Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529233 Εγώ την ίδια άποψη έχω.
Ο εξουσιοδοτημένος dealer του στο φόρουμ σέρβιρε κάτι ταληρακια περί χωσιματος.
Ρώτησε τον ίδιο καλύτερα.

Χρονια πολλά και σε σένα ντριφτερ μου.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#529257 Ο διερμηνέας του ΣΧ υπάρχει ακόμη; Αν είναι, να βάλει κάνα χεράκι μπας και καταλάβουμε τι εννοεί ο αποπάνου.
Έχει γίνει εντελώς ομιχλώδης και χαμηλού βαρομετρικού ο λόγος του, δεν ξέρω αν θα καταφέρουμε να τον αποκωδικοποιήσουμε και θα μας μείνει αμανάτι σαν την Γραμμική Α'.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#529261 Ομιχλώδης παραμένει η σχέση όλου αυτού με τον Πορτοσαλτε βασικά :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529264 Όλοι για το μεροκάματο δουλεύουν.
Απλά απευθύνονται σε διαφορετικο κοινό με διαφορετικό μήνυμα.

Ομιχλωδες παραμένει το γιατί δουλευομαστε.
:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#529278 Καλα ο πορτο ειναι τελειως γυμνοσαλιαγκας ομως. Μονο τσοντα δε εχει κυκλοφορησει να τον παρτουζωνουν κυριακος-αδωνις. Ελεος δλδ. Και απορει μετα που τον διεγραψε η εσηεα!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529280 Το γεγονός ότι συνεχίζει στο ίδιο στυλ σημαίνει ότι υπάρχει αγορά που ορεγεται πορδοσαλτε-γυμνοσαλιαγκα.

Η οποία αγορά βλέπει Σκάι φανατικά και φτιάχνει παπαρι απο τα ταληρακια που τους σερβίρει ο πορδοσαλτε.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#529337 Παρατηρώ ότι η υποστήριξη συγκεκριμένων δημοσιογράφων τείνει προς το οπαδικο. Γιατί ρε παιδιά;
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#529353
Asimov έγραψε:Ομιχλώδης παραμένει η σχέση όλου αυτού με τον Πορτοσαλτε βασικά :hmmm:

Δε θα μπορούσε να είναι διαφορετικά. Όλες αυτές οι αντιδράσεις είναι αντανακλαστικές κινήσεις.
Μέχρι να επέμβει ο εγκέφαλος, πάει, έφυγε το ΚΤΕΛ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529355 Σιγά σιγά μπαίνουμε σε προεκλογική περίοδο αν δεν έχουμε ήδη μπει.
Το μεροκάματο πρέπει να βγει και ο ανταγωνισμός είναι σκληρός.

Εδώ και καιρό οι βλογκερς ακονίζουν μαχαίρια.

Η σταδιακή μετάλλαξη του in.gr πχ δεν είναι τυχαία.
Οπως θα λεγε και ο μεγάλος Αλεφας, όταν ο άλλος βάζει μέσα Buxebunny να αλωνιζει δεν μπορείς να τον μαρκάρεις μονο με πρωκτοθεμα.

Πρέπει να καλλιεργήσεις οργή®.

Και για αυτούς που το in είναι τελείως προφανές και δεν τους πιάνει αμολας και ένα Ελληνακι να σερβίρει ταληρακια.
Το οποίο Ελληνακι 'τα χώνει' σε ΝΔ-Coolio.
:iconcool:

Ομιχλωδες παραμένει το γιατί πρέπει να εξηγούμε τα προφανή 8 χρόνια μετά.
:hmmm:

εδιτ.
Καλώς τη Χαρούλα Πεπονακη
:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#529400
EDDIE_147 έγραψε:Το γεγονός ότι συνεχίζει στο ίδιο στυλ σημαίνει ότι υπάρχει αγορά που ορεγεται πορδοσαλτε-γυμνοσαλιαγκα.

Η οποία αγορά βλέπει Σκάι φανατικά και φτιάχνει παπαρι απο τα ταληρακια που τους σερβίρει ο πορδοσαλτε.
Τα αποτελεσματα της προπαγανδας μεχρι στιγμης παντως ειναι

-10% στις εκλογες
-10% στο δημοψηφισμα

Περισσοτερο για βιτσιο μου κανει παρα ταισμα του κοινου

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529422 Στο δημοψήφισμα ΙΜΟ δεν τα σκατωσε ο Σκάι αλλά οι ΝΔφατσες που ξετσουτσουνισαν και αντί να κρυφτούν βγήκαν να κουνήσουν δάχτυλο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#529471
EDDIE_147 έγραψε:Στο δημοψήφισμα ΙΜΟ δεν τα σκατωσε ο Σκάι αλλά οι ΝΔφατσες που ξετσουτσουνισαν και αντί να κρυφτούν βγήκαν να κουνήσουν δάχτυλο.


Ε, το έκανε το κατιτίς του και ο ΣΚΑΕΙ... :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#529537
EDDIE_147 έγραψε:Στο δημοψήφισμα ΙΜΟ δεν τα σκατωσε ο Σκάι αλλά οι ΝΔφατσες που ξετσουτσουνισαν και αντί να κρυφτούν βγήκαν να κουνήσουν δάχτυλο.


Μάλλον δε θυμάσαι τα ρεπορτάζ και τις αναλύσεις Πρωτοσάλτε και σία, οι της ΝΔ ήταν γατάκια μπροστά τους :superman:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#529564 Εμείς φταίμε που όλες οι κοινωνικές ομάδες τάσσονταν υπέρ του ΝΑΙ; :(