Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#510445 Στο μόνο που μπορώ να βοηθήσω είναι ότι τα ιστορικά έχουν μαύρες πινακίδες και σίγουρα δεν είδα Cobra με τέτοιες.
Άβαταρ μέλους
By glf
#510471 Πωωωω αμαξάρες! Κανένα club ήταν στημένο;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#510473
glf έγραψε:Πωωωω αμαξάρες! Κανένα club ήταν στημένο;


Δεν έχω ιδέα, για πρωινό καφέ πήγα και τα είδα να καταφτάνουν και να στήνονται, δεν ρώτησα κιολας, απλά τράβηξα μερικές φώτο φεύγοντας.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#511681 Μazda 626, του 90 παρακαλώ σε άριστη εξωτερική κατάσταση αλλά λίγο λαδάκι έκαιγε μάλλον. Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Tsardas
#511963 Αρχισαμε να ξεχναμε με.την κριση πως ειναι τα μεγαλα αυτοκινητα. Αυτο παντως αρκετα επιβλητικο.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#511965 Ποιο είναι; Το είδα κι εγώ τις προάλλες, αλλά πέρασε τόσο γρήγορα που δεν πρόλαβα να διαβάσω μοντέλο :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#511966
Scotch έγραψε:Ποιο είναι; Το είδα κι εγώ τις προάλλες, αλλά πέρασε τόσο γρήγορα που δεν πρόλαβα να διαβάσω μοντέλο
Λογικά VW Arteon πρέπει να είναι, είδα και εγώ ένα εδώ στα Γιάννενα με πινακίδες ή Άρτας ή Πρεβεζας τις προάλλες, πολύ εντυπωσιακό

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#511968 Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#512074 Διααααα γιατί 3 τιγράκια στο ταμπλό

Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#512126 Εικόνα

Είδα κ ένα XC90 σε ανοιχτό μπλε.
Εικόνα

Πήγα κ στην αντιπροσωπεία, εντάξει στα 7θέσια που θέλω δεν υπάρχει άλλο. Αλλά κ μέσα απίστευτο. Ήταν με πανοραμική οροφή, εγώ που είμαι στο 1,90 είχα 10 εκ. αέρα πάνω. Η τρίτη σειρά καθισμάτων είναι αρκετά άνετη, χώρεσα να μπω τουλάχιστον. Βέβαια είναι για παιδιά ή κοντούς κ λεπτούς!
Όνειρο το αμάξι. Inscription έκδοση.

Το XC60 μου φάνηκε μικρό για μένα. Η οροφή για μένα πολύ χαμηλή, αν κ είχαν κ τα δύο πανοραμική.



< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#512128 Μη το ψάχνεις άλλο, εχείς ψηθεί για XC90.
Βρες ένα καλό και.... Καλοτάξιδο:-)
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#512129
elteo έγραψε:Διααααα γιατί 3 τιγράκια στο ταμπλό


Ξέρω, 'γω; Επειδή δεν χωρούσαν τέσσερα; :lol:
Εκεί έχω κλισιόμετρο πάντως. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#512132
KiloMeater έγραψε:Μη το ψάχνεις άλλο, εχείς ψηθεί για XC90.
Βρες ένα καλό και.... Καλοτάξιδο:-)

:lol: :metalo:
πρέπει να περιμένω ακόμη 1 χρόνο κ κάτι γιατί αφενός πρέπει να μαζέψω λεφτά, αφετέρου κ κυριότερο πρέπει να δω τί θα γίνει με τη diesel-οαπαγόρευση στην περιοχή μου. Θα προσπαθήσω να βρω 6d. Τρίτον λογικά θα μαζευτεί μεγαλύτερη ποικιλία μόλις περάσει ακόμη ένα έτος κ αρχίσουν να λήγουν τα leasing του 2016-2017.

Έβλεπα ένα καινούριο XC60 στην αντιπροσωπεία κ έτσι όπως ήταν είχε 87.000 € :help: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#512139 Τσέκαρε και μήπως βγαίνει σύντομα κανα f/l. Όσο να' ναι έχει την σημασία του.