Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#516183
JarnoT έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Για πειτε μια γνωμη
θελω να παρω κανα ζευγαρι παπουτσια για περπατημα , καμια βολτα για καφε με βερμουδα κτλ
θα ηθελα να ειναι τοσο ανετα οσο τα nimbus τα οποια τα φοραω αλλα θα ηθελα ενα δευτερο ζευγαρι

Πιο άνετο-μαλακό παπούτσι από το asics ultra boost δεν έχω δοκιμάσει.


Μήπως εννοείς adidas; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#516282
xenos έγραψε:
JarnoT έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Για πειτε μια γνωμη
θελω να παρω κανα ζευγαρι παπουτσια για περπατημα , καμια βολτα για καφε με βερμουδα κτλ
θα ηθελα να ειναι τοσο ανετα οσο τα nimbus τα οποια τα φοραω αλλα θα ηθελα ενα δευτερο ζευγαρι

Πιο άνετο-μαλακό παπούτσι από το asics ultra boost δεν έχω δοκιμάσει.


Μήπως εννοείς adidas; :hmmm:

Ναι! Φυσικά... μπερδεύτηκε η γλώσσα μου με τα nimbus που ήδη φορεί ο kilomeater
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#516286 Οκ, θα τα δω, ακούγεται καλό. Από νούμερο, κάποιος που φοράει 43 σε κανονικά παπούτσια, 44 στα nimbus, τι να στοχεύσει;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#516288
red_monster έγραψε:Μετά από 700+Km τα ultra boost σειρά 3.0 παρέδωσαν πνεύμα.

Ότι πιο άνετο και ξεκούραστο κυκλοφορεί στο ελληνικό Ίντερνετ :rtfm:


το εχω ακουσει απο πολλους,αλλα αυτη η σολα φελιζολ δεν μπορω να την παλεψω. :oops:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#516293
KiloMeater έγραψε:Οκ, θα τα δω, ακούγεται καλό. Από νούμερο, κάποιος που φοράει 43 σε κανονικά παπούτσια, 44 στα nimbus, τι να στοχεύσει;


Εγώ ίδιο σχεδον με τα νίμπους τα έχω.

dimviii έγραψε:
red_monster έγραψε:Μετά από 700+Km τα ultra boost σειρά 3.0 παρέδωσαν πνεύμα.

Ότι πιο άνετο και ξεκούραστο κυκλοφορεί στο ελληνικό Ίντερνετ :rtfm:


το εχω ακουσει απο πολλους,αλλα αυτη η σολα φελιζολ δεν μπορω να την παλεψω. :oops:


Ανετίλα όντως. Για τρέξιμο εμένα δεν με βολεύουν από τη μία, δεν πολυτρέχω από την άλλη. :lol:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#516336
dimik έγραψε:+10000 για τα ultra boost.

Βέβαια κάτι τρελά 180ρια που ζητούσαν δεν τα αξίζουν με τίποτα.

< >


Δεν βιάζομαι... θα τα παρακολουθήσω λίγο καιρό
Πάντως έτσι που τα βλέπω απο φωτό, η σόλα πολυ γομάρι ... ψιλό άσχημο
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#516480
xenos έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Οκ, θα τα δω, ακούγεται καλό. Από νούμερο, κάποιος που φοράει 43 σε κανονικά παπούτσια, 44 στα nimbus, τι να στοχεύσει;


Εγώ ίδιο σχεδον με τα νίμπους τα έχω.



Εγώ έχω 1 νούμερο παραπάνω nimbus σε σχέση με ultra boost, λόγω στενού μπροστινού μέρους των πρώτων.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#516945 Σήμερα είχαμε αργία και βγήκα στα μαγαζιά... Πρέπει να δοκίμασα πάνω από δέκα διαφορετικά ζευγάρια παπούτσια, αλλά δύσκολα ταίριαζε ο συνδυασμός looks & άνεση.
Έβαλα τα Adidas που είπατε και είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω δοκιμάσει, λίγο καλύτερα από τα nimbus μου. Πλην όμως δε βλέπονται όπως είχα δει και στις φωτο, από κοντά είναι πολύ χειρότερα. Η γυναίκα μου δε με παντοφλιασε ισχυρά.

Τελικά πήρα κάτι που μου έκατσε άνετα και μου άρεσε και οπτικά.
(Gel pulse 9, χρήση για περπάτημα όχι τρέξιμο)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#516958
KiloMeater έγραψε:Σήμερα είχαμε αργία και βγήκα στα μαγαζιά... Πρέπει να δοκίμασα πάνω από δέκα διαφορετικά ζευγάρια παπούτσια, αλλά δύσκολα ταίριαζε ο συνδυασμός looks & άνεση.
Έβαλα τα Adidas που είπατε και είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω δοκιμάσει, λίγο καλύτερα από τα nimbus μου. Πλην όμως δε βλέπονται όπως είχα δει και στις φωτο, από κοντά είναι πολύ χειρότερα. Η γυναίκα μου δε με παντοφλιασε ισχυρά.

Τελικά πήρα κάτι που μου έκατσε άνετα και μου άρεσε και οπτικά.
(Gel pulse 9, χρήση για περπάτημα όχι τρέξιμο)
Εικόνα



Τουλάχιστον έχετε το ίδιο γούστο :lol:


Δίκιο έχετε και οι δύο
Εικόνα :shifty: