Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#528510
EDDIE_147 έγραψε:Η φάση σηκώνει ποστάκι ΙΚΕ


Που είναι οι παλιές καλές εποχές, θα είχαμε τώρα ποστ:

σακιςςς έγραψε:

στις εκθέσεις Ιανουάριο 2012:

4c 1.7Tbi = 300hp
4c 1.7TbiQV = 400hp
4c V6 "seicylindrico" , 800hp ανταγωνιστές Bugatti Veyron SS, Porsche 918, Lamborghini Aventador bi-turbo
4c V8 "otto cylindrare", 1200hp ανταγωνιστές Boeing 787, Gulfstream G650
4c GTA "il monstro - pura velocita sentimentale" 80mW, ανταγωνιστές: Λιγνιτικό Κέντρο Μεγαλόπολης , ΤΟΚΑΜΑΚ
4c GTA-corsa , 100TERRAWATT, ανταγωνιστές: Brera, 159

ακαμψία: ΧΙΛΙΑ ΔΙΣ ΕΠΙ ΑΠΕΙΡΟ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ N.mm2/Cb

ακαμψία (με θολόμπαρα) : ΧΙΛΙΑ ΔΙΣ ΕΠΙ ΑΠΕΙΡΟ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ + 6 N.mm2/Cb




https://www.4troxoi.gr/phpBB3/viewtopic.php?p=2308608#p2308608


:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#528525
il monstro - pura velocita sentimentale


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#528585 Επειδή το γαμησαμε το τοπικουλι

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#528768 Εξαιρετική... Και σωστό χρώμα.
Έχει ένας γείτονας σε Μπλε σκούρο και χάνει πολύ
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#529530 Δε μπορεί να είναι εκτος εργοστασίου αυτή η ηλιοροφή βλέποντας την απο μέσα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#529532 Νομίζω στο τέλος της ζωής της, την 147 την έδιναν μόνο Full Extra (ζαντάρες/Navi κλπ), πιθανώς να ήταν και η ηλιοροφή μέσα σε αυτό το πακέτο.
Εκτός των άλλων μου φαίνεται τρελό κάποιος να μπεί στη διαδικασία να βάλει ηλιοροφή μετά :ninja: .
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#529554 Πολλά αξεσουάρ τα βάζανε μετά στην Ελλάδα ως εργοστασιακά πριν τη παράδοση στο πελάτη, πχ για Μazda που ξέρω AC και hardtop τα έβαζαν στην ΕΛΜΑ στη Κ.Κηφισιά πριν πάει το αυτοκίνητο στο dealer για παράδοση.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#529559
mmarkom έγραψε:Θυμάται κανείς αν η 147 ερχόταν με option ηλιοροφή ή γινόταν εδώ εγκατάσταση ;

Λέω να πάω να τη δω :

https://autoaction.car.gr/cars/view/9227119/


Νομίζω πως διακρίνω βαθούλωμα πάνω από την πίσω δεξιά ρόδα..αν πας να την δεις,δες το κι αυτο..


< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#529561
mmarkom έγραψε:Πολλά αξεσουάρ τα βάζανε μετά στην Ελλάδα ως εργοστασιακά πριν τη παράδοση στο πελάτη, πχ για Μazda που ξέρω AC και hardtop τα έβαζαν στην ΕΛΜΑ στη Κ.Κηφισιά πριν πάει το αυτοκίνητο στο dealer για παράδοση.


Πριν 30 χρόνια όμως (το ίδιο με το AC είχαν κάνει και στο 323F) και σαφώς διαφορετικό πράγμα από την κοπτοραπτική της ηλιοροφής.

Εργοστασιακή είναι στην 147.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#529568 Προφανως και υπηρχε ως option η ηλιοροφη. Ειχαμε βαλει και στου κουμπαρου μου.

Αυτη της αγγελιας πρεπει να ειναι εκδοση Exclusive αν κρινω απ τον εξοπλισμο. Δυστυχως ειχε, αν θυμαμαι καλα, comfort αναρτηση η οποια στη fl παραηταν μαλακη. Και παλι βεβαια το αμαξι ηταν ευκολα καλυτερο του 90% των ανταγωνιστικων αλλα ειχε αρκετη διαφορα απο μια Ti ας πουμε.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#538058 Τι διαμόρφωση είναι αυτή γαμώ το μπελά μου? Τι αμαξάρα είναι αυτή? :inlove: :inlove: :inlove:

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Ούτε 70Κ (στο Ιτάλια) με τα πάντα όλα πάνω, επεκτάσεις εγγύησης και δε συμμαζεύεται.

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#538064 Brown-tastic, αρέσκω. Θα ήθελα άλλο χρώμα εσωτερικού όμως.