Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rafi
#524308 Ναι προφανως και σουλατσαρει κοσμος στο ΟΑΚΑ και χρησινοποιουνται και οο αθλητικες υποδομες.. Αν δε γινοντουσαν ουτε αυτα τοτε να το γκρεμιζαμε, αλλα συγκρινετε το με το ολυμπιακο κεντρο του Μοναχου πχ. Γιατι το οακα δεν εχει ενα αναψυκτηριο, ενα εστιατοριο; Γιατι δε γινονται εκδηλωσεις; Γιατι δεν συντηρειται; Γιατι δεν αποτελει αρχιτεκτονικο και τουριστικο αξιοθεατο; Σημειωτεον οτι το ΟΑΚΑ εχει απειρως καλυτερη συγκοινωνια (βασικο στην Αθηνα) απο το Νιαρχος ομως το πληθος δε συρρει..

.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#524310
rafi έγραψε:Ναι προφανως και σουλατσαρει κοσμος στο ΟΑΚΑ και χρησινοποιουνται και οο αθλητικες υποδομες.. Αν δε γινοντουσαν ουτε αυτα τοτε να το γκρεμιζαμε, αλλα συγκρινετε το με το ολυμπιακο κεντρο του Μοναχου πχ. Γιατι το οακα δεν εχει ενα αναψυκτηριο, ενα εστιατοριο; Γιατι δε γινονται εκδηλωσεις; Γιατι δεν συντηρειται; Γιατι δεν αποτελει αρχιτεκτονικο και τουριστικο αξιοθεατο; Σημειωτεον οτι το ΟΑΚΑ εχει απειρως καλυτερη συγκοινωνια (βασικο στην Αθηνα) απο το Νιαρχος ομως το πληθος δε συρρει..

.

Δεν συγκρινεται με κανενα Ολυμπιακο Κεντρο πουθενα δυστηχως.

Γιατι κανεις δεν νοιαστηκε. Οι κηπουροι κλαδευουν στο μποι τους, δεν ποτιζουν σχεδον ποτε. Αντι να ειναι καταπρασινο ειναι ξερο.
Φτιαξανε το ΟΑΚΑ, φυτεψανε δενδρα και ξεραθηκαν ολα γιατι κανεις δεν φροντισε να υπαρχει νερο

Ενταξει στο Μοναχο βρεχει, αλλα εχει λιμνουλες, παπιες, μπυραριες, αποτελει παρκο της πολης. Καμμια σχεση.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#524312
rafi έγραψε:Ναι, αρα συμφωνουμε οτι θα μπορουσε το οακα να ειναι ο νιαρχος των βπ ας πουμε..

.

Φυσικα και θα μπορουσε.

Αλλα αν ηταν δεν θα μπορουσε να το αγορασει ο Τρακης :s_wink :s_yes
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#524485 Μου αρέσει που έφτασα στο νοτιότερο άκρο της Σιθωνίας. Η μονη τετρακινητη παρέα που είχα , δε σας κανω πλακα, ήταν ενα hummer 2.

Μου αρεσει που αυτή ήταν η πρωτη βολτα που εκανα τον πατέρα.

Μου αρεσει που προ ημερων γνωρισα τον PeterPan οικογενειακώς!
Άβαταρ μέλους
By otso
#524501
JimClark έγραψε:Μου αρέσει που έφτασα στο νοτιότερο άκρο της Σιθωνίας. Η μονη τετρακινητη παρέα που είχα , δε σας κανω πλακα, ήταν ενα hummer 2.

Μου αρεσει που αυτή ήταν η πρωτη βολτα που εκανα τον πατέρα.

Μου αρεσει που προ ημερων γνωρισα τον PeterPan οικογενειακώς!


και την πεθερα του; αν θυμαμαι καλα την εχει παντα μαζι.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#524522 Ναι δε μπορω να βρω τωρα το αποσπασμα απο το "ασ περιμενουν οι γυναικες" που λεει ο Μπουλας. "Οταν κανουμε μια συζητηση, μπαινεις και την χεζεις" :lol:

Πεθερα δεν υπηρχε. Υπηρχαν φινα ψαρομεζεδακια :metalo:
Άβαταρ μέλους
By otso
#524523 ειναι ενα παλιο αστειο ηλικιωμενων ,απο μιαν αλλη εποχη .τοτε που γυναικες μετην μανα τους εκαναν τον βιο αβιωτο
στους ανδρες.
εσεις οι νεοι δεν τα εχετε γνωρισει αυτα.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#524527 Δεν ξερω αν τωρα κυκλοφορει αλλα στην εποχη μου η θεση το συνοδηγου λεγοταν "το καθισμα της πεθερας". Απο ολους και νυμφευμενους και τυχερους.....
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#524529
JimClark έγραψε:Μου αρεσει που προ ημερων γνωρισα τον PeterPan οικογενειακώς!

Κ εγώ χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα από κοντά τον Ξενοφόντα! Ευτυχώς βρήκε χρόνο και συναντηθήκαμε! Πολύ ζεστή παρέα , όπως φυσικά τον ξέρουν οι περισσότεροι εδώ μέσα!


< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#524549 Μου αρέσει που έριξα ενά γερό ξεσκαρτάρισμα στα ρούχα μου, πράγμα που ήθελα να κάνω αλλά είχα τραινάρει καναδύο χρόνια.
Μου αρέσει που κατά το ψαχούλεμα βρήκα κάποια ρουχαλάκια που νόμιζα ότι είχα χάσει/είχα ξεχάσει την ύπαρξή τους.
Μου αρέσει που η διπλωμάταινα θα διαχωρίσει τα εξερχόμενα ώστε αυτά που είναι σε καλή κατάσταση να πάνε σε καλό σκοπό.

Δε μου πολυαρέσει που αρκετά ρούχα έφυγαν λόγω "χωροταξικού" προβλήματος, δηλαδή δε με χωράνε.
Δε μου αρέσει που πλέον παίζει να έχω περισσότερα πουκάμισα/πόλο από τισέρτ, άσχετο που δεν φοράω τα πρώτα. :lol: