Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#498503 Συνήθως δε θέλουν ίντερνετ. Στο μήνυμα σου στέλνουν συντεταγμένες και μπαίνεις από το κινητό σου να δεις
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#498645 Πέτρο το δοκίμασες σε στεγασμένο χώρο να δεις αν πιάνει;
Πάντως κάπου είχα ακούσει για tracker που όταν καταλάβει κίνηση σβήνει μετά από λίγα δευτερόλεπτα το αυτοκίνητο (εννοείται σαφώς ότι είναι συνδεδεμένο με αυτό) . Ξέρει κανένας κάτι παραπάνω;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#509834 Σκέφτομαι μπάς και πάρω κανένα και εγώ
Τζάμπα έξοδα αλλά ξέρεις πως ειναι οταν παίρνεις νέο αμάξι , για λίγο καιρό το προσεχείς και ενδιαφέρεσαι.... μέχρι να μην :lol:

Βρήκα μια sim κάρτα που δεν εχει μηνιαίο πάγιο, απλά φορτώνεις χρήματα και τρώει 4cents ανα sms ..με sms δε το δουλεύεις; Λεπτά ομιλίας δε χρειάζεται σωστά;

Μπονους το οτι θα βλέπω που πηγαίνει η γυναίκα για ψώνια :-)
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#510293 Η μπαταρία μια χαρά κρατεί. Στις 3 εβδομάδες ήταν σίγουρα οκ. Μπορεί κ 4, δε θυμάμαι πότε ακριβώς έστειλα μνμ.

Έχω μία sim κάρτα της blau, πρέπει να τη βάλεις σε κινητό κ να απένεργοποιήσεις τη λειτουργία που ζητά το Pin όταν ανοίγει.

Αν θέλεις μόνο να ξέρεις που είναι η γυναίκα, καλύτερα βάλε την εφαρμογή Zenly App κ στο κινητό σου κ στης συζύγου.


< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#510333 Νομίζω με αυτό το app χάνεται το στοιχειο του αιφνιδιασμού.

< >
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#510340 αν δεν έχει κανείς εμπιστοσύνη τότε καλύτερα να μην βάλει την εφαρμογή. θα τον φάει το άγχος :lol:

Βολεύει πολύ όμως αν χαθεί το κινητό.

εγώ έτσι το πλάσαρα

επίσης η :inlove: καμιά φορά δεν το ακούει στην τσάντα, οπότε από το να τηλεφωνώ κ να ρωτώ που είναι κτλ, ανοίγω την εφαρμογή κ τσουπ
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#512936 Έχω παρκάρει το αμάξι στο υπόγειο.
Τηλεφώνησα να δω τί θα γίνει κ εκεί που το έβγαλε είναι το υπόγειο όντως.

Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#512942 Εκει που βγάζει ειναι το τελευταίο location που κατργραψε το GPS.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#512954 Η θέση ναι.
Το ζητούμενο όπως κατάλαβα είναι να φτάσει η κλήση μέσω GSM στη συσκευή ώστε να σου δώσει τη τελευταία θέση GPS της εισόδου.

Όταν τελειώσει η μπαταρία δε στέλνει κανένα σήμα. Επίσης αν είναι 2-3 ορόφους κάτω στο υπόγειο ίσως να μη στείλει ούτε τη θέση της εισόδου.


< >
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#513044 Δοκίμασα μόλις κ το -2 υπόγειο γκαράζ κ ήρθε SMS. Εγώ βρισκόμουν στη ρεσεψιόν με καλό σήμα.

Εικόνα


< >