Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#528505 Ουτε word δεν ξερουν τα ΚΤΗΝΗ.

Αλλα ποιο word τωρα στα 2018 Εντυ. Τι να καταλαβει ο κοσμος απο τετοια, μονο στρογγυλη σφραγιδα δεν εβαλαν πανω στο οργανογραμμα. :s_hang :s_coffee

Εικόνα

ΞΥΠΝΑ ΤΣΙΠΡΑ
Άβαταρ μέλους
By markvag
#528577 Εγώ πάντως, μετά από τέτοιο σχεδιασμό, θα έδινα στον απόπαν' χρήστη, με σύμβαση αορίστου χρόνου το έργο ανάπτυξης σχεδιασμού πολιτικής προστασίας για κάθε δήμο στην επικράτεια. Επιδοτούμενο από ΕΣΠΑ. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#528582 Μαρκοβαγγο υπάρχει και η θετική πλευρά των πραγμάτων.
Μπορεί αυτό το συστηματακι να κατέληγε με μαθηματική ακρίβεια σε ΜΑΔΟΜΟΥΝΙ αλλά όλες αυτές οι επιπλέον θέσεις για γραμματείς, Φαρισαίους και λοιπούς διοικητικούς υπαλλήλους που θα χρειάζονταν θα τόνωναν τη ζήτηση.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#528634
mousatos έγραψε:για δανεικά :s_biggrin


Πφφφφ!!! εχουμ τα μαξιλαρια και τους εχουμε χεσμενους του δανιστες!!! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#528655
EDDIE_147 έγραψε:Μαρκοβαγγο υπάρχει και η θετική πλευρά των πραγμάτων.
Μπορεί αυτό το συστηματακι να κατέληγε με μαθηματική ακρίβεια σε ΜΑΔΟΜΟΥΝΙ αλλά όλες αυτές οι επιπλέον θέσεις για γραμματείς, Φαρισαίους και λοιπούς διοικητικούς υπαλλήλους που θα χρειάζονταν θα τόνωναν τη ζήτηση.


Εγώ τον g τον εμπιστεύομαι. Θα με έκανε γραμματέα του και θα καθαρίζαμε μεταξύ μας. :s_wink
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#528691 Όλο τούτο το Μπεν Χουρ ματάκια μου δύο άτομα;
Εδώ θα βολευτουν 1-2 τοπικές τουλάχιστον.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#528698
EDDIE_147 έγραψε:Όλο τούτο το Μπεν Χουρ ματάκια μου δύο άτομα;
Εδώ θα βολευτουν 1-2 τοπικές τουλάχιστον.


Είμαστε κατά των πελατειακών σχέσεων (από τη στιγμή που θα βολευτούμε εμείς)! :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#528705 Νομίζω ότι το θέμα ξαναβγήκε στην επιφάνεια γιατί, με αφορμή το θάνατο της γυναίκας, ο Μουρουτης και η Ομάδα Αλήθειας άρχισαν τα ποστς περί fake news.
Ξεφτιλικι πραγματικό και κάθαρμα ο εν λόγω....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#528706 O καποτε νεος ωραιος και φερελπις Σαμαρας εξελιχθηκε σε ενα απο τα μεγαλυτερα καθικια που καθισαν στα εδρανα του Κυνοβουλιου. Απο την αποστασια της Κυβερνησης του Δρακουλα και την δημιουργια του Ποταμιου before it was cool :s_roses μεχρι τις συνομιλιες του με τον Μπαλτακο η πολιτικη του πορεια ειναι εφαμιλλη ενος κοπροδιανομεα.

Ας ειναι βαρυ το πολιτικο χωμα που τον σκεπαζει. :s_bye

edit:

Συν απειρο στον Ασιμωφ.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#528707 Εκτός των άλλων την έχει δει υπερασπιστής της Αστικής Τάξης, μας κυβερνούν οι άπλυτοι κλπ
Ανίατη περίπτωση