Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#526146
DAP έγραψε::whistlink:


:whistlink:



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#526156 Σαν τριώροφες πολυκατοικίες είναι...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#526472 Μωρε φετος δεν το παει καθολου.Φαινεται οτι επιασαν τα βουντου που του κανουνε καποιοι εδω μεσα..... :innocent: :lol:
Ναι για τον δικο μου λεω.Κατορθωσε να παρει την 5η θεση στην P.S. αλλα τον ενα βαθμο τον εδωσαν στον Breen που εκανε ακριβως τον ιδιο χρονο.....
Α και κατι αλλο ακομη.Φετος δεν εχει παρει καμια P.S. Κατι δευτερες και πιο κατω θεσεις μονο....
Ειπαμε τα βουντου..... :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#529582 Ξεκινησε και το ραλλυ Γερμανιας και να καποιες στιγμες που συνηθως δεν βλεπουμε στα βιντεακια που ανεβαζουν διαφοροι.....

https://www.youtube.com/watch?v=lgS3tNkBUMk

O Tanak καλα ξεκινησε..Για να δουμε πως θα εξελιχθει.....
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#529709 Ο χαμός των εγκαταλείψεων!
Άβαταρ μέλους
By DAP
#529744 Στη μεγαλυτερη ειδικη του αγωνα (αυτη με τα κολωνακια για τα τανκς, 38.57 χλμ.) ο Σορντο την πρωτη φορα κανει 21.55.4 και στην επαναληψη της καπου αργησε και κανει 21.55.7!!!!! :dizzy:


Δεν γινονται αυτα......
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#529813 Αυτό που βλέπω είναι ότι η Toyota έχει αρχίσει να παίρνει κεφάλια γενικώς και ότι ο Kalle είναι εμπρός από Kopecky & Kajetanowicz.
Θα πάρει κανένα παγκόσμιο τιμόνι του χρόνου;
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#529814 Λογικά θα κάνει η ίδια τον Τανακ παγκοσμιο τιμόνι. Ή θα προσπαθήσει τουλάχιστον!
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#529818 Sordo και Latvala με προβλήματα, δεν ξέρω αν εγκαταλείψουν!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#529820 Latvala εγκατελειψε,ο Σορντο εβγαλε το παρμπριζ,και συμπληρωνει νερο .Μακαρι να μην εχει μεγαλη ζημια ωστε να κρατηθει η θερμοκρασια σε λογικα επιπεδα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#529821
cmarin έγραψε:Αυτό που βλέπω είναι ότι η Toyota έχει αρχίσει να παίρνει κεφάλια γενικώς και ότι ο Kalle είναι εμπρός από Kopecky & Kajetanowicz.
Θα πάρει κανένα παγκόσμιο τιμόνι του χρόνου;


θα τον καταπιει αμασητο ο Κοπετσκι.Το οτι ειναι εμπρος ο Καλλε ειναι γιατι ειχε λαστιχο.Απο αποψη ταχυτητας δεν ειχαν επαφη
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#529822
Andreasdik έγραψε:Sordo και Latvala με προβλήματα, δεν ξέρω αν εγκαταλείψουν!
O Lat εγκατέλειψε ήδη...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#529871 Και για οποιον βαριεται να ψαχνει......

https://www.wrc.com/en/wrc/results/germ ... 4---.html#

Ο μικρος τσιμπισε ενα βαθμουλακι......μπραβο του.....
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#530033 Ωραιος αγωνας για αλλη μια φορα.

Φοβερος Τανακ, που αν δεν ειχε τοσους χαμενους βαθμους σε Μεξικο, Πορτογαλια και Σαρδηνια θα ηταν πολυ κοντα στην κουπα.

Νεβιλ, ουσιαστικα περσινος Οζιε εκει που δεν μπορει να χτυπησει κορυφη. Πολυ ωριμος και λιγο πιο τυχερος φετος, νομιζω ειναι κοντα στην κουπα, οχι ομως τοσο κοντα, εχει ακομα ψωμι.

Ο Οζιε με το λαθος του και το κλαταρισμα, μαλλον απομακρυνεται απο τον τιτλο. Πηγαινε στο οριο και δεν ηταν τοσο μακρια απο τον Εσθονο.
Δε μας εχει συνηθισει σε τετοια ο Γαλλος, αλλα εχει κανει δυο λαθη σε Πορτογαλια και Γερμανια που του εχουν κοστισει πολυ, ουσιαστικα τον τιτλο, αν τον χασει.
Δεν ηταν πολυ μεγαλα αλλα καποτε θα του κοστιζαν καποια λαθη, του ετυχε φετος.
Πιεζει πολυ ενα αυτοκινητο που νομιζω ειναι καλο σαν βαση αλλα ειναι μαλλον το τριτο αυτοκινητο σε ταχυτητα κατα μεσο ορο. Οχι οτι ειναι πολυ πισω απο τα αλλα δυο, ομως μαλλον κατι χανουν στην εξελιξη.

Αν Τανακ και Οζιε ειχαν χασει λιγοτερους βαθμους θα ειχαμε καταπληκτικο φιναλε, ακομα και τωρα ομως μπορει να δουμε ανατροπες.

Στην περιγραφη της Power Stage στη Red Bull TV, ο Μογια ειπε οτι ο Οζιε θα κανει δοκιμες στην Ελλαδα.
Παιζει καποιος να ξερει το που και το ποτε; :eat:
Άβαταρ μέλους
By thazio
#530237 Τανακ εξελίσσεται σε αδυναμία μου.ΠΆΡΑ πολύ καλός πλέον και μακάρι να το σηκώσει. Να είχε και πιο όμορφο αυτοκίνητο... Δεν βλέπεται ρε παιδί μου :lol:
Αυτό για τις δοκιμές στην Ελλάδα πολυ ενδιαφερον!