Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#528220
funkyreverend έγραψε:
gsmave έγραψε:Μπράβο στην ΑΕΚ.... αλλά δεν υπάρχει ΠΑΟΚτζής εδώ να αναφέρει πόσες καρδιακές προβολές μέτρησε χθες ? (ΠΑΟΚ αφού)


Καρδιακά και ΠΑΟΚ πάνε μαζί. Όσο μας πληγώνει, τόσο μας θρομβώνει. :s_whiteflag Η έννοια του εύκολου απογεύματος δεν υπάρχει, αυτό που συνέβη με τη Βασιλεία είναι η εξαίρεση. :lol:

Αν είχα λεφτά, αντί για πλατεία μικρασιατικού ελληνισμού θα έχτιζα ένα Κέντρο Υπέρτασης και Εμφράγματος "ΠΡΟΚΡΙΣΗ¨στην Τούμπα. Κάθε Αύγουστο φίσκα θα ήταν.


Καρδιακές προσβολές είχες όταν έβλεπες 2 προσπάθειες απο την Σπαρτάκ και 2 γκολ !
100% αποτελεσματικότητα ,αντίθετα έβλεπες ΠΑΟΚ να ρολάρει άνετα μεσοεπιθετικά με πολλές επιλογές ενώ στερείται
Βιερίνια, Μπισεσβαρ (θα ήταν καλός χθες) , στην άμυνα παρακαλούσες για παραπάνω συγκέντρωση και έναν
Χατσερίδι να μπει λίγο καλύτερα στο παιχνίδι (αργός πολύ για τέτοια ματς, θα κάνει δουλειά με ψηλότερους επιθετικούς).
Και μπήκαν , και αυτοί και τα γκολ και χάσαμε άπειρες ευκαιρίες (τετ α τετ Πέλκα, Πρίγιοβιτς) για 4-5 γκολ σύνολο.

Αλλά χθες ήταν παγκόσμια ημέρα οργασμού, σίγουρα για ΠΑΟΚτσήδες :)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#528233 Με τον υιό του στην κλήρωση της Super League ο Κούγιας

Ο Αλέξης Κούγιας βρέθηκε στα γραφεία της Super League για την κλήρωση του πρωταθλήματος, έχοντας δίπλα του τον υιό του και πρόεδρο του Ιωνικού Χρήστο Κούγια.



Έχω ένα γιο που εξελίσσεται. Θέλω να μην είναι μόνο καλός γιος, θέλω να είναι και μάγκας. Μάγκας γίνεσαι μόνο μέσα από την επαφή με την κοινωνία.

Είναι πρόεδρος στο Κολλέγιο, στην τάξη του, έχει επαφή με τον αθλητισμό, παίζει μπάσκετ. Δεν είπαμε ότι θα κάνει το κουμάντο στον Ιωνικό. Υπάρχουν άνθρωποι εκεί που μπορούν να σου λύσουν τα χέρια. Ο νυν πρόεδρος είναι φανταστικό παιδί. Θα είμαι εγγυητής αυτής της προσπάθειας και θα βγει κάτι όμορφο".


:s_laughat :s_laughat :s_laughat

To απολυτο ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΡΑΤΟΣ, το ελληνιολικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Serf
#528237 Έχει κλείσει τα δεκαοχτώ ο γιος Κούγιας;; Ο τέλειος αχυρανθρωπος του μπαμπά!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#528394 Εικόνα

:shifty: :shifty: :shifty:

Σχόλιο χανουμιου απο κάτω στο fb.

Ανδρέας Μάτεσης ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙΣ ΠΟΥΤΑΝΟΠΑΙΔΟ!

:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#528446
georgetz έγραψε:
funkyreverend έγραψε:
gsmave έγραψε:Μπράβο στην ΑΕΚ.... αλλά δεν υπάρχει ΠΑΟΚτζής εδώ να αναφέρει πόσες καρδιακές προβολές μέτρησε χθες ? (ΠΑΟΚ αφού)


Καρδιακά και ΠΑΟΚ πάνε μαζί. Όσο μας πληγώνει, τόσο μας θρομβώνει. :s_whiteflag Η έννοια του εύκολου απογεύματος δεν υπάρχει, αυτό που συνέβη με τη Βασιλεία είναι η εξαίρεση. :lol:

Αν είχα λεφτά, αντί για πλατεία μικρασιατικού ελληνισμού θα έχτιζα ένα Κέντρο Υπέρτασης και Εμφράγματος "ΠΡΟΚΡΙΣΗ¨στην Τούμπα. Κάθε Αύγουστο φίσκα θα ήταν.


Καρδιακές προσβολές είχες όταν έβλεπες 2 προσπάθειες απο την Σπαρτάκ και 2 γκολ !


