Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#518337 Τόσες πολλές γρίλιες προκαλούν πανικό στη σκέψη οτι μετά απο λίγο καιρό θα απαιτείται ξεσκόνισμα ..
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#518430 Αρχική τιμούλα στις 65,000 gerd save da queen pounds, με fake exhausts (και στο βίντεο είναι και σπεκαρισμένο λογικά, πχ. 22" αντί για 20", BTW πάμφθηνη διάσταση :lol: ).

Ειλικρινής απορία: μα, περκέ??? :omg: :omg: :omg:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#518434 Μα πριμιουμ!!!! Λογικό.....!!!!

.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#518436 Ναι οκέϋ, πρήμιουμ, το καταλαβαίνω μια χαρά αυτό.

Βάλε μου λχ. run of the mill αλλά κανονικές απολήξεις στο entry level, και τις sport exhausts όταν σπεκάρω.
Μου βάζεις το ζαντικό μισού μέτρου στο entry, αλλά όχι κανονικές εξατμίσεις; Πραγματικά δεγκαταλαβαίνω. :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#518476
Kon5 έγραψε:Τόσες πολλές γρίλιες προκαλούν πανικό στη σκέψη οτι μετά απο λίγο καιρό θα απαιτείται ξεσκόνισμα ..

:lol:
Σωστο, και δεν το ειχα σκεφτει....
Άβαταρ μέλους
By xenos
#518482 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#518484 Αυτό με τις εξατμίσεις μου θυμίζει πιτσιρικάδες που μετρούσαμε το ποσό καλό-γρήγορο είναι ένα αυτοκίνητο από τον αριθμό των αποληξεων

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#518488 Υπάρχει περίπτωση να υφίσταται γενικότερα κάποιος τεχνικός λόγος που να ευνοεί τις κρυμμένες απολήξεις? :hmmm: Πχ, λέω εγώ τώρα, είναι πιο αθόρυβες όταν είναι στραμμένες προς τα κάτω, όπως δηλαδή συμβαίνει όταν είναι κρυφές.
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 22 Ιουν 2018, 17:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#518493 Πιθανό είναι κι αυτό.

Αλλά και πάλι, απλά μην μου βάλεις την/τις ψευτομπούκα/ες. Τί τον θες τον καρνάβαλο...

dimik έγραψε:Αυτό με τις εξατμίσεις μου θυμίζει πιτσιρικάδες που μετρούσαμε το ποσό καλό-γρήγορο είναι ένα αυτοκίνητο από τον αριθμό των αποληξεων

:s_yes :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#518613
diplomat έγραψε:Πιθανό είναι κι αυτό.

Αλλά και πάλι, απλά μην μου βάλεις την/τις ψευτομπούκα/ες. Τί τον θες τον καρνάβαλο...

dimik έγραψε:Αυτό με τις εξατμίσεις μου θυμίζει πιτσιρικάδες που μετρούσαμε το ποσό καλό-γρήγορο είναι ένα αυτοκίνητο από τον αριθμό των αποληξεων

:s_yes :inlove:


Προχθες ειχα πλαι μυ ένα S3 σε ομορφο μπλε ελεκτρικ… όμως όταν η λωριδα τους προχωρησε και ειδα τον Κωλο του... το κατω ορισζοντιο μερος με χαλασε…. σαν χεσμενο ηταν…. θπρυβος όμως μια χαρα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#519505

Jack of all trades, master of... all :lol:
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#520390
markvag έγραψε:
Ελπίζω τουλάχιστον να έχει ανάρτηση το καινούριο Α1, γιατί στο προηγούμενο κάπου ξεχάστηκε αυτό... :lol: :lol:



u don't say :hmmm: :metalo: :metalo:

viewtopic.php?p=515051#p515051

viewtopic.php?p=462279#p462279

viewtopic.php?p=432187#p432187

viewtopic.php?p=431728#p431728
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#525301

Συμπαθητικό θα έλεγα το υπερυψωμένο Polo με σήμα Audi. Μάλλον έχω αρχίσει να γερνάω λίγο για να μη μου προκαλεί τουλάχιστον εμετό. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#525312 Για Polo δεν ξέρω αλλά φίλος που το έχει το Q3 μια χαρά άνετο είναι για οικογένεια με ένα παιδί.
Κι εμένα δηλαδή που μπήκα συνοδηγός μια χαρά άνετο και σχετικά σβέλτο σε 2lt TDI-DSG μου φάνηκε.

Βέβαια τα 44 που ζητούσαν για καινούριο δεν τα έδινα, στα 28000 όμως με ελάχιστα χλμ το λες και ευκαιρία.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#525404 To Polo το είπα λόγω ομοιότητας εσωτερικού, όχι λόγω χώρων.

Εικόνα