηθεί γλέντι... Το ποτε δεν ξέρω....

.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#536070 Μου αρέσει που αυτή την εβδομάδα έχω άδεια και η θάλασσα συνεχίζει ακάθεκτη με ελάχιστο όμως κόσμο :metalo:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#536072
QsisVTS έγραψε:Μου αρέσει που αυτή την εβδομάδα έχω άδεια και η θάλασσα συνεχίζει ακάθεκτη με ελάχιστο όμως κόσμο :metalo:

Εικόνα


Και εγω σημερα Λουτσα, ειχε αερακι αλλα ελαχιστο κοσμο…
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#536526 Μ'άρεσε μια πλάκα σήμερα με τα πιτσιρίκια
(Δε μου άρεσε που δε το πήρα σε κάνα βίντεο να το έχουμε).
Έβλεπαν καιρό το κουμπί sport στον πεζουλα και ρώταγαν φυσικά τί κάνει κτλ...τους έλεγα δεν το πατάμε ... Πέρασε ο καιρός και το πρωί που πηγαίναμε σχολείο, λίγο πριν φτάσουμε τους λέω θα το πατήσω.. Είμαστε σε ένα φανάρι κόκκινο πρώτοι πρώτοι.... Λένε ωχου μπαμπά και τώρα, μη το πατάς, μη κτλ...
Πέφτει το πράσινο, το σανιδωνω (το σημαντικό εδώ είναι ότι ήταν αμαθοι σε κάτι τέτοιο, δεν έχουν προηγούμενη εμπειρία εκκίνησης από σταση)....
Γέλαγα για ώρα, και ακόμα δηλαδή όταν θυμάμαι τις εκφράσεις.... Πολύ γέλιο... Ένα μείγμα απορίας, φόβου, γουσταρισματος με γουρλωμένα μάτια που μόνο τα πιτσιρικια μπορούν να έχουν σε τόσο γνήσια μορφή.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#536528 Και τωρα θα στο ζητανε ακομα και κοιμισμενα.... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#537027 μου αρεσει ο 3d printer που πήρα και το value for money που έχει :metalo: για να γίνει η δουλειά που θέλω με την παραγωγή πρωτοτυπου

δε μου πολυαρεσει το σεταρισμα, auto levelling, που έτρεχα ΙΚΕΑ να παρω κεθρευτακια να αντικαταστησω το τζαμι και η σχετικη εμπειρια που πρεπει να αποκτησω σιγα σιγα για να παραγει γρηογρα αυτα που θελω :lol: :lol: :lol: ...Αλλά σε 2 μέρες εβγαλα αρκετη ακρη :superman:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#537042 Creality 10s

Άβαταρ μέλους
By Scotch
#537787 Δεν μου άρεσε το σκηνικό σήμερα στον . στο Σύνταγμα:

Η κοπελιά που έφτιαχνε τον καφέ δεν ήξερε ή (το πιθανότερο) είχε άρνηση να μιλήσει αγγλικά.

Κοπέλα: Θέλεις (ενικός εννοείται) γάλα μέσα στον καφέ σου; (χωρίς να κοιτάει κάποιον συγκεκριμένα)
Τουρίστας (καλοβαλμένος μάλιστα): (αμίλητος μιας και δεν καταλάβαινε καν ότι απευθύνεται σ' αυτόν)
Κοπέλα: Θέλεις γάλα, λέμε, μέσα στον καφέ σου; (αυτή τη φορά τον κοίταζε)
Τουρίστας: ψελίζει ένα ... "in english plz?"
Κοπέλα: ΓΑΛΑ?? (στα ελληνικά και δυνατά, και σαν να μιλούσε σε καθυστερημένο)
Τουρίστας: yes please (εμφανώς ενοχλημένος από τον τρόπο)
Κοπέλα: ε πες το ρε μεγάλε

Του δίνει τον καφέ...
Τουρίστας: thank you
Κοπέλα: παρακαλώ (με ύφος Δ.Υ.)

.... για πολλές σφαλιάρες όμως...