Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#516505 Επεισοδιακή άφιξη Βαγγέλη Μαρινάκη στην Μητρόπολη

Μόλις έγινε αντιληπτός από ορισμένους οπαδούς που στέκονταν έξω από τη Μητρόπολη, ακούστηκαν έντονες αποδοκιμασίες (κάποιος εκτόξευσε και ένα μπουκάλι με νερό)

http://www.sport24.gr/football/omades/O ... 28234.html

Στην κηδεία του Μουράτη πριν κάνα δυο μήνες είχε έρθει να τον τιμήσει ο Ρίνγκο.. Δεν ακούστηκε κιχ.
Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνετε; Είμαστε διαφορετικές ράτσες ρε. Πάρτε το χαμπάρι.. |λογοκρισία| και παλικάρια που λέει και η παροιμία....
Είναι διαφορετικό να είσαι Ολυμπιακός.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#516537 :x
Ναι ναι διαφορετική ράτσα...
αυτή που σκότωσε τον Φιλόπουλο στην Παιανία , από αυτή τη ράτσα ;;
η μήπως από αυτή ;
Εικόνα

Ασε μας ρε Μπάγιερν βραδιάτικο στη στεναχώρια μας.... :(
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#516596 Τι ήταν και τούτο σήμερα...
Απερίγραπτα τα πλάνα με Ζοτς, Θανάση και dpg...

Ευτυχώς που κάποιος έμαθε μπάσκετ και στους Ολυμπιακούς ώστε να μπορούν να έχουν άποψη...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#516636
gianik έγραψε::x
Ναι ναι διαφορετική ράτσα...
αυτή που σκότωσε τον Φιλόπουλο στην Παιανία , από αυτή τη ράτσα ;;
η μήπως από αυτή ;
Εικόνα

Ασε μας ρε Μπάγιερν βραδιάτικο στη στεναχώρια μας.... :(

LOL.
Μην ανακατεύεσαι με Φιλόπουλους, Ηλιόπουλους κλπ. Δεν τα κατέχεις. Άστο να πάει στο διάολο.

Το πρώτο πανό τι λέει. Δεν καταλαβαίνω τη γλώσσα. :roll:
Ε για το 2ο τι; Άσχετο είναι. Όταν με το καλό πεθάνει ο Διαμαντίδης θα σεβαστούμε το ενός λεπτού σιγή που θα κρατηθεί. Δε σε καταλαβαίνω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#516722 Πρώτο σχόλιο μου για τη σειρά των τελικών.
ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.

Άδειο το ΣΕΦ. Ετσι όπως πρέπει. Έτσι όπως αξίζει, πρώτα στο άθλημα, μετά στην ομοσπονδία και τελος στα κεφάλια (χοντρά) της ομάδας.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#516740 Μπράβο στον Θρύλο που στέλνει τη σειρά σε πέμπτο παιχνίδι. Η κατάσταση όμως έχει ψιλομαμηθεί, η υπόθεση γήπεδο έχει καταντήσει εντελώς περίεργη.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#516748 Χα χα.
Οι γαυροι δεν πηγανε γηπεδο για να μη δουνε τον Παο να το σηκωνει εκει μεσα!!! :thumbsdown:
Οπαδοι σου λεει ο αλλος. :slap:
Πρωτοφανες στα οπαδικα χρονικα. :s_whiteflag Τελικα οντως:
#ειναιδιαφορετικοναεισαιολυμπιακος# :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#516761 O Μπόγρης το 'χει τερματίσει...
Που ούτε για αλάνα δεν κάνει...

Ας έκανε μαγκιές σε κανα Γκιστ όμως...

Το ματς, ανάξιο σχολιασμού.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#516768
junior gt έγραψε:Χα χα.
Οι γαυροι δεν πηγανε γηπεδο για να μη δουνε τον Παο να το σηκωνει εκει μεσα!!! :thumbsdown:
Οπαδοι σου λεει ο αλλος. :slap:
Πρωτοφανες στα οπαδικα χρονικα. :s_whiteflag Τελικα οντως:
#ειναιδιαφορετικοναεισαιολυμπιακος# :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
By melos86
#516789 Απαραδεκτη διαιτησια... :thumbsdown:
Διαιτητες φοβισμενοι και ανεπαρκεις! Παρα πολλα σφυριγματα, κακα σφυριγματα και προς τις δυο ομαδες, καμια ελπιδα στον αγωνα και καποιον απο τους δυο διεκδικητες για ρυθμο στο παιχνιδι! Και ειναι κριμα γιατι οποιος ηθελε να δει ωραιο μπασκετακι εχασε μια πολυ καλη ευκαιρια!

Ξενοι διαιτητες χθες μπας και σταματησει αυτο το καραγκιοζιλικι! Ο τελικος κυπελλου στο ποδοσφαιρο εχει ηδη δειξει τον δρομο!
Άβαταρ μέλους
By melos86
#516804 Δεν νομιζω οτι αγοραζονται οι ντοπιοι! Απλα εκβιαζονται...
Ολοι ξερουν οτι αν δεν σφυριξουν οπως πρεπει δεν θα ξανα οριστουν η ακομα χειροτερα ολοι οι προεδροι ξερουν που μενουν, ποιες ειναι οι επιχειρησεις τους, που πηγαινουν σχολειο τα παιδια τους κλπ κλπ!
Εχω την εντυπωση οτι ειναι κακοι γιατι απλα φοβουνται! Και το ιδιο συμβαινει και στο ποδοσφαιρο φυσικα... (με τον κομινη πχ που μετρησε ενα γκολ, μετα το ακυρωσε και στο τελος το ξαναμετρησε! αυτο δεν ειναι ανικανοτητα, φοβος ειναι...)
Το δια ταυτα ειναι για εμενα που ουτε βαζελος ειμαι, ουτε γαυρος ειμαι οτι απλα μου χαλανε το θεαμα! Και δεν το πολυγουσταρω...
Άβαταρ μέλους
By melos86
#516806 Και θα μου πεις ευλογα "καλα ρε μεγαλε, θεαματικο μπασκετακι θες να δεις και ασχολεισαι με την α1 και το ποιος αδικηθηκε περισσοτερο στις ανακοινωσεις των προεδρων τους"??
Και θα σου απαντησω δικιο εχεις! Εχει τοσο ωραια ματσακια στην Α2 και την Β εθνικη αλλα και στα ξενα πρωταθληματα που πραγματικα δεν αξιζει ο κοπος να ανοιξεις την τηλεοραση και να δεις αυτο το θεαμα!