Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#521913 Κλασσικός ηλικιωμένος με φορμιτσα, γκλιτσα κτλ που πάει το πρωί την βόλτα του γιατί του είπε ο γιατρός να περπατά τον βλέπω από μακρυά στην άκρη του δρόμου (εγώ με ποδήλατο) να πηγαίνει με γρήγορο ρυθμό. Πλησιάζω και τι να δω ;


Κάπνιζε τσιγάρο το οποίο το είχε στο στόμα του μόνιμα γιατί κουνούσε τα χέρια του στο ρυθμό των βημάτων του.

:lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#521915 O γιατρος (πρεπει να ) του εδωσε δυο συμβουλες.Ν περπαταει και να μην καπνιζει.Το λυκοπουλο διαλεξε να τις παραβαινει εναλλαξ.Τωρα ηταν η ωρα παραβασης της εντολης για το καπνισμα.Στο σπιτι θα ειναι η εντολη για περπατημα.Που το στραβο; :lol:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#524141 :hmmm: Μήπως ήθελες να βάλεις την φώτο στο carspoting?? :hmmm: Pωτάω γιατί το τουότα :iconcool: το βλέπω μαμά και αγρατσουνιστο,αν και έχει μια εξάτμιση απο scania στο πλάι.Τώρα αν το έβαλες εδώ, γιατί είναι φορτωμένο με άτομα απο την "ευαίσθητη κοινωνική ομάδα",μάλλον έχεις έρθει απο άλλη χώρα....!!!
Άβαταρ μέλους
By Serf
#524150 Το κράτος φταίει που δεν έχει καταφέρει να τους ενσωματώσει στη λογική είτε ΜΜΜ είτε 2ο/3ο αυτοκίνητο. Αυτοί έχουν όλη την καλή διάθεση να μάθουν να χρησιμοποιούν το αυτοκίνητο κανονικά.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#524418 Εμένα πάλι δεν μου φαίνεται ούτε περίεργο ούτε επικίνδυνο.