Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#410968
belgarion έγραψε:Όχι εκεί είναι ακόμη, σε 20 μέρες γυρίζει. Νομίζω dobling μένει
Καμία ιδέα για φθηνά μεταχειρισμένα αμάξια που θέλει ένας φίλος της? Site εννοώ
< >


Κανα C5 θελει; :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#410971
KiloMeater έγραψε:
belgarion έγραψε:Όχι εκεί είναι ακόμη, σε 20 μέρες γυρίζει. Νομίζω dobling μένει
Καμία ιδέα για φθηνά μεταχειρισμένα αμάξια που θέλει ένας φίλος της? Site εννοώ
< >


Κανα C5 θελει;

Άμα το δίνεις 3000€ δεν θα πει όχι
(Για να μην παρεξηγηθώ, μέχρι τόσα ψάχνει, όχι ότι το αμάξι σου αξίζει τόσα)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#460089
KiloMeater έγραψε:Τι έγινε, έβγαλες πρόγραμμα; άμα έχεις τίποτα απορίες ρώτα




καλημέρα Kilo, για πρότεινε κανα καλό μέρος για φαγητό (γράψε 3-4 δλδ..)
Θα πάει συνάδελφος πριν τα Χριστούγεννα και θα πέσει κ πρόταση γάμου... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#460101 και να έχει προσβάσιμο exit σε περίπτωση που πέσει "Όχι" :innocent: (γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα του ξημερώσει του άλλου)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#460105 να την πάει εδώ https://www.thermewien.at/
(μάλιστα από το τελευταίο Σεπτέμβρη και δώθε έχει άνετη πρόσβαση με το ubahn) και εκεί που έχουμε χαλαρώσει να σκάσει το παραμύθι
Στον καπάκι να πάνε στις σκοτεινές πισίνες που ειναι μόνο για ενηλικες να πάρει και το δώρο του :-)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#460205
KiloMeater έγραψε:να την πάει εδώ https://www.thermewien.at/
(μάλιστα από το τελευταίο Σεπτέμβρη και δώθε έχει άνετη πρόσβαση με το ubahn) και εκεί που έχουμε χαλαρώσει να σκάσει το παραμύθι
Στον καπάκι να πάνε στις σκοτεινές πισίνες που ειναι μόνο για ενηλικες να πάρει και το δώρο του :-)


Έχει Ουκρανές;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#489891 Αναζητείται ξενοδοχείο για τέλη Νοέμβρη

@giannik το Austria classic hotel wien είναι πανάκριβο για 2 βράδυα :oops: 364 βγαίνει με δωρεάν ακύρωση

Με μια πρώτη ματιά είδα το Exe Vienna που είναι και 4στερο. Έχει λέει τραμ απ'έξω. Είναι καλή η γραμμή αυτή, η συγκοινωνία και η τοποθεσία; Λόγω λιγοστού χρόνου το καλύτερο θα είναι να μειωθούν όσο γίνεται χρονικά οι άσκοπες μετακινήσεις
Άβαταρ μέλους
By gianik
#489908
Dimitris_P έγραψε:Αναζητείται ξενοδοχείο για τέλη Νοέμβρη

@giannik το Austria classic hotel wien είναι πανάκριβο για 2 βράδυα :oops: 364 βγαίνει με δωρεάν ακύρωση

Με μια πρώτη ματιά είδα το Exe Vienna που είναι και 4στερο. Έχει λέει τραμ απ'έξω. Είναι καλή η γραμμή αυτή, η συγκοινωνία και η τοποθεσία; Λόγω λιγοστού χρόνου το καλύτερο θα είναι να μειωθούν όσο γίνεται χρονικά οι άσκοπες μετακινήσεις


Ρε Δημήτρη 377 για 3 νύχτες μου έβγαλε εμένα, έβαλα Παρασκευή με Δευτέρα, τέλη Νοεμβρη. Μήπως πάτησες 3 νύχτες; το μετρό είναι 200μετρα από την είσοδο του ξενοδοχείου..

.
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#490036 Γιάννο,
Στείλε πμ στον Kilo, εκεί μένει και λόγω "επαγγέλματος", ίσως να εξασφαλίζει και εκπτώσεις σε κάποια απ΄τα καλά ξενοδοχεία.
Αν αυτός δεν μπορεί να σε ενημερώσει έγκυρα-σωστά, τότε εμείς οι άλλοι ... :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#502453 Το βάζω εδώ γιατί είναι εκδρομή πολύ κοντά στην Βιέννη, καμία 20άρια χιλιόμετρα έξω

Laxenburg
Πολύ ωραίο πάρκο και κάστρο για βόλτα περίπατο και αυτό που αρέσει πάντα στα παιδιά, οι ηλεκτρικές βάρκες, πολλά κανάλια και υδάτινες διαδρομές.
Τους άφησα να οδηγήσουν φουλ σήμερα, δεν έπιασα τιμόνι:-)ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#502463 Βερμουδίτσα βλέπω. Τόσο καλός ο καιρός;
Πολύ όμορφα τοπία και φωτογραφίες.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#502466
Scotch έγραψε:Βερμουδίτσα βλέπω. Τόσο καλός ο καιρός;


Καλος;.. Εξαρτάται ποιον ρωτάς
Έχει τώρα μια εβδομάδα αφύσικη ζέστη, 20-23 βαθμούς, έχουμε σκάσει, κοντομάνικο βερμουδα κτλ.
Τα παιδιά και εγώ μέτα τους 15 αρχίζουμε και δυσανασχετουμε. :-(
Άβαταρ μέλους
By gianik
#502523 Απιστευτα τοπια... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#503581
KiloMeater έγραψε:
Scotch έγραψε:Βερμουδίτσα βλέπω. Τόσο καλός ο καιρός;


Καλος;.. Εξαρτάται ποιον ρωτάς
Έχει τώρα μια εβδομάδα αφύσικη ζέστη, 20-23 βαθμούς, έχουμε σκάσει, κοντομάνικο βερμουδα κτλ.
Τα παιδιά και εγώ μέτα τους 15 αρχίζουμε και δυσανασχετουμε. :-(


Περίμενε τώρα να σκάσει φώτο με παραλία και 38 Κελσίου και να σου λένε για την ζωάρα στην Ελλαδάρα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#503697 Την άλλη βδομάδα περναμε κλιματιστικά εδώ πάνω.... Κλιματική αλλαγή...
Bring it on :-)