Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#530204 Τι ακριβώς φοράει αυτή; Καλτσάκια για να μη φαίνονται τα δάχτυλά της άκουσα. Στην αρχή νόμιζα ότι είχε γάγγραινα.Εικόνα

Κρεβατο...

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#530262 Καλτσακια για μπαλαρίνες μου φαίνονται που της βγήκαν λίγο μικρά στο μέγεθος
Άβαταρ μέλους
By g8777
#530443 Εικόνα


The Art of Looking at Art


Τον ειχα πρηξει για την συγκεκριμενη :oops:

"Ονομασε την μωρε μλκ "Ο Παπα Αλφιστι ατενιζει το μελλον" να γινει τζερτζελο". :oops:

Μου θελε να το παιξει σοβαρος. :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
By DAP
#530467 Μου θυμισε εκεινο το
"Καθε πολη και σταδιο,καθε χωριο και γυμναστηριο" ........

380 Νοσοκομεια.... :hmmm: Καθε γωνια αντι φαρμακειο ολοκληρο νοσοκομειο....Θα πηγαινεις στο φουρνο για ψωμι,θα περνας και απο το νοσοκομειο για ενα τσεκ απ και μετα απεναντι στο χασαπη για καμια νεφραμια.....
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#530472 Κατάλογος νοσοκομείων της Ελλάδας

[url]https://el.wikipedia.org/wiki/Κατάλογος_νοσοκομείων_της_Ελλάδας[/url]

Κάπου στα 140 μαζί με τα στρατιωτικά και τα τρελάδικα. Ή περίπου 2 ανά νομό. Δεν το βρίσκω υπερβολικό το νούμερο.

Και ναί , έπρεπε να υπάρχουν πάρκα και μικρά γήπεδα μπάσκετ , τένις, βόλεϊ σε κάθε γειτονία της Ελλάδας.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#530494 Καλα τα μισα και βαλε θα τα λεγαμε ολοι, πλην του ζουραρι ξερωγω. Αμα θες εχει κανει τοσα εγκληματα να του προσαψεις, αλλα αυτα δεν ειναι τιποτα, μηχανικος ειναι ο ανθρωπος. Θυμοσουν εσυ οτι ειναι Αυγειας οταν στο 90% των περιπτωσεων που αναφερεται η φραση τον αναφερουν ως Αυγεα; Δλδ αν εχεις τελειωσει φιλολογια/γεωγραφια κανεις για πρωθυπουργος; Οχι οτι κανει ο τσιπρας, απλα δε μου αρεσουν τα τσουβαλιασματα

Η πχ την φιλοξενια, πως το γραφεις εσυ δλδ; Εγω φιλοξενια παντως, πρεπει να ειναι σαν το αβγο/τρενο κλπ


< >