Φίλαθλος του ΠΑΟΚ υπέστη καρδιακό επεισόδιο στην Τούμπα

Ρε, μήπως και δεν είναι αποτυχημένη ιδέα; :lol: Μακάρι ο άνθρωπος να είναι καλά, η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν περιστατικά κάθε χρόνο.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#528460
Deleted User 1 έγραψε:Φίλοι γαύροι πως είναι το ass to mouth που κάνετε στο Λάζαρο? :svivhaha: :shifty:

Μπερδεύεσαι κανενα AtM δεν υπάρχει.
Από τότε που ακουγόταν ότι θα τον πάρουμε μέχρι και σήμερα οι περισσότεροι Ολυμπιακοί λέμε το ίδιο πράγμα. Καλούτσικος παίχτης, για πρώτη αλλαγή μια χαρά. Στις καλές εποχές του ελληνικού ποδοσφαίρου και του Ολυμπιακού θα τον είχαμε να σκουπίζει τα παπούτσια του Γκαλέτι και του Stelios.
Απλά υπάρχει άφθονο γέλιο από το butthurt των χανουμιών από χθες (και από την μεταγραφή ακόμα όταν πήγατε να τον βγάλετε άχρηστο). Θα είδες φαντάζομαι χολή που πέφτει κάτω από κάθε άρθρο για τον Λάζαρο. :lol: :s_rofl
Έχουμε κάνει καινούρια νεφρά από χθες.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#528461 Βρε και τις 2 μπαλες του έχετε βάλει μέσα. Και μην πάει το μυαλό σου αλλού, εννοώ τα δύο γκολ που έβαλε χθες. :rtfm:

Απλά αυτές οι μπάλες χαϊδεύανε τα οπίσθιά σας προ ολίγων μηνών. Πάλι φυσικά εννοώ τα δύο γκολ που σας είχε βάλει σ' εκεινη την ανατροπή. :rtfm: Κάτσε να δεις για πότε θα κρεμάσετε λάβαρο και θα αποσύρετε τη φανέλα του από εκεί που ήταν καλός για πρώτη αλλαγή κτλ κτλ. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#528465 Όταν γίνει, ΘΑ βάλουμε τις μπάλες, ΘΑ κρεμάσουμε λάβαρο, ΘΑ ΘΑ ΘΑ
προς το παρόν το μπατχερτ σας έχει κατακλύσει το ιντερνετ.
Τρελό κλάμα από χθες. Το στοιχείο σας δλδ. :iconcool: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#528552 Ας γράψω και μερικές εντυπώσεις από όσα έζησα στο Paradise.
Πρώτη εντύπωση όταν μπήκα στο γήπεδο: wow, ώστε έτσι είναι οι έδρες. Νιώθεις ότι είσαι μέσα στον αγωνιστικό χώρο, ότι παίζεις κι εσύ. Ζεις το παιχνίδι, δεν αισθάνεσαι σαν να το βλέπεις από την ταράτσα. Η ατμόσφαιρα, με την παρουσία των φιλάθλων, μαγική. Αγνή υποστήριξη στην ομάδα, χωρίς υπερβολές, όμορφα και ωραία. Οικογένειες με παιδιά, στις θέσεις τους, σαν να είσαι στο θέατρο.
Για τους δικούς μας τι να πω. Πρώτη εντύπωση μόλις μπήκαν στο γήπεδο: ήρθαν οι κανίβαλοι. Τι καφρίλα ήταν αυτή. Από μια μικρή μερίδα τουλάχιστον, μιας και υπήρχε και πολύ μεγάλη "αποχή" από τις συμπεριφορές αυτές. Με το καλημέρα ξεκίνησαν να βρίζουν έναν τύπο (καραγκιόζη είναι η αλήθεια), που εμφανίστηκε σε άλλη κερκίδα και κάτι μας είπε στα ελληνικά. Κάποιος γαύρος πρέπει να ήταν, αν κατάλαβα καλά, αλλά επιτόπου ξεχειλίσαμε επίπεδο. Γράψτε τον ρε παιδιά, είναι ανάγκη να πέφτετε στο επίπεδο του;
Αυτό όμως που μου έκανε πολύ κακή εντύπωση είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των συνθημάτων ήταν υβριστικού περιεχομένου. Οι της Celtic τραγουδούσαν κι εμείς (τους) βρίζαμε. Όταν μάλιστα από τα μεγάφωνα μας καλωσόριζαν και όλο το γήπεδο μας χειροκροτούσε. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζουμε τέτοιο μένος προς κάθε τι ξένο. Ευτυχώς σχετικά σύντομα προσαρμόστηκε η συμπεριφορά μας και είχαμε τελικά πολλά ευχάριστα (ανταλλαγές κασκόλ, χειροκροτήματα, thumbs ups, κλπ). Αν όμως οι άλλοι δεν έδειχναν κάποια ανωτερότητα (γιατί δεν πιστεύω ότι δεν καταλάβαιναν το "ΑΕΚ γ@μα τη Celtic τη μπουτ@να"), μπορεί τα πράγματα να εξελίσσονταν διαφορετικά.
Μετάνιωσα από μια μεριά που πήρα και τον υιό μαζί. Το τι βρισιά άκουσε δε λέγεται. Ας είναι... ευτυχώς δεν τις υιοθέτησε.
Φαντάζομαι έτσι και χειρότερα είναι και στις άλλες ομάδες, αλλά sry παιδιά, εγώ μια απογοήτευση την ένιωσα. Κυρίως κάνοντας σύγκριση με την υπόλοιπη ατμόσφαιρα του γηπέδου.

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#528555 Είμαι βέβαιος. Αν στην ΑΕΚ ήταν έτσι, που έχει και κάποιο επίπεδο, δε θέλω να ξέρω τι θα επικρατεί στις άλλες.

< >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#528557
Scotch έγραψε:Είμαι βέβαιος. Αν στην ΑΕΚ ήταν έτσι, που έχει και κάποιο επίπεδο, δε θέλω να ξέρω τι θα επικρατεί στις άλλες.

< >

:s_rofl :s_rofl :s_rofl

:s_empathy :s_empathy