Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#522889 Όχι ρε Χάρη. :( Ασφάλεια είχες?
Και να φανταστεις ότι εμένα ψάχνω να μου κλεψουν το cupra και το jeep πολύ καιρό τώρα αλλά τίποτα. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#522890 Πάρκαρε τα στο Ζεφύρι αν έχεις ολική κλοπή.
Πάρκαρε τα στα Εξάρχεια αν έχεις για Πυρκαγιά.

:twisted: :lol: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#523026 η πας σε εναν αγωνα πχ Ολυμπιακος Παναθηναικος, το παρκαρεις κοντα στο καραισκακη με κασκολ του Παναθηναικου μεσα.....
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#523027
Eliaskat έγραψε:η πας σε εναν αγωνα πχ Ολυμπιακος Παναθηναικος, το παρκαρεις κοντα στο καραισκακη με κασκολ του Παναθηναικου μεσα.....
Αν βάλει ο junior gt κασκόλ του Παναθηναϊκού μέσα, θα του βάλει φωτιά και θα το κάψει μόνος του

< >
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#523147
belgarion έγραψε:
Eliaskat έγραψε:η πας σε εναν αγωνα πχ Ολυμπιακος Παναθηναικος, το παρκαρεις κοντα στο καραισκακη με κασκολ του Παναθηναικου μεσα.....
Αν βάλει ο junior gt κασκόλ του Παναθηναϊκού μέσα, θα του βάλει φωτιά και θα το κάψει μόνος του

< >


Σωστος. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#523167
belgarion έγραψε:Αν βάλει ο junior gt κασκόλ του Παναθηναϊκού μέσα, θα του βάλει φωτιά και θα το κάψει μόνος του


Μα τοσο δυσκολο ειναι να βαλει φωτια σε ενα κασκολ; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#535258 μολις τωρα μας πηρε η αστυνομια λεγοντας ότι εσπασαν το μινι του γιου μου ηταν παρκαρισμενο στο Κωλονακι… ειπαν δε ότι επιασαν και τον ενοχο…. για να δουμε τι θα δουμε...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#535407
224v έγραψε:μολις τωρα μας πηρε η αστυνομια λεγοντας ότι εσπασαν το μινι του γιου μου ηταν παρκαρισμενο στο Κωλονακι… ειπαν δε ότι επιασαν και τον ενοχο…. για να δουμε τι θα δουμε...



:roll:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#535528
gianik έγραψε:
224v έγραψε:μολις τωρα μας πηρε η αστυνομια λεγοντας ότι εσπασαν το μινι του γιου μου ηταν παρκαρισμενο στο Κωλονακι… ειπαν δε ότι επιασαν και τον ενοχο…. για να δουμε τι θα δουμε...



:roll:


:thumbsup: Μας πηραν πρωι γυρω στις 9 και μας το ειπαν, κατεβηκε ο γιος μου κατω και το ειδε μετα πηγε στο τμημα Συνταγματος. ειχε σπασει ακομα 2 αυτοκίνητα, εσπασε ομως ακομα τον πλαστικο τεμπελη. Μικρη η ζημια μεγαλο μπελα βλεπω να βγουν τα τριματα από το τζαμι... :iconcool:
Πηραν στο σταθερο του σπιτιου μας ισως το βρηκαν από την αδεια κυκλοφορειας..
Τωρα θα πρεπει να κανει μήνυση??
Άβαταρ μέλους
By gianik
#535774 Το αδικημα της κλοπής ειναι αυτεπαγγελτο ετσι κ αλλιως.προφανως εδωσε καταθεση ο υιος σου κ ερωτηθηκε (τυπικα) αν επιθυμει η οχι την ποινικη διωξη του συλληφθεντα..
Κααααααποια στιγμη θα του ερθει κληση απο δικαστηριο πλημ/των για να παραστει ως μαρτυρας..

.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#535811 Κατάλαβα, ευχαριστώ, κάπως έτσι έγινε όταν έκλεψαν κινητό απο την κόρη μου σε ενα μπαρ, και μετα απο μηνες έπεσε τηλέφωνο απο την αστυνομία που το βρήκαν σε σπίτι που έψαξαν απο αλλη υποθεση τυχαία, βρήκαν το τηλέφωνο του σπιτιού στις επαφες. Οπώς ειπες τράβηξε πήγαινε έλα στο δικαστήριο.

.