Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#503510
224v έγραψε:Περπατοντας στο Μοσχατο εχθες, βλεπω ένα ΛΑΝΤΑ σταισον βαγκον μπλε του 1990. Εγραφε Ζιγκουλι με τα κυριλικα στοιχεια σε 1500 κ.ε.
Ο ιδιοκτητητς το ειχε σε κατασταση εκθεσιακη... χρωμα ζαν τες τασια εσωτρικο!! όλα τελεια.. όταν τον ρωτησα για την ακριβη ηλικια του οχήματος μου ειπε το 1990. ηπο προφορα ηταν Ρωσοποντιου μεγαλης ηλικιας βεβαια και του ειπα ότι συγκινηθηκα γιατι το πρωτο μου αυτοκινητο ηταν τετοιο σε πρασινο όχι σταισον αλλα τα ειχα αγαπησει για τα 80+ χλ.χλμ που το κρατησα... από το 74 μεχρι το 79...


το λυνω και το δενω ΟΛΟ με κλειστα ματια. :inlove:
με ενα λευκο 2101 εκανε το πρωτο του μπαντιλικι ο Ντιμης.

























και το πρωτο τρακαρισμα ξεχωνοντας μια ελια απο τη ριζα :inlove: ενω η μανα κοιμοταν , βρηκα τα κλειδια πανω στην μουρια που τα εκρυβε(ειχε πεσει παρακολουθηση) :innocent:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#503755 Ατίθασο αγόρι από τα κοντά παντελόνια μέχρι σήμερα :yahoo: με το πλάϊ κι όσο πάει :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#503758 Η jag στην Λευκωσία, η 911 στη ΛεμεσόΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By fiat127
#510250 Βασικα ο προφυλακτηρας και οι ζαντες ειναι απο παλαιοτερο μοντελο.Ο καθρεφτης ειναι μαλλον αξεσουαρ εποχης,αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο.

Βλεποντας το παντως,θυμηθηκα πως οταν ημουν μικρος,κυκλοφορουσε εδω περα ενα uno(που τοτε ηταν ακομα καινουριο μοντελο),το οποιο φορουσε τετοιες ζαντες με νικελε τασια :dizzy: Εχει ενα ενδιαφερον,να βλεπεις αυτοκινητα τα οποια χρησιμοποιουν αξεσουαρ παλαιοτερα και απο τα ιδια..
Άβαταρ μέλους
By darzen
#517321
civic79 έγραψε:Εικόνα
ειναι προς πωληση σε αστρονομικη τιμη κατα την γνωμη μου
Άβαταρ μέλους
By bill33
#517322 Δηλαδή πόσο; Πάνω από 200€;
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#518856 7.000€
Μου βγήκε ο καφές από τη μ´υτη από τα γέλια!!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#518866 εαν εχει γινει καλη δουλεια,μια χαρα ειναι η τιμη.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#518872
dimviii έγραψε:εαν εχει γινει καλη δουλεια,μια χαρα ειναι η τιμη.

Δηλαδή πιστεύεις ότι θα βρεθεί κορόιδ εε ε γνώστης που θα τα δώσει; :lol: :lol: