Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#502155 Όχι δεν έχω
Το απέδωσα στην κλασσικη αντίληψη που αντιμετωπίζω απο πολυ κόσμο οτι τα γαλλικά χαλάνε με μεγαλύτερη συχνότητα , την οποια βρισκω διασκεδαστική και ωφέλιμη ως ενα βαθμό.
Αν δεν ειναι αυτη η περίπτωση εδώ , τότε γράψε λάθος
Άβαταρ μέλους
By mirage
#502159 Ξερω γω... Διαβασε 1036 δημοσιευσεις προσεκτικα πριν δωσεις Yolo συμβουλές. Για να μην μιλησω για το αλλο φόρουμ και το εκει θεμα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#502215 εγώ δεν έχω τέτοια αντίληψη για τα Γαλλικά, ίσως γι' αυτό με έμαθαν στο συνεργείο με το μικρό μου όνομα για να την αποκτήσω.
Επίσης επειδή έχουμε καμια 25αριά σύνολο οι συνάδελφοι που το επιλέξαμε όλοι έχουν να πούν τα καλύτερα...... για το τηλεφωνικό κέντρο της Leasplan (όχι για το 3008 :lol: )
Άβαταρ μέλους
By zonas
#516356 Έχετε υπόψιν κάποιο αξιόπιστο OBD2 scanner με ανάλογο application που να σβήνει βλάβες διότι με κάθε βλάβη το αμάξι μπαίνει σε safe mode και αναγκάζομαι να πηγαίνω σε συνεργείο να μου την σβήσουν; Έχω ένα αλλά σπάνια πιάνει
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#516370 Από εφαρμογές, σου προτείνω το Torque, είναι το ποιο γνωστό και αξιόπιστο και μπορεί να σβήσει τα σφάλματα.
Για OBD2 Reader, δύσκολο να σου προτείνω συγκεκριμένο, αφού σχεδόν όλα βασίζονται στο κινεζικό ELM και πάνω κάτω είναι τα ίδια.
Στο δικό μου αυτοκίνητο, δύο κινέζικα που είχα δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
By billis100
#517210 Σημερα εβγαλε την ενδειξη" oil level chek"
Ελεγξα τη σταθμη λαδιου και συμπληρωσα περιπου 1 λιτρο .
Δειχνει παλι την ιδια ενδειξη για 15 δευτερολεπτα και μετα σβηνει (η ενδειξη}
Γνωριζει κανεις κατι για αυτο το θαυμα ?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#517211 Κάνε καμία βόλτα να κάνει register το συμπλήρωμα, εφόσον είναι σωστή η στάθμη θα κάνει reset μόνο του.
Άβαταρ μέλους
By billis100
#517278 Αυτο ακριβως εγινε.Μετα απο μια βολτα και 4-5 επανεκκινησεις της μηχανης η ενδειξη εσβησε.
Ευχαριστω για την απαντηση .
Άβαταρ μέλους
By mosaicm
#517636 Επεσε η σταθμη αρκετα..μην το αφηνεις τοσο (βεβαια θα μου πεις δεν θα σου εβγαλε μηνυμα..αλλα μην περιμενεις να στο βγαλει)
Άβαταρ μέλους
By billis100
#517847 Η στάθμη τού λαδιού ήταν στή μέση του κοκκάλινου δεικτη .Απλά θα προσέχω περισσότερο .
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#517861 τώρα μετά το 1 λίτρο , που βρίσκεται η στάθμη;
Άβαταρ μέλους
By mosaicm
#518881 Έκανα ένα μικρό service και ξέχασαν να μου κάνουν reset τον δείκτη service. Θυμάται κανείς πως γίνεται. Κάποτε μου το είχαν πει και το ξεχασα