Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#499787 οντως πανεμορφο ειναι!! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#500356 θεος!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#502695 Αν πας με ενα βαν ή ενα pick up επαγγελματικό-αγροτικό και αγοράσεις απο ενα κατάστημα ενα πλαστικό τραπέζι και έξι καρέκλες για το σπίτι σου και σε σταματήσουν,δεν ξέρεις που θα τελειώσουν τα ψώνια σου απο τα όργανα...Τέτοιες και πολύ χειρότερες περιπτώσεις,κυκλοφορούν ελευθερα και δεν τους μιλάει ΚΑΝΕΙΣ :rant: είτε είναι στο κέντρο κάποιας πόλης,είτε στις εθνικές οδούς. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#503998 προσωπικά νομίζω οτι εχω ολοκληρωθεί ως άνθρωπός που κυκλοφορεί στους δρόμους.....

ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε προλαβα να το φωτογραφισω.

Σταματημενος στο φαναρι της Παλληνης για οσους ξερουν την περιοχη εξω απο την Vodafone, σταματαει διπλα μου ασπρο Πικάντο το τελευταιο μοντελο με ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ομως διαφορα "ακουμπηματα" εδω και εκει.

Οδηγός ΥΠΕΡΗΛΙΚΑΣ ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΣΤΗ ΜΥΤΗ.............. και ΔΕΝ ηταν μονος του.... Το πισω καθισμα ειναι κι αλλο νεαροτερο ατομο........

ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΣΤΗ ΜΥΤΗ????? ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ???????
Άβαταρ μέλους
By drdino
#504011 Δεν μου φαίνεται περίεργο, το πικαντο είναι γνωστό κι ως "μαχητικό πόλης", άρα το οξυγόνο είναι στάνταρ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By fokion
#504013 Ρε φιλε ..... κολλωσα τ' ομολογώ.... Οπου φυγει φυγει μακρυα του.... Ουτε το 100 δε σκεφτηκα να παρω.... (βλακεια μου) Ουτε τον αριθμό κυκλοφορίας = οπλοφορίας.....

και αντε ο παππους οκ τι να πω... το ζωαδι που μπηκε μεσα στο αυτοκινητο μαζι του????
Άβαταρ μέλους
By 224v
#504049 Εάν εχει ΧΑΠ το οξυγωνο ειναι σχεδόν απαραιτητο αλλα αυτο δεν σημαινει ότι χαπακωνεται με αλλα φαρμακα.. οποτε υπαρχει και τα χειροτερα που παιρνουν 6 -7 χαπια τη μερα και δεν το γνωρίζουμε...