Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529843 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#529847
KiloMeater έγραψε:Οκ ηλεκτρική :-)


Philips oneblade.



Εγώ την έχω για το κεφάλι, μιας και με τις fusion-a-like δεν τα πήγα καλά. Απλώς πρέπει να αλλάζεις το "ξυράφι" κάθε 2 μήνες.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#529854 Εικόνα

Παραλαβή αυριο απο Αμαζόνιο και βλέπουμε
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529899 Κανιε ζεστ

http://www.ladbible.com/news/celebrity- ... 4690118896

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#531414 Θέλω την πρόταση σας για πορτοφόλι. Κυριώς θα φιλοξενεί κάρτες και δευτερευόντως μετρητά. Όχι κέρματα.
Mε τα κλασικά πορτοφολάκια καρτών έχω πρόβλημα: Σπάνε οι κάρτες.
(Δυστυχώς NFC payments έχει μόνο η Alpha & Πειραιώς, θέλω και Eurobank οπωσδήποτε)
Με τα Tru Vitru θα έχω πρόβλημα, είναι πολύ παχιά και δε θα χωράνε στην πισω τσέπη.

Ακούω.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#531415 Μου είχε πάρει ένα δερμάτινο Hilfiger προ δεκαετίας σχεδόν η γυναίκα και είναι σε πολύ καλή κατάσταση δεδομένης της όλης φάσης. Σίγουρα θα ξαναπαίρνα τέτοιο

Θα βάλω και καμιά φωτό, μια χαρά βαστάει αν σκεφτείς ότι τρίβεται συνεχώς στα κλειδιά, πολύ καλό δέρμα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#531417
saxon_747 έγραψε:Θέλω την πρόταση σας για πορτοφόλι. Κυριώς θα φιλοξενεί κάρτες και δευτερευόντως μετρητά. Όχι κέρματα.
Mε τα κλασικά πορτοφολάκια καρτών έχω πρόβλημα: Σπάνε οι κάρτες.
(Δυστυχώς NFC payments έχει μόνο η Alpha & Πειραιώς, θέλω και Eurobank οπωσδήποτε)
Με τα Tru Vitru θα έχω πρόβλημα, είναι πολύ παχιά και δε θα χωράνε στην πισω τσέπη.

Ακούω.
https://bellroy.com/slim-your-wallet-new

Έχω το Note που παίρνει και λίγα κέρματα, απόλυτα ικανοποιημένος τόσο σε ποιότητα όσο και μέγεθος, πουλάει και μέσω αμαζον.

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#531419 Εγώ έχω το Basics.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#531423
dimik έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Θέλω την πρόταση σας για πορτοφόλι. Κυριώς θα φιλοξενεί κάρτες και δευτερευόντως μετρητά. Όχι κέρματα.
Mε τα κλασικά πορτοφολάκια καρτών έχω πρόβλημα: Σπάνε οι κάρτες.
(Δυστυχώς NFC payments έχει μόνο η Alpha & Πειραιώς, θέλω και Eurobank οπωσδήποτε)
Με τα Tru Vitru θα έχω πρόβλημα, είναι πολύ παχιά και δε θα χωράνε στην πισω τσέπη.

Ακούω.
https://bellroy.com/slim-your-wallet-new

Έχω το Note που παίρνει και λίγα κέρματα, απόλυτα ικανοποιημένος τόσο σε ποιότητα όσο και μέγεθος, πουλάει και μέσω αμαζον.

< >


Γενικά, δε θέλω να κοστίζει περισσότερο από οσα έχω μέσα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#531424
QsisVTS έγραψε:Μου είχε πάρει ένα δερμάτινο Hilfiger προ δεκαετίας σχεδόν η γυναίκα και είναι σε πολύ καλή κατάσταση δεδομένης της όλης φάσης. Σίγουρα θα ξαναπαίρνα τέτοιο

Θα βάλω και καμιά φωτό, μια χαρά βαστάει αν σκεφτείς ότι τρίβεται συνεχώς στα κλειδιά, πολύ καλό δέρμα

Εικόνα

Εικόνα


Τεράστιο. Θέλω πιο μικρό. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#531426 Έχω μια κλασσική polo τσάντα πλάτης που ναι μεν είμαι ευχαριστημένος, θα ήθελα όμως μια εναλλακτική για τα ταξίδια που:
- να είναι αδιάβροχη
- να είναι άνετη και να μην καταπονεί τη μέση σε ολοήμερο κουβάλημα
- να μην ιδρώνει η πλάτη με το ολοήμερο κουβάλημα

τώρα αν έχει θέση για λαπτοπ ή όχι δεν με νοιάζει, το βάζω και χύμα
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#531427 Basics κι εγώ σαν τον ντίνο μιας κι έχω εκατο κάρτες για κάθε |λογοκρισία|. Μετρητά παίζουν σπάνια που τα.α χώνεις και σε αυτό, και κέρματα ακομα πιο σπάνια.
Την χρεωστική που χρησιμοποιώ συνέχεια την έχω πάντα στη θήκη του κινητου οποτε κι έχω λύσει το θέμα βγαίνω για ποτο και δε θέλω να κουβαλάω πράγματα μαζι