Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#477273
corsair έγραψε:
elteo έγραψε:

αν κάνει γιο; :shifty:


Θα του πηγαινει Αθήνα - Μαλανδρίνο σε μια ωρα, τσίγαρα στις φυλακές, γιατι τον εκανε σκληρο καριολη. :iconcool:

viewtopic.php?f=9&t=54&start=9390
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#481245
REALZEUS έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Τον βουλευτή θα φώναζα εγώ. Αλλά και για βουλευτή, μηχανικό θα διάλεγα.


Έχεις μηχανικό Πρωθυπουργό. Δεν σε χάλασε... :s_sarcastic



viewtopic.php?p=481240#p481240

Ποστίδιο επιπέδου ΙΚΕ, υποκλίνομαι.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#500096
Zorz έγραψε:
Asimov έγραψε:Μπορεί να γίνει υποστροφή επικαρπιας, νομίζω.

Πού κολλάνε τα Opel με το θέμα; :hmmm:


viewtopic.php?f=9&t=3&start=8250#p500044

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#502647 Καμιά φορά τα νεύρα οδηγούν σε μεγάλα λάθη. Δεν είναι αστείο για άλλους εκτός από εμένα, αλλά παραμένει μνημειώδες post παραδοχής των πάντων:

Zorz έγραψε:
trident1971 έγραψε:Δεν δικαιουστε δια να ομιλειτε κυριε πιπινε


Γιατί δεν δικαιούται; Σε ελεύθερη χώρα ζούμε, και ίσα ίσα κάνει τη δουλειά μας ευκολότερη κάθε φορά που ανοίγει το στόμα του. :rtfm:

Παπανικολή, αν είμαι στέλεχος των σωμάτων ασφαλείας μέσα στο βαθύ κράτος (όπως υποστηρίζεις) και αν είμαι μέλος του ΚΚόμματος (όπως επίσης υποστηρίζεις), τότε θα πρέπει να προβληματιστείς. Συμβουλή μου είναι να φοράς πάντα καθαρό βρακάκι, γιατί δεν ξέρεις πότε θα έρθει η ώρα να σου χτυπήσουμε τη πόρτα 'δια υπόθεσίν σου'. Θεώρησε το αυτό ως professional courtesy. :iconcool:


Είχα δουλειές και δεν απάντησα νωρίς, αλλά το έχω διαβάσει πολλές φορές και γελάω κάθε φορά. Περίμενα καιρό το λάθος και έγινε...

Ευχαριστώ.
Τελευταία επεξεργασία από pipinos1976 και 16 Απρ 2018, 19:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#502653
Andreasdik έγραψε:Μην ξεχνάς να ευχαριστείς....


Το διόρθωσα...

Ήταν τόση η χαρά μου με αυτό το post, που ξέχασα το σήμα κατατεθέν.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#502663
pipinos1976 έγραψε:Καμιά φορά τα νεύρα οδηγούν σε μεγάλα λάθη. Δεν είναι αστείο για άλλους εκτός από εμένα, αλλά παραμένει μνημειώδες post παραδοχής των πάντων:

Zorz έγραψε:
trident1971 έγραψε:Δεν δικαιουστε δια να ομιλειτε κυριε πιπινε


Γιατί δεν δικαιούται; Σε ελεύθερη χώρα ζούμε, και ίσα ίσα κάνει τη δουλειά μας ευκολότερη κάθε φορά που ανοίγει το στόμα του. :rtfm:

Παπανικολή, αν είμαι στέλεχος των σωμάτων ασφαλείας μέσα στο βαθύ κράτος (όπως υποστηρίζεις) και αν είμαι μέλος του ΚΚόμματος (όπως επίσης υποστηρίζεις), τότε θα πρέπει να προβληματιστείς. Συμβουλή μου είναι να φοράς πάντα καθαρό βρακάκι, γιατί δεν ξέρεις πότε θα έρθει η ώρα να σου χτυπήσουμε τη πόρτα 'δια υπόθεσίν σου'. Θεώρησε το αυτό ως professional courtesy. :iconcool:


Είχα δουλειές και δεν απάντησα νωρίς, αλλά το έχω διαβάσει πολλές φορές και γελάω κάθε φορά. Περίμενα καιρό το λάθος και έγινε...

Ευχαριστώ.



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Εφυγε για funniest.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#502664 O Πιπινος βαζει στη θεση του τον Γιωργακη απο το Μπεργκεν.

Είχα δουλειές και δεν απάντησα νωρίς, αλλά το έχω διαβάσει πολλές φορές και γελάω κάθε φορά. Περίμενα καιρό το λάθος και έγινε...

Ευχαριστώ.


hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv:


Λινκ
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#502682 Ο Γιωργάκης δεν είναι από το Μπέργκεν. Εκτός κι αν σου ξέφυγε κι εσένα το όνομα του πωλητή/troll από το Μπέργκεν της Ολλανδίας... Τελευταία χάνετε την ψυχραιμία σας μαζικά...

Να ανεβάσω τους διαλόγους για να δούμε συμπτώσεις περιοχών με ονόματα troll; Σαν πολλά δεν είναι για να είναι συμπτώσεις; Και, προφανώς, δεν είναι ακριβώς η περιοχή αυτή. Αυτός που πρέπει κατάλαβε τι έγραψα και γι' αυτό σιωπά τελευταία.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#502710
rx8_drifter έγραψε:Bergen εν τω μεταξυ εχει η Νορβηγια κι οχι η Ολλανδια :s_biggrin

Πιπινε, εκτος απο edit, mod εισαι και αγεωγραφητος :s_dunno


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bergen,_North_Holland

Αν το γράψω με την σωστή προφορά: Μπέρχεν (Bergen) σου θυμίζει καλύτερα κάτι; Θες να γράψω και άλλα; Για το Hargen, ας πούμε; Είσαι σίγουρος ότι θες να γραφτούν;

Μικρέ edit, mod είσαι εύκολος στόχος...
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#502719
mikeerfol έγραψε:Πιπινε γιατί το έκανες edit; :shifty: :shifty:


Είπα να μην είμαι τόσο προκλητικά αποκαλυπτικός...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#523034
junior gt με το πρόβλημα έγραψε:Και να φανταστεις ότι εμένα ψάχνω να μου κλεψουν το cupra και το jeep πολύ καιρό τώρα αλλά τίποτα. :twisted:


elteo με τις λύσεις έγραψε:Πάρκαρε τα στο Ζεφύρι αν έχεις ολική κλοπή.
Πάρκαρε τα στα Εξάρχεια αν έχεις για Πυρκαγιά.

:twisted: :lol: :twisted:


Καλέσατε την Elteo Direct, σας μιλάει η Μαριανίνα. Τι πακέτο θα θέλατε;
:lol: :lol: :lol: