Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#521552 Απο τα λιγα που ειδα μου φανηκε πολυ ωραιο αμαξι.

Με ωραιο πατημα, τιμονι, κιβωτιο (ισως λιγο μακριες σχεσεις βεβαια), ροπατο μοτερακι, καλους χωρους.

Απλα μου εκανε τεραστια εντυπωση οτι ενα μοντελο του 2009 δεν ειχε εστω ενα απλο υπολογιστη ταξιδιου με τα πολυ βασικα...

Αραγε να εχει τη λειτουργικοτητα σε επιπεδο λογισμικου αλλα να μην εχει το κουμπι στο τιμονι;
Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να κανει το κουμπι να δουλεψει (να το συνδεσει καταλληλα καποιος γνωστης) και να εχει υπολογιστη ταξιδιου;
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#521702 Ισχύει το μακρύ κιβώτιο για το 1.3 . Ακόμα και να έχει έτοιμες αναμονές στην πλεξούδα θα χρειαστείς άλλο τιμόνι από κάποιο που είχε cruise control μαζί με τα όργανα. Νομίζω ότι σαν εκδόσεις δεν είχαν μεγάλη διαφορά στην τιμή αλλά υπήρχε μεγάλη αναμονή. Εγώ τουλάχιστον γι αυτό τον λόγο δεν έχω. Έπρεπε να περιμένω 9 μήνες αν θυμάμαι καλά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#523814 Αν θυμάμαι καλά, ούτε θερμόμετρο είχε η έκδοση Touring. Αυτό που είχαν σχεδόν όλες, ήταν αναδιπλούμενοι καθρέφτες βέβαια... :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#523831
Άβαταρ μέλους
By bill33
#523863 Αμα έχει και δεξί καθρέπτη είναι η λούσο έκδοση .λολ
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#524705
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#524740 Την ακριβή έκδοση με τον δεξί καθρέπτη δεν την έφερνε η αντιπροσωπ...ε, σόρι, ο ιδιώτης που έπρεπε να τα φέρει από Ιαπωνία. :lol:
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#526071