Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By theo13
#523967
QsisVTS έγραψε:ε οκ κλάιν τότε, πήγαινε όσο πιο αρχοντικά μπορείς.. χαλινός είναι η φάση;


Ω ναι :rant:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#523968 τίποτα δεν είναι αυτό, σε μια βδομάδα θα είσαι πύραυλος να επιστρέψεις στις δραστηριότητές σου

εγώ αυτό ευτυχώς το έκανα τζάμπα σε φίλο μας δερματολόγο σε ιατρείο, ούτε καν χειρουργείο

λειζεράκι (ή ηλεκτρικό νυστέρι ήταν; :hmmm: ) και τέλος

μου έκανε και ένα χαζοράμμα που μου είπε να πάω να το βγάλω αλλά έπεσε μόνο του

με τον χαλινό το ιδανικό είναι να σου κοπεί μια και έξω, αλλά αν δεν είναι πολύ λεπτός και σου μισοκοπεί πρακτικά δεν μπορείς να κάνεις σεξ από τον πόνο μέχρι να πάρει τελείως πούλο :thumbsdown:

η έλλειψη χαλινού με βοήθησε στη συνέχεια να γίνει πιο εύκολη η περιτομή (από ότι έλεγε ο ουρολόγος την ώρα που πετσόκοβε)
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 18 Ιούλ 2018, 14:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#523970
Geo f1 έγραψε:Και γω κυανο σταυρο qsis

2006.

Πουλακι μου :inlove:

ημιλαϊκά παιδιά..
Άβαταρ μέλους
By theo13
#524016 [quote="QsisVTS]

η έλλειψη χαλινού με βοήθησε στη συνέχεια να γίνει πιο εύκολη η περιτομή (από ότι έλεγε ο ουρολόγος την ώρα που πετσόκοβε)[/quote]

Και εγώ αυτή τη πορεία βλέπω να έχω. Ξεκινάμε με χαλινό και βλέπουμε. Η περιτομή πόσο πήγε;; Πρέπει να είναι και επίπονη λογικά.


< >
Άβαταρ μέλους
By DAP
#524019 Ενδιαφερομαι για τον προστατη. Ποτε ειναι η συζητηση; :innocent: :whistlink: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#524022 Μπορώ να μπω με το αυτοκίνητο στο 251 αεροπορίας αργά το απόγευμα; Ή αν έχει κάπου κοντά να παρκάρω;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#524032
DAP έγραψε:Ενδιαφερομαι για τον προστατη. Ποτε ειναι η συζητηση; :innocent: :whistlink: :lol:

Από άποψη εμπειρίας ελπίζω σε 10ετιες από μέρους μου :lol:

Εσύ λογικά είσαι στη φάση που σου λέει ο ουρο να την κάνεις τώρα πριν πας με σκασμενο προστάτη και μετά δεν θα μπορεί να σου κάνει πολλά, αλλά εσύ μπορεί να μην εμφανίζεις ουρολοιμωξεις και να λες έλα μωρέ άστο για αργότερα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#524045 Αστα Κιουση μου,προηγουνται αλλα οργανα του σωματος πιο ζωτικα και πιο αμεσου προσοχης....
Παντως τον εχω υπο ελαφραν επιτηρησην.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#524052
Dimitris_P έγραψε:Μπορώ να μπω με το αυτοκίνητο στο 251 αεροπορίας αργά το απόγευμα; Ή αν έχει κάπου κοντά να παρκάρω;

Στο παρκιν του σταθμου Μετρο Κατεχακη. Λογικα στο ΓΝΑ δεν μπαινουν πολιτες χωρις αδεια θεωρειται στρατοπεδο.

Απο την αλλη για αεροπορους μιλαμε :svivhaha: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#524055 Πριν από μία 20ετία περίπου :lipsealed: έμπαιναν κανονικά, για επίσκεψη σε ασθενή (με άδεια που έπαιρναν εκείνη τη στιγμή στην είσοδο).
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#524176 γύρισα από τον γιατρό κι εγώ που είχα πάει μετά το πάσχα, σχεδόν δεν το πίστευε ότι έκανα αυτό που μου είπε και έχασα κιλά :lol:
πού να ξέρει βέβαια ο άνθρωπος ότι όταν λέω κάτι το εννοώ

τελοσπάντων, φάνηκε αρκετά ικανοποιημένος με το οπτικό τουλάχιστον αποτέλεσμα, μου έγραψε ξανά εξετάσεις αν και δήλωσε ότι δεν ανησυχεί είναι βέβαιος ότι θα είναι καλές, για να δούμε :hmmm:

συμφωνήσαμε για άλλη μια φορά ότι μένουν να χάσω μια 4αρα ακόμα (να παίζω 87-88) και δε χρειάζεται παραπάνω
Άβαταρ μέλους
By markvag
#524698
otso έγραψε: μα λεω ο μαρκοβαγγος δεν μπορει να κοιμηθει αν δεν απαντησει σε καθε ποστ μη κυβερνητικου υποστηρικτη , τι να κανω;
βαλτον ιγκνορ λιστ μου λεει , ρε τι παθαμε.



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :yahoo: :yahoo: :yahoo:

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: