Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#523637 Πήρα φώτα κήπου στη σειρά osram lightify, όπως έχω παντού μέσα στο σπίτι. Καλώδια, ακουστικά για το σχολείο, παραφερναλια (φορτιστή 2ο για το σχολείο, cover) για το νέο Macbook που αγόρασα υποχρεωτικά για το σχολείο του μικρού , το οποίο αγόρασα επίσης σήμερα το πρωί από apple US και θα μου το φερει συνάδελφος (έχει ακριβώς ίδια τιμή όσο το άλλο που πήρα του μεγάλου δύο χρόνια πίσω όταν πήρε 4η ) .
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#523647
KiloMeater έγραψε:... για το νέο Macbook που αγόρασα υποχρεωτικά για το σχολείο του μικρού ...

όλα τζάμπα εκεί στην Αυστρία βλέπω :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#523654
KiloMeater έγραψε:Prime day στο Amazon σήμερα
Ξηλώθηκα....


Εγώ χτύπησα μόνο ένα Logitech MX Anywhere 2 και έναν εξωτερικό δίσκο Seagate 6TB. £103 συνολικά, ενώ και τα 2 ήταν πράγματα που έχω σταμπάρει από καιρό. Το ποντίκι για να αντικαταστήσει το ήδη υπάρχον MX Anywhere 1ης γενιάς που όμως δεν έχει bluetooth, και τον δίσκο ως αποθήκη που θα αντικαταστήσει τον προσφάτως τηγανητό 2ΤΒ...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#524407 Δεν πήρα κάτι high-tech, άλλα κάτι που θα κάνει την ζωή μου πιο εύκολη

θήκη για 8 κάρτες SD
Δεν ξέρω κατά πόσο waterproof είναι, αλλά δεν σκοπεύω να δω αν ισχύει.
Απλα έψαχνα μια θήκη στην οποία να χωράνε 8 κάρτες SD με ασφάλεια, χωρίς να αγχώνομαι για την ακεραιότητα τους.
4 κενές κάρτες μπαινουν αριστερά και όταν γεμίζουν, πάνε δεξιά. Απλα και οργανωμένα

Εχει θεσεις για 8 SD και 8 micro SD :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εικόνα

Κ ενα τετοιο για τις κάρτες SD με mp3 που πηγαινοέρχονται στο αυτοκίνητο

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#524811 Γκεακο μεγειες!!

https://twitter.com/alo_oficial/status/ ... 0675410945
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#528246 Ευχαριστώ. Σε πρώτη φάση παίξιμο και μετά βλέπουμε, έχει τόσες δυνατότητες
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#530971 Πήρα μια τέτοια....
Εικόνα

Απλα σούπερ!
Και στο 100% να είναι οι ανεμιστήρες, ακούγεται ελάχιστα
Στο 60-70-80% που την έχω εγώ, δεν ακούγεται σχεδόν τίποτα!

Ήταν λίγο παλούκι η εγκατάσταση, αλλά άξιζε τον κόπο
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#531018
g8777 έγραψε:Τι κλαση warp ειναι;


220 TDP
:lol: :lol: :lol: