Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#498426

Το παραπάνω ανατριχιαστικό αποτέλεσμα οφείλεται στον ημιάκαμπτο; :help: :help:

Δεν ξέρω Ισπανικά, οπότε δεν καταλαβαίνω αν έκαναν τίποτα πειραματισμούς με απενεργοποιημένο esp.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#498431
EDDIE_147 έγραψε:

Το παραπάνω ανατριχιαστικό αποτέλεσμα οφείλεται στον ημιάκαμπτο; :help: :help:

Δεν ξέρω Ισπανικά, οπότε δεν καταλαβαίνω αν έκαναν τίποτα πειραματισμούς με απενεργοποιημένο esp.
Περίμενες κάτι καλύτερο;;;;

Προσωπικά εντυπωσιάστηκα από το μιτσου
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#498433 Εννοείται περίμενα κάτι καλύτερο γιατί μιλάμε για μικρό όχημα με 18" ζάντες και υποτίθεται σπορ προσανατολισμό.

Πάντως δεν είμαι σίγουρος για το τι κάνουν οι Ισπανοί.

Πχ το Karoq φαίνεται σε μικρότερη ταχύτητα να πηγαίνει βάρκα-γυαλό ενώ σε μεγαλύτερη να περνάει σωστά.



Αντίστοιχα το Ateca δείχνει λίγο τρομακτικούλι αλλά όχι όσο το Arona


HF υπάρχει τοπικό για τέτοια συζήτηση;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#498438 Εννοείς χωριστό τοπικό για τα αποτελέσματα του τεστ ταράνδου; Απ' όσο θυμάμαι όχι, μπορούμε ν' ανοίξουμε ένα όμως στην Αυτοκίνηση όπου να συζητάμε γενικότερα Δοκιμές αυτοκινήτων;
:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#498444 Ναι γουατέβερ σουτς γιου.
:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#499942
Zeus έγραψε:Καταρχην καλοταξιδος.. :thumbsup:

Να διαβαζει απλα το καμπερ του δρομου το αποκλειεις? :hmmm:

Τελικά είχες δίκιο,διαβάζει το κάμπερ του δρόμου :lol: :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#499949 Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλους με προσοχή στους δρόμους
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#499950 To χρώμα τα σπάει και το κάνει να δείχνει ακόμη πιο ωραίο. Είναι εντυπωσιακό πόσο πιο όμορφο γίνεται το Leon στην έκδοση FR. Στις απλές, ταπεινή μου γνώμη είναι χάλια. Αλλά αυτό συνήθως συμβαίνει στα περισσότερα αυτοκίνητα. Απλώς εδώ μιλάμε για... μεταμόρφωση!
:metalo:

Καλά χιλιόμετρα, να το χαρείς! :s_roses :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#499957 Όπως και στο ibiza το καινούργιο έτσι και το Leon στις απλές τους εκδόσεις είναι συντηρητικά και ανέμπνευστα,αυτό δε συνέβαινε στο προηγούμενο Leon και ibiza για παράδειγμα που είχα,σε ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω :s_roses :oops: :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#499999
EDDIE_147 έγραψε:Πάντως δεν είμαι σίγουρος για το τι κάνουν οι Ισπανοί.

Πχ το Karoq φαίνεται σε μικρότερη ταχύτητα να πηγαίνει βάρκα-γυαλό ενώ σε μεγαλύτερη να περνάει σωστά.



κάποιες φορές δείχνουν τί συμπεριφορά έχει με το esp on ή off. Λογικά στη χαμηλή ταχύτητα είχε το esp off.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#509377 Μπήκα εδώ να ξαναχαζέψω λίγο τους Λέοντες του Μπούσου και του Θανάση :inlove: αλλά ρε γαμώτο δε φαίνονται οι φωτό. Γιατί;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#509381 Διόρθωσα μερικές, θα πρέπει να δω γιατί το κάνει τώρα. Δεν μπορεί να έχει σχέση με το SSL , αυτό έχει καιρό που τρέχει στο φόρουμ. Το κάνει μόνον στο συγκεκριμένο site, αν αντί για .org βάλεις .cc την δείχνει κανονικά την φωτογραφία.

Θα το τσεκάρω και θα επανέλθω.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#515796 @GB,

πως πάει η συμβίωση με το λέοντα μετά από 6 μήνες; Θετικά και αρνητικά; Πράγματα που σου αρέσουν και πράγματα που σε χαλάνε; Σκέφτομαι για αγορά και εγώ, για αυτό σε ρωτάω.
(αν έχω καταλάβει καλά, δε γράφεις πλέον εδώ, έτσι; Σε αυτήν την περίπτωση αν μπορούσες να μου το στείλεις με μην. θα σου ήμουν ευγνώμων!)
Θανάση, και για εσένα η ίδια ερώτηση αν και έχεις το αμάξι λιγότερο καιρό.