Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#518672
dimviii έγραψε:αν και οφτοπικ,Ντιμικ οταν κατεβηκατε Κυπρο,πως τα μετεφερες ολα αυτα? Κοστος?


Tην μοτοσυκλέτα την αγόρασα απο εδώ, κατα τα άλλα έφερα ένα container πράγματα με κόστος κάπου κοντά στο 1000ρικο.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#518723 Χάρη σε ένα καρφί αναγκάστηκα και άλλαξα και εγώ ένα πίσω.
Έβαλα αυτό:

Εικόνα

Μέχρι τώρα στα 70 χιλιόμετρα που έχω κάνει καλό φαίνεται. :s_tongue

Πως και δεν έβαλες κάποιο πιο σπορ λάστιχο?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#518743 Πάντα έβαζα σπορ λάστιχα και πάντα Metzeler, τα πρώτα ήταν Μ3, μετά M5 και τις τελευταίες 2 φορές Μ7 RR, αλλά βαρέθηκα να αλλάζω κάθε 4-5000χλμ και πλέον έχω κόψει τις Κυριακάτικες "πολεμικές" βόλτες στα βουνά και τις πίστες.
Για αυτό είπα να βάλω κάτι που θα κρατήσει πιο πολύ, να έχει σπορ συμπεριφορά μεν αλλά να μην γίνεται φυτιλια σε έναν χρόνο, έτσι κατέληξα σε αυτά μετά από έρευνα.

Φαντάσου οι τιμές που πήρα ήταν, 190 για ένα πίσω μόνο M7 σαν αυτά που είχα, 190 Pirelli Strada το σετ, 210 Metzeler z6 roadtec σετ και 250 τα Pirelli Angel ST. Μεταξύ z6 και Angel είπα να αλλάξω εταιρεία και να δοκιμάσω και ένα πιο φρέσκο μοντέλο.

< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#518885 Άντε τη Τρίτη δίνω κι εγώ για Α...
Ο καιρός προβλέπεται βροχερός, οπότε θα έχει ενδιαφέρον...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#518911 Με το καλό, το δίπλωμα δεν είναι τίποτα φρόντισε για την μετέπειτα εκπαίδευση σου αν σκοπεύεις να γίνει full time μηχανόβιος.

< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#519453 Τόση βροχή δεν έχω ξαναφάει... Θα έπρεπε να μου δώσουν και δίπλωμα για υποβρύχιο...
Τεσπα, ολα οκ...

Προφανώς dimik, ότι γίνεται και στο αυτοκίνητο...
Άβαταρ μέλους
By YAMA
#522412 Παιδιά από service KTM γενικά τι παίζει; Η ελληνική αντιπροσωπεία γενικά είναι αξιόπιστη ή έχουμε καμία εναλλακτική πρόταση που μπορούμε να εμπιστευθούμε στη περιοχή της Αττικής....??
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#522455
YAMA έγραψε:Παιδιά από service KTM γενικά τι παίζει; Η ελληνική αντιπροσωπεία γενικά είναι αξιόπιστη ή έχουμε καμία εναλλακτική πρόταση που μπορούμε να εμπιστευθούμε στη περιοχή της Αττικής....??
ΝΤΑΗΣ ΘΩΜΑΣ

Κασταμονής 136, Νέα Ιωνία 142 32
21 0279 7040

https://g.co/kgs/Gp4C86

Δεν ξέρω αν είναι ο καλύτερος, είναι όμως από τους πολύ καλούς.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#522529
Νίκος Παππάς έγραψε:
YAMA έγραψε:Παιδιά από service KTM γενικά τι παίζει; Η ελληνική αντιπροσωπεία γενικά είναι αξιόπιστη ή έχουμε καμία εναλλακτική πρόταση που μπορούμε να εμπιστευθούμε στη περιοχή της Αττικής....??
ΝΤΑΗΣ ΘΩΜΑΣ

Κασταμονής 136, Νέα Ιωνία 142 32
21 0279 7040

https://g.co/kgs/Gp4C86

Δεν ξέρω αν είναι ο καλύτερος, είναι όμως από τους πολύ καλούς.

Από το Mi A1.


Νταής και Φιλιππάκης θεωρούνται οι τοπ για ktm/ducati. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By xenos
#524283 Θελω να βρω shell συνθετικα για το duc. Μονο στα βενζιναδικα να κοιταξω; Εχουν διαφορα στο κοστος απο πρατηριο σε πρατηριο;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#524285 στα βενζιναδικα ολα τα λαδια ειναι πανακριβα.Προσπαθησε σε μαγαζια που αλλαζουν λαδια αυτοκινητων.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#524293
xenos έγραψε:Θελω να βρω shell συνθετικα για το duc. Μονο στα βενζιναδικα να κοιταξω; Εχουν διαφορα στο κοστος απο πρατηριο σε πρατηριο;
Γιατί Shell?
Παίρνει αποκλειστικά συνθετικά?

< >