Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#460015
elteo έγραψε:Ωραίο τηλεφωνακι. Το πήρα για 2ο.
59 ευραιοι. ΕικόναΕικόναΕικόνα

.



Ποιο μοντελο ειναι;
Πρεπει αυριο να αγορασω ενα για την γιαγια (85 ετων) της gianikαινας...
Ερωτηση: ακουγεται δυνατα το ντρριιιιιιν;;;;; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#460036 +1 για 3310. Τα καλύτερα 59€ που έδωσα εδώ και καιρό. 3 μέρες μπαταρία, καλό σήμα, μπόμπα ένταση του Nokia tune
Άβαταρ μέλους
By corsair
#460349
Jorge_greek έγραψε:+1 για 3310. Τα καλύτερα 59€ που έδωσα εδώ και καιρό. 3 μέρες μπαταρία, καλό σήμα, μπόμπα ένταση του Nokia tune



«Πάτερ, άφες αυτοίς, ου γάρ οίδασι τί ποιούσι» (Λουκ. 23,34)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#460518 Μιας και λέμε για Nokia να πω ότι άνοιξα προχθές το Ν900 και είχε system update.
Μιλάει μετά για υποστήριξη η Apple. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By otso
#530121 Κινητο microsoft με windows 10
εγραψε οτι θα κανει επανεκκίνηση αλλα δεν εκανε ποτε (δεν ξερω γιατι θα εκανε) ειναι νεκρο , δεν ανοιγει δεν φορτιζει δεν εχει σφυγμους.
μετρησα την μπαταρια του και απο 3.7v ειναι 3v
αν ειναι η μπαταρια νεκρη και το συνδεες στον φορτιστη δεν θα επρεπε να παιζει;
Για μπαταρια το παω , αλλά καμμια ιδεα;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#530191 Βαθιά τρύπα,πέτρες και ένα στεφανι από πάνω. Κόλλυβα προαιρετικά.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#530206 Μια και εγώ είμαι iphonakias και ψάχνω για την αδερφή μου κάτι σε φθηνό(130-140€) Android με καλή κάμερα,το xiaomi redmi s2 τι λέει;


< >
Άβαταρ μέλους
By otso
#541391 Κυριοι οταν φορτιζει μας βγαζει μηνυμα οτι η φορτιση ειναι πολυ αργη και λεει χρησιμοποιηστε τον αυθεντικο φοριστη
με δεδομενο οτι χρησιμοποιουμε τον γνησιο τι φταιει , ο φορτιστης η το τηλεφωνο;


2ον
Ευτυχως που ειχα παρει κοντα εφεδρικο το τηλ της μικρης που ειναι microsoft nokia με εσωσε το here , και δεν ειναι η πρωτη φορα γι αυτο το παιρνω μαζι μου.
Θελω να ρωτησω , το οτι εχω χαρτες και πλοηγηση χωρις συνδεση ειναι θεμα του προγραμματος ; η του τηλεφωνου ; και αν ειναι θεμα προγραμματος μπορουμε να το βαλουμε σε κινητα android ; Η υπαρχει κατι αντιστοιχο σε android;
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#541398 Το Here υπάρχει δωρεάν και για Android κατέβασε το.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By otso
#541429 Δηλαδη ειναι πλεονεκτημα του προγραμματος ; το να μην χρειαζεται συνδεση και ετσι εχουμε και στο Android πλοηγηση χωρις συνδεση;

η απλα το προτεινεις σαν προγραμμα πλοηγησης;
Άβαταρ μέλους
By otso
#541434 το ψαχνω και απαντω οτι γινεται πλοηγηση χωρις συνδεση , αλλά βρισκω να κατεβασω και σαν Here αλλά και σαν Here we go ειναι ιδια;
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#541438 Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και για online πλοήγηση (όπως το google maps) και για offline (όπως τα κλασσικα επι πληρωμή προγράμματα στυλ sygic, tomtom κλπ).
Κατεβάζεις το app, μπαίνει στις ρυθμίσεις, χάρτες κατεβάζεις όποια χώρα θέλεις και το χρησιμοποιείς χωρίς δεδομένα.

Εδώ είναι το Link για android.
https://play.google.com/store/apps/deta ... e.app.maps

Υπόψιν ο χάρτης της Ελλάδας είναι γύρω στο μισό gigabyte.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#541439
otso έγραψε:το ψαχνω και απαντω οτι γινεται πλοηγηση χωρις συνδεση , αλλά βρισκω να κατεβασω και σαν Here αλλά και σαν Here we go ειναι ιδια;
Ναι το Here το έχουν αλλάξει το όνομα σε Here we go, το ιδιο είναι.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#541440 στο google maps μπορείς να κατεβάσεις τους χάρτες που σε ενδιαφέρουν (μεγάλα τετράγωνα στο χάρτη, όσα θες) και να μη χρειάζεσαι ίντερνετ για πλοήγηση

εγώ έχω 400MB χαρτών κατεβασμένα στη συσκευή μου με τα μέρη της ελλάδας που συνήθως πάω (στα settings του maps πάς εκεί που λέει offline maps και κάνεις τα δικά σου)

το μόνο που χάνεις είναι το να βλέπεις live πόση κίνηση έχει

γενικά δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος για άλλα προγράμματα πλοήγησης εδώ και πολύ καιρό.. :s_dunno

ακόμα και πλοήγηση με το 4g ανοικτό να κάνεις, γλιτώνεις δεδομένα κάθε φορά αν έχεις ήδη τους χάρτες φορτωμένους στη συσκευή σου και δεν ανησυχείς φυσικά αν αποφασίσεις να το κάνεις σε σημείο με κακό σήμα