Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#518474
drdino έγραψε:Τα ίδια έλεγαν και για τις C

+1 το "κακό" είχε ξεκινήσει από την 190. Μόνο Ε ρε :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#518773 Ποια E;;; Μετά από αυτό:

Εικόνα

Πήρανε την κάτω βόλτα... :thumbsdown:


:shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Nettos
#518787 Εμένα πάντως αυτό μου έχει κλέψει την καρδιά όσον αφορά τον σχεδιασμό του. Το ιδιο και η c coupe...

Το έχει συγγενικό μου πρόσωπο (E coupe), και κάθομαι και το χαζεύω κάθε φορά που το βλέπω.Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524031 Έχω βαρεθεί να λέω πόσο ζαχαροπλαστες είναι οι βρωμιάρηδες οι Γερμανοί στο να πουλάνε παραμυθά (aka branding)

Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524410 Αν το γνώριζες θα καταλαβαινες γιατί του έδωσαν να πάει ατα τη βιντατζια και όχι τη νέα A class η κάποιο suv.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#524416 Ντάξει, ο Λάκης Γαβαλάς της Αγγλίας είναι, απλά straight και με πιο ροκάδικο στυλ... Σιγά τον Stefan Bellof...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#524420 Χμμμ οχι ακριβώς, βασικά καμία σχέση σε ολα τα επιπεδα. Επαγγελματικά και προσωπικά.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#524441
Thomas_C200K έγραψε:Τι σούργελο είναι αυτό το πράμα με τις τρίχες? :hmmm:


Δεν έχεις ξαναδεί άντρα με μύες και μούσια ; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524457 Δια εσένα μπορεί να σου θυμίσει το Στηβ Ντούζο --> σεβαστό.

Η ταμπακιέρα είναι η σύνδεση που έχει γίνει ανάμεσα στο πρόσωπο του και στη μάρκα Πορτσε.
Και πως η Μερκεντε έβαλε χεράκι στη σύνδεση αυτή.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#524458
EDDIE_147 έγραψε:Η ταμπακιέρα είναι η σύνδεση που έχει γίνει ανάμεσα στο πρόσωπο του και στη μάρκα Πορτσε.
Και πως η Μερκεντε έβαλε χεράκι στη σύνδεση αυτή.


Και για αυτό δεν υπάρχει σύνδεση και είναι άκυρο. Αλλά αν σου αρέσει εσένα... :roll:

ΥΓ: Ο Ντούζος είναι σαφώς πιο καλτ! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524459 Δεν υπάρχει σύνδεση του συγκεκριμένου ατόμου με την Πορτσε;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#524511 Δες ξανά τι έγραψα.
Νηφάλιος.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#524513
red_monster έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Τι σούργελο είναι αυτό το πράμα με τις τρίχες? :hmmm:


Δεν έχεις ξαναδεί άντρα με μύες και μούσια ; :hmmm:

Εδώ βλέπουμε έναν μπάρμπα με λαδωμένα μαλλιά, μούσια και τατουάζ, κοινώς άλλο ένα χίπστερ σε κρίση ηλικίας :ninja: :oops: :roll:
Δηλαδή κύριοι πόσο σημαντικός είναι που τον γνωρίζεται? Και ρωτάω σοβαρά, δεν κάνω πλάκα ούτε ειρωνεύομαι. Έχει προσφέρει πουθενά? Είναι κανάς Jay Leno με καμιά γαμάτη συλλογή, σχεδιαστής ρούχων, κανάς tatoo artist πρίν την σύνταξη και τον έβαλε η Μέρκ να προμοτάρει?