Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518641 Ευχαριστώ!
Τώρα, το πανέμορφο είναι σχετικό. Σε πολλούς φαίνεται έκτρωμα. Εμένα πλέον μου αρέσει αρκετά σε αντίθεση με όταν το πρωτοείδα. It grew on me...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#518647 Beauty is in the eye of the beholder... :iconcool:

Με το καλό να παραλάβεις λοιπόν! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#518652
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518655 Αφού μέχρι και ο πωλητής μου είπε ότι το μόνο αρνητικό που έχει το αμάξι είναι ο Σάρακακης :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#518656 Με το καλό να το παραλάβεις! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518726 Ευχαριστώ παιδιά!
Εγώ μάλλον το μπλε ήθελα αλλά το γκρι ήταν ο απαράβατος όρος της γυναίκας μου προκειμένου να με αφήσει να πάρω ένα "τόσο καγκουρικο αμάξι" :lol:
Δείχνει λέει τουλάχιστον λίγο πιο σοβαρό...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#518727 Το αγαπημένο μου της κατηγορίας.
Καλοτάξιδο!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#518991 Το Σ/Κ που περασε στην Κηφησιας ειδα ενα σε τετοιο χρωμα, αλλα με ολα τα σποιλερ κ.λ.π. Η γυναικα μου γελασε καταλαβαινοντας τη δυναμη που κρυβει, και μονολογησε οτι εχει πολυ προχωρημενο σχεδιο, που θα αρεσει μετα απο χρονια... Ο δε θορυβος αλλου...3πλη εξατμιση κ.λ.π. Για νεους οδηγους με διαθεση γρηγορης οδηγησης, μπραβο για την αγορα, εστω και χωρις τα σποιλερ. Και παλι γυρναει ο κοσμος και το βλεπει σαν κατι διαφορετικο και δυνατο... σπανιες ιδιοτητες πλεον.... στον σωρο που μας πουλανε οι Ευρωπαιοι εκ του Βορρα...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#518995 Αυτό που είδες λογικά ήταν το Type R καθώς αυτό έχει τριπλή εξάτμιση. Σε όλα που λες για τη σχεδίαση συμφωνώ!
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#519032 Βάλαμε και τα φιμέ! :metalo:






Άβαταρ μέλους
By sargus
#520568 Φίλε μου έχω μερικές ερωτήσεις:
Νομίζω το fr έχει από το εργοστάσιο πίσω φιμέ, έτσι; Αν ναι,

1. Μήπως έχεις εξακριβώσει αν τα εργοστασιακά φιμέ είναι και για το μπλοκάρισμα της ακτινοβολίας; Σε ρωτάω γιατί κάποιοι λένε ότι είναι μόνο για "privacy" και κάποιοι ότι έχουν και φίλτρα.
2. Τι έκανες στα πίσω τζάμια/παρμπριζ; Έβαλες πιο ανοιχτές μεμβράνες σε σχέση με οδηγού/συνοδηγού για να έρθουν στα "ίσια";
3. Έβαλες τίποτα στο μπροστινό παρμπριζ;
4. Ποια μάρκα έβαλες και πόσο αν επιτρέπεται;