Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#512198 Απλά αργούσε η αντιπροσωπεία μιας και δεν υπήρχε καινούριο εδώ και το περίμενα από έξω.
Στο ενδιάμεσο μου έφεραν και ένα σε λάθος χρώμα!
Άβαταρ μέλους
By Morx
#512202 Σχεδον 3 χρονια, σχεδον 50000χλμ.
Μονο μια φλατζα κορμου απο "σοβαρη" βλαβη και αυτο, γιατι ισα που μουσκευε τη σκονη που καθοταν κοντα στη διοδο λαδιου του κυλινδρου. Ειμαι απιστευτα ψειρας και την αλλαξα.

Το εχω παντρευτει. & -

2 χρονια τωρα, με την :inlove: εχουμε κανει καμια 20000 σε εκδρομες και ταξιδακια σε ολες τις καιρικες συνθηκες.
Ισως να το αλλαζα με μια σπορ touring αλλα θα με περιοριζε εντος πολης.
Το κραταω λοιπον και ξαναπαιρνω μηχανη μονο για τα γουστα.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Morx
#512530
NiTse έγραψε:Πάρε ένα αυτόματο NC


Δεν με ψηνει, κακασχημο, χωροι μηδεν και τα σερβις δεν ειναι οπως χθες που εκατσα και εκανα αλλαγη ιμαντα μπιλιες γλιστρες και πληρες καθαρισμα ολης της μεταδοσης σε 30 λεπτα. Ουτε λαδια φιλτρο μπουζι σε αλλο ενα μισαωρακι.
Ουτε παραφλου σε 10 λεπτα. Ουτε φθηνη ασφαλεια, ουτε φθηνα ανταλλακτικα.

Ολο καταληγω στο οτι το SR Max 300 θα παραμεινει μια για παντα και θα παιξω μπαλα με μηχανη. Τωρα ποια τι και πως, αναλογως τις ορεξεις.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#514252 Ας ανεβάσω λίγο τον πήχη...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#514289 Μην την βλέπετε έτσι petite, με άρση βαρών και kick boxing ασχολείται, πολλά κιλά μαγκιά για 1.56.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#514342 Μια χαρά είναι η κοπέλα, λίγο too much τα tatoo για εμένα, αλλά περί ορέξεως...
Αφήνει και πολλές υποσχέσεις για πολύ καλό κρεβάτι.
Well done bihlas87. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#514365
Anonymous Founder έγραψε:Μια χαρά είναι η κοπέλα, λίγο too much τα tatoo για εμένα, αλλά περί ορέξεως...
Αφήνει και πολλές υποσχέσεις για πολύ καλό κρεβάτι.
Well done bihlas87. :metalo:
Petite δεν ειναι. Κατα τα αλλα περι ορεξεως...
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#523905 Ο καιρός το επέτρεψε, οπότε άλλες δύο εξορμήσεις στα πέριξ.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


@Morx: Για τα φρένα , φρενάρες ! ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ! ΦΡΕΝΑΡΕς όντως, με ταμπούρο πίσω, που εμπνέουν εμπιστοσύνη *

Εικόνα


@ Morx : Φτερό στον άνεμο: Τα αμορτισέρ και το μέγεθος του προσδίδουν αυτόν το χαρακτηρισμό ( σκούτερ πόλης )...δεν ξέρω για βάρκα γυαλό :hmmm: εμένα σκληρό μου φαίνεται εκτός αν εννοούμαι το ίδιο :hmmm:
Το πίσω αμορτισέρ άρχισε να τρίζει.
Εικόνα
Σέλα κούτσουρο και κάθε 30 λεπτά max χρειάζομαι στάση ( ευκαιρία για κλικς δηλαδή :s_yes )
2 χρόνια και κάτι, 3200km δεν έχει πάει δικάβαλο :iconcool: :iconcool:
:rtfm: Στρώσιμο ακόμα

Εξαιρετικά φώτα !!
Εικόνα
Εικόνα

Γενικά, απολαμβάνω τη συμβίωση μαζί του. Φτιάχτηκε ( πολύ οικονομικά ) για την πόλη και εγώ το διασκεδάζω ακόμα και σε μικρές αποδράσεις ( max. 150-200km σε μία μέρα ).
Έχει πλάκα, μα με κάνει και περήφανο, να πηγαίνω κομβόι με ¨μηχανές¨ γιατί ένα 90% των οδηγών πάει με τα όρια. :s_rofl :s_rofl
* Αυτό το CBS είναι τέλειο, αλλά τα λάστιχα θέλουν επειγόντως πέταμα. Δεν τα είχα ζορίσει καθόλου και τρόμαξα στο πόσο εύκολα γλίστησαν :omg: μπρός πίσω πέταμα τα κινέζικα και ευπρόσδεκτη όποια γνώμη για : 80/90/16 μπροστά και 90/90/14 πίσω .

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα