Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#518523 Νέα άφιξη 3008 στο γκαράζ της δουλειάς, στον όροφο που παρκάρω μάλιστα!!!
Δεν πρόλαβα την πρωτιά:)
Για δες, μπας και είχε δίκιο ο πωλητής και κάνανε τίποτα πωλήσεις τελευταία....
Άβαταρ μέλους
By mirage
#518536 3008 καο 5008 έχουν ξεσκιστει στις πωλήσεις. Αν το πήρες για την αποκλειστικότητα τζαμπα ο κοπος.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#518547 Για αποκλειστικότητα, υπάρχουν και τα DS, αλλά νομίζω δεν ήταν ψηλά στα κριτήρια.
Τα premium δεν έχουν μόνον το κλειδί, έχουν και πολλά άλλα, απλώς σε διαφορετική τιμή.
Το αν αξίζει η διαφορά, εναπόκειται στον αγοραστή, αλλά οι διαφορές και υπάρχουν και είναι εμφανείς.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#518569 Γνωστός μου που πήρε το 5008, του είχανε πει αρχικά ότι θα παραλάβει πριν το Πάσχα, πούλησε το αμάξι του και τελικά του το τρενάρανε συνέχεια. Τελικά παρέλαβε 1-1,5 μήνα αργότερα.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#518643 Πάντως και του φίλου μου άργησε να έρθει (και να εκτελωνιστεί), παρόλο που πήρε απο αυτά που ήταν (υποτίθεται) ήδη στο πλοίο και δεν έκανε παραγγελία, που τελικά το μετάνιωσε.
Δεν ξέρω αν ισχύει, αλλα το 5008 λέει φτιάχνεται σε άλλο εργοστάσιο απο το 3008...ίσως δεν έχει και την ίδια παραγωγική δυνατότητα όπως αυτό του 3008 :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#520007 Έχοντας οδηγήσει ένα 24ωρο Αθηνα, μπορώ να πω ότι Ελλάδα θα αγόραζα ένα άλλο αμάξι.. Είναι τελείως διαφορετικές οι συνθήκες της καθημερινότητας