Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518641 Ευχαριστώ!
Τώρα, το πανέμορφο είναι σχετικό. Σε πολλούς φαίνεται έκτρωμα. Εμένα πλέον μου αρέσει αρκετά σε αντίθεση με όταν το πρωτοείδα. It grew on me...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#518647 Beauty is in the eye of the beholder... :iconcool:

Με το καλό να παραλάβεις λοιπόν! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#518651
sargus έγραψε:
ο Σ. παραγγέλνει μόνο αυτά που θέλει αυτός...



Κάτσε, μισό.
Άμα του πεις θέλω το τάδε με τα Χ εξτρα, ορίστε τα λεφτά και θα περιμένω όσο χρειάζεται, τί θα σου πει, όχι;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#518652
KiloMeater έγραψε:
sargus έγραψε:
ο Σ. παραγγέλνει μόνο αυτά που θέλει αυτός...



Κάτσε, μισό.
Άμα του πεις θέλω το τάδε με τα Χ εξτρα, ορίστε τα λεφτά και θα περιμένω όσο χρειάζεται, τί θα σου πει, όχι;


ναι ετσι θα σου πει.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518655 Αφού μέχρι και ο πωλητής μου είπε ότι το μόνο αρνητικό που έχει το αμάξι είναι ο Σάρακακης :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#518656 Με το καλό να το παραλάβεις! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#518713
sargus έγραψε:
Ευχαριστώ!! Τα 25.650 του εσαγωγέα είναι "take it or leave it". Δεν αλλάζουν για κανένα λόγο! Το πήρα σε polished metal metallic και δεν έβαλα τίποτα άλλο εξτρα διότι αφενός δε μπορείς (ο Σ. παραγγέλνει μόνο αυτά που θέλει αυτός) και αφετέρου είναι πολύ πλούσιο ήδη και δεν ήθελα κάτι άλλο.
Θα είναι έτσι:

Εικόνα


Με το καλό να παραλάβεις!
Μετά το μπλε το ωραιότερο χρώμα πήρες!

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518726 Ευχαριστώ παιδιά!
Εγώ μάλλον το μπλε ήθελα αλλά το γκρι ήταν ο απαράβατος όρος της γυναίκας μου προκειμένου να με αφήσει να πάρω ένα "τόσο καγκουρικο αμάξι" :lol:
Δείχνει λέει τουλάχιστον λίγο πιο σοβαρό...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#518727 Το αγαπημένο μου της κατηγορίας.
Καλοτάξιδο!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#518991 Το Σ/Κ που περασε στην Κηφησιας ειδα ενα σε τετοιο χρωμα, αλλα με ολα τα σποιλερ κ.λ.π. Η γυναικα μου γελασε καταλαβαινοντας τη δυναμη που κρυβει, και μονολογησε οτι εχει πολυ προχωρημενο σχεδιο, που θα αρεσει μετα απο χρονια... Ο δε θορυβος αλλου...3πλη εξατμιση κ.λ.π. Για νεους οδηγους με διαθεση γρηγορης οδηγησης, μπραβο για την αγορα, εστω και χωρις τα σποιλερ. Και παλι γυρναει ο κοσμος και το βλεπει σαν κατι διαφορετικο και δυνατο... σπανιες ιδιοτητες πλεον.... στον σωρο που μας πουλανε οι Ευρωπαιοι εκ του Βορρα...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518995 Αυτό που είδες λογικά ήταν το Type R καθώς αυτό έχει τριπλή εξάτμιση. Σε όλα που λες για τη σχεδίαση συμφωνώ!
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#519032 Βάλαμε και τα φιμέ! :metalo:
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By sargus
#520568 Φίλε μου έχω μερικές ερωτήσεις:
Νομίζω το fr έχει από το εργοστάσιο πίσω φιμέ, έτσι; Αν ναι,

1. Μήπως έχεις εξακριβώσει αν τα εργοστασιακά φιμέ είναι και για το μπλοκάρισμα της ακτινοβολίας; Σε ρωτάω γιατί κάποιοι λένε ότι είναι μόνο για "privacy" και κάποιοι ότι έχουν και φίλτρα.
2. Τι έκανες στα πίσω τζάμια/παρμπριζ; Έβαλες πιο ανοιχτές μεμβράνες σε σχέση με οδηγού/συνοδηγού για να έρθουν στα "ίσια";
3. Έβαλες τίποτα στο μπροστινό παρμπριζ;
4. Ποια μάρκα έβαλες και πόσο αν επιτρέπεται;