Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Govus
Zeus έγραψε:
Ένα μικρό τζιπ

16 ατομα? Τι σκατα αυτοκινητο ηταν? Αν ηταν υπερφορτωμενο δεν το ειδε κανεις στα διοδια να ενημερωσει την τροχαια? :(

Ασχολείται κανείς από τους παραπάνω ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ :hmmm: ;
Άβαταρ μέλους
By bill33
Zeus έγραψε:
Ένα μικρό τζιπ

16 ατομα? Τι σκατα αυτοκινητο ηταν? Αν ηταν υπερφορτωμενο δεν το ειδε κανεις στα διοδια να ενημερωσει την τροχαια? :(

Δεν ξέρω αλλά εγώ αμφιβάλλω ότι πέρασε απο διόδια με τόσες παρανομίες.Το πιο λογικό είναι να τα απέφευγε για να μην πέσει σε μπλόκο.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#516214 meanwhile in florida
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
cabala10 έγραψε:meanwhile in florida

Δεν βλέπω να πτοήθηκε κανείς. Ο ταμίας συνέχισε χαλαρός :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
Dimitris_P έγραψε:

Έλληνας ΔΥ είναι, πήρε μετάθεση από το ΤΕΟ.
Άβαταρ μέλους
By theo13
Zorz έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:

Έλληνας ΔΥ είναι, πήρε μετάθεση από το ΤΕΟ.

Η ψυχή του πάρτυ
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#517673 Γιορτή του πατέρα χθες κ ένας ταξιτζής είπε να μου αλλάξει τη γεωμετρία στο μπροστινό σύστημα σε κάτι πιο αγωνιστικό.... (λίγο stop παραβίασε)

Είμαι χωρίς αυτοκίνητο γκρρρρρρΕικόναΕικόναΕικόνα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By markvag
#517720 Ωχ... πόνεσε αυτό... :vava: Ελπίζω τουλάχιστον να μην έχεις θέματα με ασφάλειες, κτλ...
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#517749 Όχι ο παοκτσης ταξιτζής έβαλε υπογραφή αποδοχής παραβίασης στοπ. Ασφάλεια έχει σε συναιτερισμό επαγγελματιών οδηγών. Άρα όχι φιλική. Πήγε το αυτοκίνητο με οδική συνεργείο... Αναμονή να ανοίξει φάκελος να έρθει ο πράγματογνώμονας της ασφάλειας του να το δει κλπ. Τα σπαστικό είναι πως εγώ τώρα είμαι χωρίς αυτοκίνητο... Αυτός ανέβηκε στο taxi κ πήγε για το μεροκάματο. Αφού είμαστε καλά στην υγειά μας... Τέτοια να είναι. Ας είναι καλά Κ ο φίλος που μου βρήκε ένα iq να πηγαίνω στη δουλειά...

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#517777 Το πιο σημαντικό είναι ότι αποδέχτηκε την υπαιτιότητα του, διαφορετικά θα είχες πολύ περισσότερα μπλεξίματα και τρέξιμο. Εσύ να είσαι καλά πάντως, και οι λαμαρίνες φτιάχνονται.